Najlepšia tekutá očná linka za 4 €

Najlepšia tekutá očná linka
Očné linky dokážu zvýrazniť váš pohľad, opticky zväčšiť oči, pomôžu im vyniknúť a dodajú vám dramatickosť.  Najobľúbenejšou farbou je jednoznačne čierna, no čoraz častejšie sa do obľuby dostávajú aj tie farebné. Tentokrát som sa rozhodla pre vás vyskúšať až 5 očných liniek rôznych značiek v hodnote 4 €. Ktorá zo spomínaných obstála v teste najlepšie? Čítajte ďalej a dozviete sa viac.
najlepšie očné linky do 4 €
1. Catrice stylist tekuté linky na oči, odtieň 010 Dating Joe black – na tejto linke je tvrdší štetec a teda aplikácia nie je úplne jednoduchá, ako to býva v prípade jemných štetín. Podarilo sa mi ju preto naniesť hrubšiu. Po zaschnutí vyzerala šedo. Odtláča sa na viečka, behom pár hodín sa odlupuje.

2. Eveline cosmetics celebrities tekuté linky na oči, odtieň black – ultra tenký aplikátor, s ktorým sa veľmi dobre pracuje a dokážete tak namaľovať dokonalú linku. Jemnejšiu, hrubšiu, jednoducho akúkoľvek. Je intenzívnej čiernej farby, jej výdrž je niekoľko hodín. Nerozmazáva sa. Bezchybne drží niekoľko hodín. Toto je jednoznačne moja víťazka. (Čítajte však ďalej a ukážem vám ešte jednu veľmi dobrú očnú linku).

3. Rimmel Exaggerate Eyeliner tekuté linky na oči, odtieň black – má tvrdý aplikátor, aj napriek tomu sa  nanášala celkom dobre, z dôvodu že dokáže nabrať viac farby. Je intenzívna čierna. Má však priemernú výdrž.

4. Astor Eye artist tekuté linky na oči, odtieň 090 black – má tvrdý aplikátor, ťažšie sa nanáša a preto ňou nedokážem spraviť dokonalú linku. Má tiež priemernú výdrž.

Výborný aplikátor, s ktorým sa veľmi dobre pracuje, čo zaručuje jednoduchú aplikáciu dokonalej linky. Je intenzívnej čiernej farby, na očiach vydrží v priebehu celého dňa, jedinou nevýhodou je, že sa aplikátor ťažšie vyťahuje.
Notino očné linky
Pri aplikácii očnej linky je potrebné aplikátor viackrát namočiť, vďaka čomu sa s ním lepšie pracuje a dokážete tak nakresliť dokonalú linku, po ktorej túžite. Každá z nás má iný tvar, veľkosť oka, iné viečko, preto to čo vyhovuje mne nemusí vyhovovať vám. Mám hlboké oči, padnuté viečka. Čo zaberá na to, aby linka mala čo najväčšiu výdrž a neotláčala sa je korektor, či primer a zafixovanie viečka púdrom. Ak pred nanesením očnej linky nevynecháte tento krok, určite uvidíte veľký rozdiel a to nielen vo výdrži, ale aj v kvalite samotného líčenia.

Aká je tvoja najobľúbenejšia linka v podobnej cenovej kategórii?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame a Facebooku.
 
Share:

4 Comments

  1. 30. septembra 2019 / 15:11

    doteraz som používala tú rimmel, ale ako vidím, vyskúšam tú Eveline 🙂

    WHEN PIGS FLY

  2. 2. novembra 2019 / 19:44

    Chcem skúsiť aj iné, vyššej cenovej kategórie. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *