Nivea event a inšpiratívny workshop Praha

Koncom októbra som dostala pozvanie a zúčastnila sa eventu Nivea, ktorý sa uskutočnil v Prahe. Na event od nás zo Slovenska išli aj ďalšie tri dievčatá a to Danka, Simonka a Paťka. Opäť som sa utvrdila v tom, že cestovať do Prahy vlakom je skvelé, nakoľko cesta rýchlo ubehne, je pohodlná, viete si objednať čokoľvek za pár centov (euro). Hladní ani smädní veru nebudete. Ja som si dokonca našla čas čítať knižku, ale priznám sa, nevedela som sa na ňu sústrediť. Nabudúce si zbalím notebook a napíšem cestou nejaký článok, nakoľko nápadov mám veľmi veľa, no času málo. Večer sme dorazili do Prahy, ubytovali sa, dali dobrú večeru, pohár vína, porozprávali sa a išli spať.


Event sa konal ráno na čarovnom mieste v THE SENSES v Lesíčku 7 zariadený v nádhernom urban štýle. Okrem nás sa eventu zúčastnili aj ďalšie dievčatá (blogerky a youtuberky) z Čiech.

 

Na úvod sme začali prezentáciou novej rady Urban skin, ktorá obsahuje bio zelený čaj, kyselinu hyalurónovú a množstvo antioxidantov. Dostupný je denný aj nočný pleťový krém a pleťová maska. Produkty nám chránia pleť pred vonkajšími vplyvmi, znečistením a UV žiarením. Dozvedeli sme sa, že krém má ľahkú gelovú textúru, jemne citrusovo – kvetinovú vôňu a denný krém aj ochranný faktor 20. Doba je rýchla, stresujúca a preto naša pokožka vyžaduje oddych a regeneráciu počas spánku.  Mali by sme používať vhodné produkty, ktoré urýchľujú spomínanú regeneráciu. Zelený čaj má skludňujúce účinky na pleť, obsahuje kofeín, ktorý dodáva pleti energiu. Dôležité je čistiť si pleť ráno aj večer. Večer pre odstránenie make-upu, ráno pre odstránenie kožného mazu, prebytočného prachu, napr. z vankúšu…). Mestská pleť potrebuje hlbší detox, aby odstránila z pleti hlbšie nečistoty a tou je detoxikačná maska. Obsahuje biely íľ, ktorý dokáže vytiahnuť nečistoty hlboko z pórov.  PH pleti je na úrovni 5,5, čo je mierne kyslá. Keď zmení túto škálu, tak začnú pôsobiť patogény a pleť sa stáva zásaditou, preto nedokáže bojovať proti spomínaným vonkajším vplyvom. Po použití produktov sa pleť vracia opäť do normálu.


Okrem toho sme mali možnosť vidieť aj nové  balzamy na pery značky Labello s veľmi zaujímavým trblietavým dizajnom.

Užili sme si aj ďalšiu časť tohto eventu a to bolo tvorenie kytíc.  Do kytice sme si mohli namiešať kvety, ktoré vidíte na nasledujúcich fotografiách.

Tu si Danka a Simonka viaže svoju ,,krásku“. Bola to zábava a samozrejme sme mali pri viazaní pomoc a inštruktáž dvoch šikovných dievčat z Provoni.

Musím priznať, že každá jedna kytica, ktorú dievčatá vyskladali bola krásna a veľmi fotogenická. A tu je môj výtvor, čo poviete?

Na nasledujúcej fotografii môžete vidieť naše tri kytice, ktoré sme si spolu so Simonkou a Dankou vytvorili. 

Paťka s Dankou natáčajú video na svoj youtube kanál. Vysvetľujú nové poznatky z prezentácie a to aké sú nové produkty Nivea a k čomu slúžia.


Pripravené sme mali tiež veľmi chutné a zdravé občerstvenie. Užili sme si tiež masáž, ktorá bola pre nás zabezpečená. Dozvedeli sme sa nejaké nové informácie ohľadom google, youtube a sociálnych sietí. Bol to naozaj veľmi príjemný event.

Zostalo nám trochu času aj na prechádzku Prahou. Mali sme veľmi príjemné, jesenné počasie.

A tu sú novinky, ktoré sme dostali ako pozornosť na vyskúšanie.  (Denný, nočný krém a maska). Ako som s nimi spokojná a bližšie informácie nájdete čoskoro u mňa na blogu.

Používaš značku NIVEA? Čo ty a detox?
Nájdeš ma aj na Facebooku a Instagrame.
 
*Ďakujem spoločnosti Nivea za poskytnutie produktov k vyskúšaniu* 
Share:

2 Comments

  1. 10. novembra 2017 / 19:08

    Áno Viki ako píšem bol naozaj veľmi príjemný. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *