Kozmetika ziaja s kozím mliekom a očné gély proti opuchom a jemným vráskam

Ak poznáte značku ziaja, určite ste si už našli nejakých vašich obľúbencov. Ak ju nepoznáte, tak sa s ňou zoznámite cez zopár produktov v tomto príspevku. Pre mňa je značka ziaja a jej produkty tiež novinkou. Momentálne som sa zoznámila s piatimi produktami tejto značky a to:


1. A  Očný gél proti opuchom so šalviou (Anti purff eye gel sage) 
1. B Očný krém proti vráskam s petržlenom (Anti – wrinkle eye cream) 
 

Očný krém aj gél proti vráskam majú príjemnú vôňu, gél má gélovú konzistenciu a krém krémovú. Obsah: 15 ml. Gél je obohatený o šalviu, ktorý bojuje proti opuchom a krém o petržlen, ktorý bojuje proti jemným vráskam. Oba sa výborne nanášajú a pekne premastia okolie očí. Pôsobia veľmi osviežujúco. Účinky neviem popísať nakoľko opuchy nemám a k jemným vráskam sa vyjadrím neskôr. Hlavne v okolí očí mám vrásky smiechu. Na oboch baleniach chýbala slovenčina, ale na stránke ziaja som si našla všetky potrebné informácie.

2. Mlieko a tonikum pre suchú pleť so skonom k vráskam (Milk + toner dry & wrinkle prone skin) – tento produkt sa mi naozaj veľmi páči. Má nádhernú vôňu. Skvele odličuje a zanecháva vláčnu pokožku. Mlieko čistí, tonikum  osviežuje. Odstráni make-up a vyčistí pokožku. Nenarúša ochrannú bariéru pleti. Obsah: 200 ml. Na produkte nájdete obrázok kozy, nakoľko obsahuje kozie mlieko. Konzistencia je redšia, tak ako vidíte na fotografii nižšie.

3. Dvojfázový odličovač na oči a ústa (Goat´s milk duo-phase make-up remover) – slúži na odlíčenie očí, úst a posilňuje riasy. Odstraňuje vodeodolný, silný a tiež divadelný make-up. Je neparfumovaný a neobsahuje farbivá. Vodná fáza obsahuje mliečne proteíny, ktoré posilňujú a vyhladzujú vrchnú vrstvu pokožky, hydratuje a osviežuje jemnú pokožku v okolí očí. Olejová fáza obsahuje ľahké zmäkčovadlá, ktoré sú veľmi efektívne pri odličovaní. Obsahuje vitamín E a ricínový olej. Sú to zložky posilňujúce riasy. Obsah: 120 ml. Jedná sa tiež o produkt s kozím mliekom.


4. Posilňujúci šampón pre suché vlasy bez objemu (Goat´s milk strengthening shampoo with keratin dry, dull hair) – šampón obsahuje keratín a proteín kozieho mlieka. Vlasy umýva jemne a taktiež pokožku hlavy. Obnovuje štruktúru vlasov, zlepšuje ich pružnosť. Dodáva prirodzený objem, lesk a hladkosť. Obsah: 400 ml. Má príjemnú vôňu a som s ním maximálne spokojná. Som veľmi rada, že som mala možnosť ho spoznať. Nielen šampón, ale celá spomínaná rada s kozím mliekom je výborná. Musím popozerať ešte nejaké produkty s ,,kozičkou“.

Ak by som si mala vybrať produkt, ktorý má najviac oslovil bolo by to ťažké rozhodnutie a nevedela by som si vybrať medzi šampónom a mliekom s tonikom určených pre suchú pleť. Obidva produkty sú úžasné! Ak by ste si chceli niektorý z produktov kúpiť, prikladám mapu so zoznamom obchodov, kde je to možné.

Je pre vás značka ziaja tiež novinkou alebo ju poznáte? Aký je váš obľúbený produkt?
akujem za všetky komentáre)  
 
*Ďakujem značke ziaja za poskytnutie spomínaných produktov*

Share:

4 Comments

 1. 24. októbra 2016 / 22:20

  je to pár týždňov do zadu čo som začala používať šampón s kozím mliekom a nemám ani jedno zlé slovko na neho. keďže som alergik a moje ruky sú veľmi citlivé aj na šampóny tak nemám toho veľa na výber a ziaja mi hlavne padla do oka. a teraz moje vlásky ju milujú a moje ruky tiež a navyše krásne vonia. ❤ ozaj skvelý produkt a chystám sa vyskúšať aj ďalšie (: vďaka za recenziu. 🙌❤😊

 2. 25. októbra 2016 / 8:00

  Očný gél proti opuchom so šalviou ma skutočne zaujal, zháňam nejaký očný krém a tento sa zdá byť vhodným adeptom ☺ Skvelá recenzia!

 3. 30. októbra 2016 / 14:28

  Evi super teším sa. Aj ja som z neho maximálne nadšená. Vlasy sú po ňom perfektné! Do budúcna plánujem ďalšie recenzie a tiež sa veľmi teším na otestovanie ďalších produktov. Pekný deň želám. Lenka

 4. 30. októbra 2016 / 14:30

  Monica ďakujem krásne, som rada, že recenzia sa ti páčila a pomohla ti pri výbere.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *