Olaplex N°3 Hair Perfector pre krásne vlasy

Olaplex N3 vlasová kúra
Nedávno som objavila úžasný produkt, ktorý som si zamilovala ihneď po jeho prvom použití. Všimla som si tiež, že v tom nie som sama. Takéto názory so mnou zdieľa veľa ďalších žien, ktoré produkt vyskúšali. Čítala som recenzie a akoby mi hovorili z duše. No, ale poďme k samotnému produktu.

Jedná sa o Olaplex N°3 unikátny vlasový prostriedok s originálnou chemickou receptúrou. Vznikol v USA. Táto brilantná fľaša sa vyznačuje síce minimalistickým vzhľadom, no jej obsah sľubuje zázraky. Trojstupňový rituál OLAPLEX-u je systém, ktorý natrvalo obnovuje poškodené disulfidové väzby vo vlasoch. Tie trpia chemickým, tepelným, či mechanickým poškodením. Táto hodvábna tekutina raz týždenne pri domácej liečbe zregeneruje vlasové väzby. Okrem toho predlžuje trvácnosť farby. Hviezdnou prísadou je bisaminopropyl diglykol dimaleát. Podľa mňa nezapamätateľné slovné spojenie, ktoré má za úlohu posilniť a opraviť – farbené aj nefarbené, mechanicky, či tepelne poškodené vlasy. Ošetruje tiež vlasové vlákno od korienkov až ku končekom. Používa sa nanesením na vlhké vlasy (umyté šampónom a presušené uterákom), ktoré je potrebné následne nato prečesať, nechať pôsobiť minimálne 10 minút, opláchnuť vodou, následne na to ich opäť umyť šampónom a pre ich výživu použiť kondicionér alebo masku na vlasy.
Olaplex N3 vlasová kúra
Moja skúsenosť: Už pri zmývaní som cítila, že vlasy zostali veľmi jemné. Výborne sa rozčesávali, po vysušení boli krásne lesklé a konce zostali ucelené. Na svetle som ich neustále pozorovala, lebo sa leskli ešte viac. Veľmi sa teším z tohto skvelého výsledku.

Ďalšia skúsenosť: Počas dovolenky na Kréte, kde dosť často fučí a môj klobúk by mi raz dva odfúkol, som ho preto nenosila, vlasy na slnku trpeli, spálili sa a teraz ich dávam dohromady. Cítím to aj pri používaní tohto produktu, že po použití nie sú také hladké a jemné ako pred dovolenkou. Ale ja ich dám do poriadku!

Cena: cca 20 €, obsah 100 ml

Neobsahuje silikóny ani minerálne oleje.

Aktívne látky: glycerín, mandľový olej, extrakty z Aloe Barbadensis panthenol a jojobový olej.

Nezabúdajte, že black friday sa blíži, tak ak potrebujete doplniť svoju kozmetiku o vaše obľúbené produkty, alebo naopak novinky, sledujte Notino, ktoré bude poskytovať rôzne zľavy už oveľa skôr.

A čo tvoj obľúbený produkt na vlasy? Máš nejakého favorita?
 

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame a Facebooku.
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *