Najobľúbenejšie beauty produkty

Dnes som si pre vás pripravila príspevok, v ktorom vám predstavím moje momentálne najobľúbenejšie beauty produkty. Samozrejme rúže a tiene striedam, avšak ,,pevný“ základ zostáva vždy zachovaný. A keďže ich používam znamená to, že sú niečím výnimočné a získali si ma. V prvom rade sú to produkty, ktoré používam už dlhšiu dobu, alebo úplné novinky, ktoré ma uchvátili hneď po prvotnom použití.

Opäť sme sa rozhodli pripraviť príspevok v spolupráci s ďalšími dvoma šikovnými blogerkami Vierkou z My new beauty book a Zuzkou z Accessories for beauty, ktoré vám tiež predstavia ich obľúbené produkty a výsledné líčenia. Veľmi sa teším a rada sa od nich inšpirujem. Možno použijeme rovnaký produkt, alebo budú úplne odlišné. Dôležité však je, že všetky sú skvelé  a odporúčame vám ich všetkými ,,desiatymi“.  Najprv by som vám rada ukázala moje výsledné líčenie a potom vám predstavím produkty, ktoré som pri ňom použila.  Nech sa páči tu je zopár fotografií líčenia:

A tu sú moje najobľúbenejšie beauty produkty, ktoré som použila pri líčení:1. Primer na očné tiene od URBAN DECAY – krásne pridá tieňom na pigmentácii a dodá im trvácnosť.

2. Púder Loreal Nude Magique BB powder – veľmi príjemný púder s prirodzeným odtieňom.


3. Tónovací hydratačný krém NARS – príjemná vôňa, konzistencia a krásna pleť po jeho aplikovaní.

4. Make – up Revlon Colorstay používam v kombinácii s tónovacím hydratačným krémom  Nars v prípade, že chcem lepšie zakryť nedokonalosti. Niekedy použijem len samostatné produkty.


5. Paleta Nars True Story so štyrmi krásnymi tvárenkami.

6. Paleta očných tieňov Naked 3 od URBAN DECAY – ,,pani“ paleta. Už z fotografie je zrejmé, že ju veľmi často používam a je naozaj neskutočná. Má vynikajúce pigmentované farby, ktoré spolu krásne ladia.

4. Matný rúž od REVLONU odtieň Obsession. Rúž je krásne pigmentovaný, má širokú škálu odtieňov a aj keď nie je uvádzaný ako dlhotrvácny, na perách drží neskutočne dlho.

5. Embryolisse krém používam ako podkladový, je veľmi príjemný, zanecháva pocit ľahkosti na tvári. V zahraničí je veľmi obľúbený. Mne sa pri cestovaní na Bali na neho podarilo vyliať lak na nechty, tak vyzerá ako vyzerá.


6. Špirála The Balm – neodtláča sa mi na viečka a pekne predĺži mihalnice.


7. Korektor od Nars – je vynikajúci. Krásne kryje nedokonalosti.

8. Štetce Zoeva – sú nielen krásne, ale aj výborné.

9. Beauty blender – hubka na tvár slúžiaca na nanášanie make-upu. Veľmi som si ju obľúbila. Nanášanie make-upu je rýchle, príjemné, rovnomerné a zábavné. Mám problém s jej celkovým vyčistením, ak máte nejaký tipy, šup s nimi dole do komentára.

10. Tiene na obočie Gosh  Brow kit – vidíte ako sú spotrebované? Už je ich aj hanba ukazovať, ale čo keď som s nimi taká spokojná. Moje vrchné dva odtiene už sú vo finále, a tak budem musieť zaobstarať nové. Pohrávam sa s myšlienkou, že skúsim úplné nový produkt. Na trhu je predsa veľa produktov vhodných pre úpravu obočia.

Tento víkend som prvýkrát navštívila novootvorenú drogériu Douglas. Čo som si kúpila spolu s ďalšími beauty novinkami sa dozviete už čoskoro. Na čo som vás chcela však upozorniť je skvelý časopis Douglas, ktorý je bezplatný a plný inšpirácií. Ja som si vďaka nemu vybrala veľa ďalších beauty produktov, ktoré si chcem v budúcnosti zaobstarať. Sú v ňom tiež rôzne príspevky, ktoré sa perfektne čítajú a dozviete sa veľa zaujímavého v oblasti beauty.

Výsledné líčenia a najobľúbenejšie produtky Vierky a Zuzky nájdeš tu:

Tak čo, ktorý produkt ťa najviac zaujal?

Ak si nájdeš čas, vypíš dole do komentára svoje najobľúbenejšie beauty produkty. Som veľmi zvedavá a rada sa inšpirujem.
Share:

6 Comments

 1. 1. mája 2017 / 18:16

  Krásne líčenie a veľmi ma zaujal.Rúž má nádhernú farbičku

 2. 1. mája 2017 / 20:34

  Leni, krásne líčenie! 🙂 veľmi veľmi sa mi páči ten rúž a pristane ti takáto svieža jarná farbička 🙂 myslela som si, že je to Revlon 🙂 idem pozrieť aj ostatné kočky ako sa nalíčili 🙂
  MakeUpByVeo

 3. 1. mája 2017 / 20:43

  Betka ďakujem krásne, rúž odporúčam, je parádny! 🙂

 4. 1. mája 2017 / 20:43

  Veronka ďakujem moc 🙂 škoda, že si sa nemohla zúčastniť, lebo aj tvoje líčenia sú prekrásne.

 5. 1. mája 2017 / 21:29

  Ten Revloňácky rúž ti neuveriteľne pristane 🙂
  Inak používaš originálny beauty blender, alebo jeho napodobeniny? Resp. ak si skúšala oba, je medzi nimi naozaj viditeľný rozdiel čo sa týka výsledného efektu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *