Plátenné masky Korika z Notino


Plátenné masky KORIKA obsahujú veľké množstvo účinných látok, ktoré sa líšia podľa konkrétneho druhu. Vyskúšala som až 8 rôznych druhov plátenných masiek, ktoré vám postupne predstavím. Najviac ma zaujala prémiová kolekcia plátenných pleťových masiek vo väčších baleniach s označením StarBeauty ako maska s 24 karátovým zlatom, aktívnym uhlím, či slimačím extraktom. StarBeauty je prémiová kolekcia obsahujúca vzácne ingrediencie, ktoré rozjasňujú pleť. Okrem toho v týchto maskách nájdete aj výťažky z hodvábu, levanduľu, liči, aloe vera či vodu z ľadovca. Avšak ani plátenné masky s označením NaturBeauty nezaostávali a rýchlo som si ich obľúbila. Aplikácia pleťových masiek je veľmi jednoduchá.

KORIKA NaturBeauty exfoliačná plátenná maska – Po jej otvorení som bola veľmi milo prekvapená, pretože maska bola intenzívne nasiaknutá. Pleť skvele hydratuje a vyživí. Konkrétne táto obsahuje extrakt z manga a ľadovcovú vodu z Islandu. Pleťové masky je dôležité nanášať, alebo aplikovať vždy na vyčistenú pleť. Uvedenú masku necháme pôsobiť 20 minút a zvyšné sérum vmasírujeme do pokožky. Pleť po jej použití zostáva pružná a svieža. Okrem spomínanej plátennej masky som vyskúšala ďalšie 4 druhy a to: rozjasňujúcu, upokojujúcu, hydratačnú a vyživujúcu plátennú masku. Všetkých 5 druhov bolo dosť podobných, veľký rozdiel som medzi nimi nepostrehla.  Obsah: 20 g.

KORIKA StarBeauty čistiaca plátenná maska s aktívnym uhlím sa skladá sa z 2 častí,  ktoré sú prelepené fóliami. Veľmi dobre sa aplikuje, príjemne vonia, jej úlohou je absorbovať prebytočný maz, stiahnuť póry, upokojiť a zjemniť pleť. Je určená pre mastnú a podráždenú pleť. Masku nanášame na vyčistenú pleť a necháme pôsobiť 20 minút až po jej vyschnutie. S touto maskou som sa skvele zrelaxovala. Je jedna z najlepších plátených masiek akú som doposiaľ vyskúšala. Pleť pekne vyčistí, hydratuje a rozjasní. Zostáva tak pružná a jemná. Obsah: 15 g. Obsahuje: Aktívne uhlie – sťahuje rozšírené póry a mastnotu, Bentonit – upokojuje a čistí, Kaolín – absorbuje nečistoty a prebytočný maz.

KORIKA StarBeauty rozjasňujúca plátenná maska s 24 karátovým zlatom sa skladá z dvoch častí. V jednej časti masky je sérum so zlatom a v druhej plátená maska. Sérum je potrebné jemnými krúživými pohybmi vmasírovať do pleti a položiť plátennú masku. Táto maska je veľmi intenzívne nasiaknutá, čo zaručí maximálnu hydratáciu, osvieženie, výživu a regeneráciu pleti. Je rovnako vynikajúca ako spomínaná  čistiaca plátenná maska s aktívnym uhlím. Maska znižuje teplotu pleti až o 5 st. Obsah: 3 + 25 g.Obsahuje:

24 karátové zlato – má regeneračné a antioxidačné účinky, Kyselina hyalurónová – hydratuje, osvieži a dodáva pružnosť.

KORIKA StarBeauty revitalizačná hydrogélová slimáčia plátenná maska čistí pleť do hĺbky, hydratuje a intenzívne ju vyživuje. Po jej použití zostáva pleť pružná a príjemná na dotyk. Práve slimáčí sliz obsahuje živiny ako sú kyselina hyalurónová, glykoproteín, proteoglykan, antimikrobiálne peptidy a peptidy medi. Toto všetko má preukázateľné dobré výsledky na pleť. Spomínané živiny dokážu práve slimáka ochrániť pred infekciou, vysušením či UV lúčmi. Obsahuje až cca 95 % vody. Sliz je zbieraný z laboratórne vyšľachtených jedincov, pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu a chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

Pleťové plátenné masky kórejskej značky KORIKA ma naozaj veľmi milo prekvapili. Ak ich plánujete vyskúšať, tak vyskúšajte niektorú z oboch kolekcií a to Natur aj StarBeauty.

Ktorá z pleťových textilných masiek ťa zaujala najviac?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *