Novinky z NANI Nails

Ak by ste ma stretli pár rokov dozadu, ako prvé by vás upútali moje nechty. V tej dobe bol veľký boom (búm) mať umelé, výrazné a vyzdobené nechty. Moju ,,nechtárku“ nebavilo robiť francúzsku manikúru. ,,To je predsa nuda!“ Ako by som práve počula jej slová. Obľubovala  kamienky, pierka, pečiatky, to je predsa ono!  Neskôr ma umelé nechty omrzeli a začala som si užívať tie svoje prírodné. No a teraz ma baví skúšať rôzne farby lakov na nechty. Samozrejme mi nevydržia tri týždne ako to bolo pri umelých nechtoch, o to viac sa teším, pretože ich môžem mať iné oveľa častejšie. Mám rada všetky farby a odtieň si vyberám podľa nálady, alebo ročného obdobia. Niekedy poprosím manžela, aby mi s výberom poradil on. Mať pekne upravené nechty je predsa základ. Za tých pár rokov odkedy som mala naposledy umelé nechty sa toho veľa zmenilo a často stretávam ženy, ktoré majú umelé nechty veľmi pekné, jemné a kvalitne vymodelované.
Na stránke NANI nails som si vybrala nielen laky na nechty, ale aj olej na ich výživu, top coat a trblietavý prášok. Prišiel mi bonus v podobe voňavého, ovocného balzamu na pery. Je to taká príjemná, ovocná klasika. A viete čo? Majú tu aj novinku značky FOAMIE a to sprchovú špongiu, ktorá vo svojom vnútri skrýva mydlo. Mydlo sľubuje trvácnosť až na cca 30 umytí, potom vám zostane už len samostatná špongia, ktorú môžete používať naďalej s vašim mydlom, či sprchovacím gélom. V ponuke je viacero druhov špongií, moja je ovocnej vône. Je príjemná, dobre sa s ňou umýva a krásne vonia. Jej navlhčením a opakovaným stlačením sa na nej vytvorí pena. Je vegánska, nie je testovaná na zvieratách, neobsahuje parabény, silikóny, farbivá, sulfáty, minerálne oleje ani lilyaldehydy. Táto špongia zaujala aj môjho drahého manžela. Prichytila som ho, ako skúma čo je to za tvora. Ak bude čas na výmenu vašej špongie, tak vyskúšajte túto milú zmenu.

Z lakov na nechty som ako prvý vyskúšala tento mini fialový lak na nechty s odtieňom 22 a tiež fialové trblietky. Obsah: 25 g. Nevedela som si predstaviť, ako budú na nechte držať, ale stačilo ich nasypať na nalakovaný necht a pretrieť top coat-om. Top coat sa používa ako záverečná vrstva na nalakovaný necht. Krásne ho ucelý, zostáva tak hladký a lesklý. Výhodou je, že je rýchloschnúci a chráni lak na nechte proti odlupovaniu, či vyblednutiu. Tento top coat má označenie UV, nakoľko jemne svieti pod UV svetlom. Ak si návštevníčka disko, možno to oceníš. Obsah: 9 ml.
Vybrala som si tiež metalický lak na nechty, odtieň 12, ktorý môžete vidieť na nasledujúcej fotografii. Je veľmi odolný a tak vydrží na nechtoch v pôvodnom stave niekoľko dní. Obsah: 11 ml. Olejček s vôňou jahody doplní nechtom vitamíny a látky, ktoré im chýbajú. No a výhody top coat-u som vám už spomínala.

Ak ťa zaujímajú ďalšie cenné rady ohľadom manikúry pozri starší článok z kurzu ,,Základy manikúry“.

Čo ty a manikúra? Máš prírodné nechty, alebo chodíš na ich modeláž?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.
Share:

6 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *