Kozmetika Organic Shop

kozmetika Organic shop
Veľmi rada skúšam kozmetické novinky. Teším sa, keď ma niečo nové po vyskúšaní zaujme natoľko, že vám to môžem s radosťou ukázať. Tentokrát som v novinkách objavila kozmetiku značky Organic Shop. Jedná sa o prírodnú značku plnú zmyselných vôní a jedinečných látok, neobsahuje silikóny ani sulfáty.
Oslovili ma a vybrala som si tieto tri produkty:
 
Body Desserts Mango Sugar Sorbet – obnovujúci cukrový peeling na telo. Zbavuje pokožku odumretých buniek a zaistí tak hebkosť pokožky. Hydratuje a prekrvuje pokožku. Balenie až 450 ml. Cena: cca 7,90 €.
Organic shop notinoBody desert organic shop
Moja skúsenosť: Dokonale vonia, je taký ťahavý a hutnejší, preto nie celá hmota, ktorú naberiete a natriete na pokožku sa stihne rozpustiť.  Vďaka obsahu cukru sa pokožka výborne premasíruje.
 
Body Desserts Candy Floss pena do kúpeľa, ktorá zaručí dokonalý relax. Vytvára bohatú penu, hydratuje pokožku a zjemňuje ju. Balenie až 450 ml. Cena: cca 6,90 €.
 
Bath foam Organic shop

Moja skúsenosť: Túto hmotu stačí dať do kúpeľa, vďaka ktorej si vytvoríte voňavú, cukríkovú penu. Nie je taká bohatá, ako som bola zvyknutá u iných produktov, no postačuje. Príjemne vonia a môžete sa vďaka nej dokonale zrelaxovať.
 
Boddy Desserts Vanilla – hydratačný telový krém nielen hydratuje pokožku, ale zaisťuje aj jej vláčnosť, pružnosť a elasticitu. Balenie až 450 ml. Cena: cca 7,90 €.
vanilla krém organic shop
Moja skúsenosť: Ak by som si mala vybrať len jeden produkt tejto značky, ktorý vám odporúčam, určite by to bol tento. Zamilovala som si ho hneď po prvom použití. Nádherne vonia, po nanesení sa cítim ako jedlá dukátová buchtička. Má príjemnú, nevtieravú vanilkovú vôňu. Výborne sa nanáša na pokožku a tá zostáva jemná a vláčna. Už mám skoro polovicu balenia fuč!
Mix organic shop notino
Takéto produkty na telo jednoducho milujem. Kúpeľ sa stáva zábavnejším a dokonca aj čas strávený po kúpeli. Určite chcem vyskúšať aj iné, no k tejto značke sa určite rada vrátim. Sú to inak veľké 450 ml balenia za skvelú skvelú cenu, nájdete ich na Notino.

Ktorý produkt značky Organic Shop ťa zaujal najviac?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame a Facebooku.
Share:

2 Comments

  1. 5. novembra 2019 / 19:26

    Nemala som od tejto značky ešte nič. Vyzerajú super

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *