Event s kozmetickou značkou NYX + otvorenie prvej predajne na Slovensku


Pred pár dňami som mala možnosť zúčastniť sa eventu, na ktorom nám bola predstavená úžasná kozmetická značka NYX. Na evente sa zišla skupina vybraných blogeriek, ktoré majú radi kozmetiku, líčenie a ich blog je orientovaný prevažne na kategóriu ,,Beauty“ – ,,Krása“. V úvode nám bola priblížená história značky a mali sme možnosť oboznámiť sa s produktami. Myslím si, že ani jedna zo zúčastnených dievčat sa nestretla s touto značkou po prvýkrát. V zahraničí bola dostupná už v minulosti a dokonca niektoré e-shopy ju ponúkajú aj u nás na Slovensku. Jednalo sa však len o zopár produktov. Úžasnou správou však je, že značka NYX a jej prvá predajňa sa otvorí už 7. októbra v bratislavskom Auparku.
 

Na evente sme mali občerstvenie v podobe limonád, alko a nealko sektu, studených zdravých
jedál a dezertu v podobe makaróniek, či drobného ovocia.
Každá z nás si mohla vybrať 10 rôznych produktov, na ktorých testovanie sa veľmi teším. Niektoré dievčatá, ktoré poznali túto značku lepšie si vybrali produkty behom krátkej chvíle, iné vyberali dlhšie. Na koniec si však každá odniesla svoju tašku s produktami. Aké produkty som si vybrala ja môžete vidieť tu: 

 
Všetky produkty plánujem postupne otestovať a vy sa môžete tešiť na nový príspevok, kde si na ne posvietime bližšie. Vybrala som si prevažne klasické farebné odtiene. Do budúcna som však naklonená aj k použitiu extravagantnejších a odvážnejších farieb akou je fialová, žltá, biela či modrá… Pre tie, ktoré zatiaľ túto značku nepoznáte sa môžete tešiť na veľký výber cenovo dostupnej dekoratívnej kozmetiky, ktorú si zamilovali vizážisti po celom svete. Na stole nás čakali tetovačky, šnúrky aj odznaky, čiže každá sa mohla prizdobiť podľa nálady. 
Dostali sme tiež ,,bojovú úlohu“, ktorá spočívala v líčení obrysu tváre na papieri. Každá z dievčat mohla využiť svoju kreativitu. K tejto úlohe sme si priniesli vlastné kozmetické štetce, bolo to veľmi zábavné. Na záver bola vybraná víťazka s najkrajším líčením, ktorá získala kozmetický kufrík plný spomínanej kozmetiky NYX.  Takúto výhru by si určite priala každá z nás. Moja ,,vlasaňa“ však neoslovila 🙂
 

V miestnosti bola tiež foto stena s rôznymi maketami v tvare rúžu, či pier, s ktorými sme sa postupne fotili.

Zoznámila som sa so sympatickou a veľmi milou blogerkou Luckou známou z blogu Life in pictures by Lu. Spoločne s ňou sme si spravili aj selfie. Ak máte radi kozmetiku NYX a používate Instagram, nezabudnite použiť  hashtag #nyxcosmeticssk.


 Prikladám tiež spoločnú foto všetkých zúčastnených.


Event hodnotím veľmi pozitívne a ďakujem za pozvanie. Bol to veľmi príjemne strávený večer.

 Poznáte kozmetiku NYX? Tešíte sa na prvú predajňu u nás?
Autor fotografií: FromLenka
Autor spoločnej fotografie: Michaela Nagyidaiová
Share:

2 Comments

  1. Anonymný
    23. septembra 2016 / 13:22

    A čo druhé najväčšie mesto na Slovensku? Tam sa už Nyx nedostane? Aj by som sa tešila, ale je mi to na nič, keď otvoria 1 predajňu na opačnej strane republiky.

  2. 24. septembra 2016 / 20:43

    Začať sa musí a tak ako u susedov sa začína v hlavnom meste Praha, tak aj u nás väčšinou všetko nové začína v Bratislave. 🙂 Osobne si myslím, že Nyx kozmetika je tak úžasná, že určite na SR nezostane len v BA 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *