Moje radosti od LUSH

So značkou LUSH som sa prvýkrát zoznámila pred pár rokmi u susedov v Čechách. Už vtedy som ju považovala za výnimočnú, a preto ma veľmi potešilo, že sa dá objednať aj k nám. Vždy som si ju z výletu z Prahy nosila ako klenot. V priebehu posledných mesiacov sa však vieme aj my dostať k značkám a produktom, o ktorých sa nám predtým ani nesnívalo. (Douglas, Urban Decay, Kiehls, Nyx, Revlon, Estee Lauder…). Aj počas našej dovolenky v Austrálii sme navštívili najväčšiu predajňu LUSH. Videli sme tam veľa zaujímavých, farebných a všakovakých produktov. Bola to pastva pre oči a pohľadenie pre dušu. Najviac si užívam bomby do kúpeľa, ktoré vám pripravia farebný, voňavý a relaxačný kúpeľ. Chystám sa vyskúšať aj pleťovú kozmetiku, ktorú ste mi odporučili vy. Mimochodom fľaštička je vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu. Kozmetika nie je testovaná na zvieratách.  Tu sú produkty, ktoré som zatiaľ vyskúšala ja:
Ústna voda v tabletkách – obsahuje zelené, trblietavé, mentolové tabletky. Použitie je nasledovné. Po umytí úst si treba usrknúť z vody a dať tabletku do úst. Mala by šumieť, no to sa nestalo. Ja som ju trela jazykom o ďasná a tak sa mi postupne rozpustila. Výsledkom bola tuhá chuť a svieži dych. Niekedy mám po použití zelený jazyk, ale to po pár minútach pominie.
Bomba do kúpeľa – The experimenter. Vstupenka do kina vo vlastnej vani.  Po vhodení bomby, kúpeľ hýri všetkými farbami, zanecháva vodu krásne farebnú s jemnými trblietkami. Na konci tohto predstavenia zostane voda zelená, jemne sa trbliece, krásne vonia. Ja som si užila relax naplno aj s pohárom modrého vína a zapálenou sviečkou.


Bomba do kúpeľa – Lava Lamp. Oranžáda s fialovými guľkami, ktoré sa premenia na olejové škvrny. Tie sa vám potom v kúpeli tiahnu po pokožke, ktorá zostáva jemná a vláčna. Túto bombu nepoužívajte v prípade, že sa chcete vyhnúť čisteniu vane po použití. Fialový povlak totiž zostane po okrajoch vane a keďže je olejový musíte ho poriadne vyčistiť. Čistá vaňa zaručená!

Bomba do kúpeľa – Sakura. Jedná sa o kvetinovú bombu, kde bol použitý ukludňujúci mimózový a jasmínový olej v kombinácii s citrónovým olejom a pomarančovým kvetom.  

Bomba do kúpeľa – Metamorphosis. Symfónia svetla a tmy. Podľa popisu uvoľňuje vôňu čierneho korenia a myrhy. Povznesie a očistí vašu dušu. Na prvý pohľad máte pocit, že po vhodení do vody bude farba kúpeľa šedá, ale veru nie je to tak. Jej šedivý plášť vyšumí a prebudia sa farby: oranžová, ružová, žltá spolu so zelenou. Vonia veľmi príjemne. Radosť sa kúpať. 

Ak vás niektoré produkty oslovili môžete ich objednať na LUSH cz.
Aké sú tvoje obľúbené produkty od LUSH? Budem rada, keď sa v komentári podelíš som mnou o tvoje najobľúbenejšie produkty tejto značky. 
Sleduj ma aj na Facebooku a Instagrame a nič ti neunikne.

 *Ďakujem spoločnosti LUSH za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

6 Comments

 1. 3. júla 2017 / 20:12

  Značku lush síce ešte nemám odskusanu, ale keď som videla tvoje nadšenie na instastory predpokladám že si s produktmi veľmi spokojna. 😊

 2. 3. júla 2017 / 20:42

  Ivanka skvelý postreh 🙂 áno som nadšená a teším sa na ďalšie 🙂

 3. 3. júla 2017 / 22:09

  Mňa zaujali bomby do kúpeľa vyzerajú luxusne a človek sa musí po ních cítiť úžasne hlavne po náročnom dni.

 4. 4. júla 2017 / 10:34

  LUSH je zlatíčko, bomby do kúpeľa sú skvelé ale aj tak sa radšej sprchujem 😀 Ináč tá ústna voda v "tabletkách" vyzerá super, určite ju vyskúšam 🙂

 5. 4. júla 2017 / 20:41

  Všetky produkty vyzerajú super 🙂 Do Lushu veľmi rada chodím, vždy to tam krásne vonia, musím si už aj ja konečne urobiť nejaký poriadny nákup v Lushi!

  http://www.frenchstyle.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *