Novinky a líčenie s Mary Kary


Mary Kay registrujem už dlhé roky, ale ešte som neskúšala žiadny z produktov tejto značky. Dnes som ich vyskúšala hneď zopár a to rovno noviniek. Bola som veľmi milo prekvapená ich dizajnom aj kvalitou. Veľmi sa teším z príležitosti vyskúšať tieto novinky. Aké produkty som vyskúšala a aké mám s nimi skúsenosti sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.
Novinky, ktoré som mala možnosť otestovať:
1. Gélový polomatný rúž
2. Kontúrovacia ceruzka na pery
3. Kontúrovacie ceruzky na oči
Gélový polomatný rúž Bashful you 089657 – má veľmi elegantné balenie s priesvitnou vrchnou časťou. Vôňa rúžu je veľmi príjemná, svieža, citrusová, jemná. V ponuke je celkovo 6 rôznych odtieňov. Ľahučká gélová receptúra sa hladko nanáša a pery chráni, pričom ich zanecháva jemné a hebké. Rúž sľubuje dlhotrvácnosť s krásnymi hydratovanými perami. To že hydratuje pery ma presvedčilo ihneď, keďže som si prvýkrát skúsila rúž naniesť na suché pery. Po cca hodine však pery vysušuje a je potrebné ich preleskovať, či použiť balzam, alebo opätovne rúž. Obsah 3, 6 g.
 

Kontúrovacia ceruzka na pery odtieň light nude. V ponuke je 6 rôznych odtieňov. Podľa popisu orámuje pery krémovo, trvale a s presnosťou. Vo vrchnáčiku sa nachádza strúhadlo, do ktorého sa vloží hrot ceruzky a po opatrnom pootočení ceruzku opätovne vytvarujete. Je perfektná a je totožnej farby so spomínaným rúžom. Opis produktu sedí dokonale. Obsah: 0,28 g.

Pery po použití gélového polomatného rúžu a kontúrovacej ceruzky na pery.
 

3. Kontrúrovacie ceruzky na oči, odtieň MK JADE – ten zelený a MK PLUM – ten fialový. Vo vrchnáčiku sa nachádza strúhadlo, do ktorého sa vloží hrot ceruzky a po opatrnom pootočení ceruzku opätovne vytvarujete. Obsahuje upravené pigmenty, ktoré zaisťujú trvanlivosť farieb, a antioxidanty, ktoré pomáhajú bojovať proti voľným radikálom. V ponuke je 7 rôznych odtieňov vrátane klasickej čiernej. Mne sa ceruzka po čase odtlačila na horné viečko, ale ako som viackrát spomínala, mám hlboké oči. Obsah: 0,28 g.

Ktorá z noviniek ťa najviac zaujala? Ktorý je tvoj obľúbený produkt od Mary Kay? 
(Ďakujem za komentáre)
*Ďakujem značke MARY KAY za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

6 Comments

 1. 30. septembra 2016 / 7:17

  líčenie je veľmi pekné Leni 🙂 mňa tieto ich novinky a hlavne gélové rúže veľmi oslovili a dodnes ich používam pravidelne 🙂
  veľmi rada som ťa včera spoznala 🙂
  MakeUpByVeo

 2. Anonymný
  1. októbra 2016 / 2:12

  Leni vyskusaj satenove ruky 🙂

 3. 1. októbra 2016 / 17:44

  Veronika ďakujem krásne 🙂 Aj ja som veľmi rada, že sme sa spoznali a hádam sa ešte niekde uvidíme. Želám veľa zábavy pri písaní a nech sa ti darí. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *