Remington Straight Brush – žehliaca kefa na vlasy

REMINGTON je pre mňa značka, ktorú nadovšetko zbožňujem. Žehlička tejto značky mi dodnes slúži, nebola nikdy reklamovaná a to má už niekoľko rokov. Okrem toho mám ďalšieho obľúbenca a ním je kulma na vlasy. Vlny, ktoré mi dokáže vyčarovať z mojich jemných vlasov sú neprehliadnuteľné. Okrem toho sú k mojím vlasom šetrné a účes, ktorý vďaka nim dosiahnem má tiež skvelú výdrž.
 

Tentokrát mi bolo vďaka portálu blogerky.cz umožnené vyskúšať ďalšiu novinku tejto značky a to žehliacu kefu na vlasy. Je to spojenie kefy a hrebeňa, ktorý vďaka inovatívnemu dizajnu narovná a uhladí vlasy bez straty prirodzeného objemu. Táto kefa má štetiny s antistatickým účinkom, ktoré majú zabrániť krepovateniu vlasov. Vlasy by mala uhladiť a nemali by tak rôzne postávať na hlave. Túto kefu je možné použiť už po 30-tich sekundách a dá sa vybrať až z 3-och tepelných úrovní – 150, 190 a 230 st. Má funkciu automatického vypnutia, ktorú pri každom podobnom produkte veľmi ocením. Je to z dôvodu, že vždy, keď som mimo domu rozmýšľam nad tým, či som používaný prístroj vypla. Nie je to nič príjemné a stáva sa mi to dosť často. Súčasťou balenia je tiež praktické púzdro.  Má dlhší až 1,8 metrový kábel. 

Aké sú moje prvé dojmy po opakovanom vyskúšaní?
REMINGTON ako vždy v dizajne nesklamal. Táto žehliaca kefa je hotová pastva pre oči. Naozaj luxusný, nádherný a zaujímavý kúsok. Je trošku mohutnejšia a ťažšia ako som očakávala. Myslela som si, že bude ľahká ako žehlička na vlasy, alebo o niečo ťažšia ako moja klasická kefa. Zlatá plocha kefy je časť, ktorá hreje. Keramické štetiny sú chladné a slúžia na rozčesávanie vlasov. Priznám sa, že len pomocou tejto žehliacej kefy by som sa nerozčesala. Musela som sa očesať ešte s klasickou kefou, nakoľko táto kefa od Remingtonu by to nezvládla. Samotné česanie ma dosť šticuje a je mi nepríjemný aj samotný pohyb po pokožke hlavy. 


Tu je výsledný efekt pred a po použití žehliacej kefy. Vidíte nejaký rozdiel? Na fotografii po mám vlasy o niečo uhladenejšie. Čo sa týka tejto žehliacej kefy musím priznať, že som sa na ňu veľmi tešila, avšak trochu ma sklamala. Dám jej ale určite ešte šancu. Zatiaľ naďalej zostanem verná mojej REMINGTON milovanej novej žehličke s technológiou pohyblivých plôch. A okrem toho aj mojej ,,kulmičke“ rovnakej značky, ktorá má zopár rokov, takže ju tu ani nenájdete zrecenzovanú.

A čo ty? Máš skúsenosť so značkou REMINGTON?

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *