Najlepšie maskary od Revlonu

Farbičky? Áno! Zvýrazňovače? Nie, ani náhodou!
Sú to veselé, dúhové, krásne špirály, ktoré mi vyčarovali úsmev na tvári. Päť rôznych farieb, päť rôznych kefiek, päť rôznych účinkov. Jedno majú spoločné – kvalitu!
Revlon maskary
Značka Revlon ma očarila ihneď ako som prkrát vyskúšala ich rúž. Bol dokonalý, kamarátkami a okolím často chválený. Bola však veľká škoda, že táto značka sa nedala zakúpiť u nás na SR. Ale tomu je už koniec! A ja sa z toho veľmi teším.

Momentálne Vám prinášam recenziu na úplne nové špirály, ktoré prídu do predaja hneď začiatkom marca. Mala som obavy, ako toto testovanie dopadne, nakoľko mám hlboké oči, ktoré sú veľmi náročné čo sa špirál týka. Vystriedala som ich viac a po dlhej dobe našla tú pravú, ktorá sa neodtláča na viečka. To bolo moje najväčšie kritérium pri výbere. Avšak nastane zmena. Po vyskúšaní špirál od Revlonu im zostanem dlhšiu dobu verná. Minimálne kým ma neuchváti nejaká iná a lepšia. Prečo som sa tak rozhodla? Má perfektný účinok, moje naozaj malé, nevýrazné mihalnice krásne zvýrazní, predĺži, neodtláča sa mi na horné viečka, ľahko sa odličuje. Má perfektnú farebnosť. Revlon sa snaží ženám uľahčiť výber a nájsť tu pravú maskaru po ktorej túži. Máte možnosť si vybrať z piatich druhov z novej kolekcie maskár jednoducho podľa účinkov a názvu produktu, ktorý priamo vyjadruje efekt, ktorý pomocou nej dosiahnete. Mňa najviac uchvátila špirála s červeným a fialovým uzáverom. U fialovej jediným nedostatkom pre mňa bolo, že sa ťažšie vyťahuje a musíte si nájsť určitý spôsob vyťahovania špirály, potom to už ide. Ostatné špirály sa otvárali jednoducho a boli rovnako skvelé. Mám však rada typ kefky ako u špirály s červeným a fialovým uzáverom. Po dlhšom testovaní sa mojím novým obľúbencom stala modrá mascara. Z toho vyplýva, že treba vyskúšať a nájsť si tú pravú.

1. REVLON ULTIMATE ALL-IN-LOVE MASCARA

Popis produktu: Ideálna maskara pre všetkých 5 skrášľujúcich účinkov na vaše riasy.
Zloženie a aplikácia: Vysokoúčinné zloženie poskytuje riasam 5 úžasných výhod v 1 maskare a to objem, dĺžku, výraz, zdvihnutie a intenzívnu farbu. 
Nová kefka Revlon Power Mini Brush má dutú strednú časť kefky pre zachytenie veľkého množstva farby, oslnivý efekt a unikátny tvar pre jednoduchú aplikáciu a dosiahnutie ku všetkým riasam. Dostupné odtiene: čierna a hnedá.

2. REVLON ULTRA VOLUME MASCARA 


Popis produktu: Maskara pre ohromné riasy, objemné ako nikdy predtým.
Zloženie a aplikácia: Ošetrujúce zloženie s ochranou pred vytváraním zlepencov naplní riasy intenzívnym objemom. 94 % žien potvrdilo hustejšie a plnšie riasy.
Nová kefka Revlon Lash Plumping Brush češe riasy a napriek zväčšenému objemu bráni ich zliepaniu. Trojité drážky na kefke udržia množstvo farby pre maximálny objem rias. Krátke a dlhé štetinky prečesú riasy a eliminujú ich zliepanie.
Dostupné odtiene: čierna (vodeodolná aj normálna verzia) a hnedá.

3. REVLON SUPER LENGTH MASCARA


Popis produktu: Predlžujúca maskara pre nádherné dlhé riasy, ktoré si zamilujete.
Zloženie a aplikácia: Zloženie farby sa hladko nanáša a rýchlo vytvára nádherné príťažlivé, predĺžené riasy. 90 % žien potvrdilo krajšie, dlhšie riasy.
Nová kefka Revlon Lash Stretch Brush dodáva super dĺžku aj tým najmenším riasam. Zúžená špička dosiahne a zafarbí každú jednu, aj tú najmenšiu riasu. Štetinky na dlhšej strane kefky dodávajú riasam prepychovú dĺžku.
Dostupné odtiene: čierna a hnedá.

4. REVLON VOLUME + LENGTH MAGNIFIED MASCARA

Popis produktu: Maskara pre mega objem a dĺžku rias, ktoré sú príťažlivé aj na diaľku.
Zloženie a aplikácia: Vlákenné zloženie čiernej farby s vysokým leskom znásobuje objem a dĺžku rias. 98 % žien potvrdilo bohatšie, intenzívnejšie riasy.
Nová kefka Revlon Magnifying Lash Brush vytvára nádherné dlhé a husté riasy. Unikátna štvorcová kefka riasy zahŕňa intenzívnym objemom a dĺžkou.
Dostupné odtiene: čierna (vodeodolná aj normálna verzia) a hnedá.

5. REVLON DRAMATIC DEFINITION MASCARA

Popis produktu: Pre dokonale výrazné riasy bez zlepencov.
Zloženie a aplikácia: Hladké prispôsobivé zloženie riasy farbí a oddeľuje. 92 % žien potvrdilo výrazné a oddelené riasy.
Nová kefka RevlonLash Separator Brush farbí a oddeľuje riasy pre úžasné výrazný efekt.
Vrstvené štetinky jednotlivé riasy zvýrazňujú a oddeľujú.
Dostupné odtiene: čierna a hnedá.

Cena špirál do konca marca 2016 s akciovou cenou 9,90 €, po skončení akcie špirála s červeným uzáverom 13 €, ostatné 12 €. Dostupné sú vo všetkých sieťach Fann parfumérie.

Ak vás zaujíma alebo zaujala značka Revlon, môžete ju sledovať na facebooku. Nedávno prebiehalo priamo v Trnave v city aréne líčenie, ktorého som sa žiaľ nestihla zúčastniť.

Ktorú špirálu by ste si vybrali vy? Poznáte značku Revlon?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

2 Comments

  1. 10. marca 2016 / 11:01

    odpadnem ako sa niektorí výrobcovia vedia vyhrať s obalmi 😀 tú predlžujúcu by som možno niekedy vyskúšala, lebo kefka vyzerá dobre 🙂
    Drew's Beauty

  2. 10. marca 2016 / 22:26

    Momentálne prebieha na facebook fanpage súťaž až pre 5 výhercov 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *