Lactacyd prípravky pre nežné pohlavie

Nedávno mnohých pobavil príspevok na FB, ktorý ste mohli vidieť a bol konkrétne s LACTACYDOM. Táto značka nie je určite pre vás  žiadnou neznámou. Tieto produkty sú jednotkou pre intímnu hygienu a zabezpečujú svieži pocit počas menštruácie, ktoré podporujú prirodzenú mikroflóru a kyslosť. Je potrebné používať produkty pre intímnu hygienu a nie klasické sprchové gély, ktoré dokážu viac ublížiť ako pomôcť. Produkty Lactacyd sú vyrobené z jemných prísad na báze mlieka vrátane laktoséra a kyseliny mliečnej, ktoré sa prirodzene vyskytujú v intímnej zóne ženy. Jemné zloženie bez obsahu mydla je tak šetrné, že ho môžete kľudne používať aj každý deň.


1. LACTACYD PHARMA s antimikotickými vlastnosťami – vhodný pre úľavu diskomforte spôsobenom kvasinkovou infekciou ako je svrbenie, pálenie a podráždenie intímnych partií. Objem: 250 ml.

2.  LACTACYD Fresh vlhčené obrúsky – so špeciálnym zložením, ktorý zabezpečuje dlhodobú sviežosť a ochranu pred zápachom. Sú obohatené o kombináciu prírodnej kyseliny mliečnej, mäty a zložky Deo Active complex, ktorá prináša chladivý a svieži pocit. V balení sa nachádza 15 ks vlhčených obrúskov. Môžem potvrdiť, že sú skvelé a určite si jedno balenie zakúpte a hoďte do kabelky. Ja som tie druhé (modré balenie) nestihla ani nafotiť, pretože som ich stihla spotrebovať.

3. LACTACYD Sensitive – neparfumovaný, extra jemný, bez obsahu mydla, s výťažkom z bavlníka. Objem 200 ml.

*Ďakujem značke Lactacyd za poskytnutie spomínaných produktov* 

Share:

3 Comments

  1. Anonymný
    4. októbra 2016 / 10:14

    Obrúsky Lactacyd sú úplne skvelé.

  2. Anonymný
    8. októbra 2017 / 20:11

    Ubrousky od Lactacyd používám již dlouho. Jsou super hlavně na výlety nebo na festivaly.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *