Najlepší diár pre rok 2017


Keďže sa blíži nový rok a s tým prichádza aj potreba zaobstarania si diára, aj tento rok som sa rozhodla pre vás pripraviť príspevok s tipmi na diáre pre rok 2017. Vidím, že veľa z vás gúúúgli, hľadá a preto je môj príspevok z minulého roka momentálne opäť veľmi čítaným príspevkom. Je však neaktuálny, a preto nech sa páči prinášam vám tohtoročnú nádielku a inšpiráciu. Ešte doplním, že minulý rok sa mi dokonca stávali vtipné situácie, kedy mi chodili maily na objednávky týchto diárov. Preto vás radšej informujem, že diáre nepredávam, tento príspevok je čisto pre vašu inšpiráciu.

1. Evita diár – v diári nájdete priestor pre vaše vízie, sny a ciele, cestovateľské sny, dôležité dátumy, priestor ako sa  naučiť pozitívne myslieť, kalendár s menami, mesačný plánovač, príbehy žien a mužov, citáty a životné heslá, ktorými sa riadite.
2. Fitness diár – jedinečný diár, ktorý ťa povedie za krásnou postavou a telom plným zdravia a energie. Nájdete v ňom dostatočný priestor  na zapisovanie, plánovač cvičenia, obrovskú dávku motivácie, zdravé tipy a rady, zdravé recepty, inšpiratívne citáty, podrobný návod na spísanie cieľov, priestor na zapisovanie mier a kg, jedinečné omaľovánky, menštruačný kalendár, motivačné kalendáre do peňaženky…
 
3. Motivačný diár – priestor na písanie poznámok, termínov, stretnutí, každý týždeň inšpiruje novým citátom, vytvoríte si i nové úspešné zvyky, zvýšite si sebavedomie, obsahuje aj kalendár mien, štátne sviatky, školské prázdniny… 
 
4. Fit diár – je tvoj osobný tréner do vrecka, dostatočný priestor na denný zápis jedálnička, cvičenia a osobných denných aktivít, plánovanie jedálnička a cvičenia, motivácia odmeňovaním, sledovaním pokroku, zdravé recepty, fit tipy, monitorovanie spánku  a úspechov, zabudovaná záložka…

5. Perleťový diár Praktiknová odľahčená flexi väzba a množstvo užitočných informácií, ktoré diár obsahuje, bude pre Vás užitočnou pomôckou na cesty.
6. Babský diármá ideálny formát do kabelky a je v ňom dosť miesta na zapisovanie, vyfarbovanie a čmáranie. Plánovanie vám spestria módne kresbičky Noémi Kolčákovej Szakállovej, ktoré môžete vyfarbiť. Okrem klasických súčastí ako mesačné prehľady či dvojstranové týždňové plány má diár strany na špeciálne babské zápisky.
7. Ružový diár so swarovski elements – týždenný diár A5, koženka, kalendárium, súčasťou je putko na pero, kamienky swarovski, prehľadný a plánovací kalendár, mapy SR a ČR.

8. Diár so sovičkami – osobné údaje, plánovač dovolenky, plánovací kalendár, časové pásma, medzinárodné sviatky…

9. Diár Remini –  diár a zápisník v jednom, na prvej dvojstrane je prehľadový kalendár celého roka 2017, nachádzajú sa tu tiež čisté strany na kreslenie a zapisovanie. Diáre majú zaoblené rohy, záložku a gumičku na pero. V ponuke je viacero motívov prednej strany.

10. Klasické diáre

11. Diár podľa želania – zabudnite na klasické čierne diáre bez nápadu. Odteraz môže byť každý Váš deň žiarivý, veselý a stvorený presne pre Vás vďaka personalizovaným diárom. Perfektný tip na darček pre dámy aj pánov. Následne sa grafika prispôsobuje podľa Vašich predstáv. Cena zahŕňa gravírovanie prednej strany diára do výšky 2cm (napríklad meno, meno s krátkym mottom, malé logo, malý obrázok a iné). Šírka je obmedzená šírkou diára.

Máš už vybraný svoj diár na rok 2017?
(Ďakujem za všetky komentáre)

Zdroj: Martinus
Zdroj: Aaapapir
Zdroj: Sashe 
Zdroj: Ševt
Share:

2 Comments

  1. 12. novembra 2016 / 14:28

    Veľmi pekný sprievodca diármi, avšak ja ten svoj nikdy nedokončím, t.j. nevyplním dokonca. Prestane ma to vždy baviť, haha. Mám ale skvelú pamäť na všetko, čo potrebujem, čiže skúšky, stretnutia a pod. 🙂 ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

    * Happiness Boutique Statement Earrings *

  2. 15. novembra 2016 / 23:48

    Ja som na tom podobne 🙂 nenosím ho ani pri sebe, ale v práci ho používam rada 🙂 keď je toho veľa a musím si poznačiť informácie, aby som ich vypustila z hlavy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *