Revlon Ultra HD Matte Lipcolor – 7 krásnych odtieňov rúžov a Revlon Colorstay Make-up

Týchto 7 krásnych ,,modeliek“ mi nedávno zapózovalo pred objektívom. No nie sú krásne? Ako by ich jedna mater mala. Áno mala a ňou je značka REVLON. Jedná sa o matné rúže (lesky) s krásnou, živou farbou, ktoré majú gélovú technológiu bez obsahu vosku. A vôňa? Tá je božská! Jemná vanilka v kombinácii s mangom. Nie túto vôňu som tam samozrejme necítila, no to že voňajú neskutočne dobre sa nedá poprieť. Sú na zjedenie! Obsah rúžu sa nanáša aplikátorom veľmi dobre, pri tmavších odtieňoch je to však o niečo náročnejšie. Pri sýto – červenom odtieni rúžu som mala najväčší problém s jeho nanášaním, ale zvládla som to tak, aby boli pery ,,ukážkové.“ Tieto rúže majú naozaj plné farebné krytie už po nanesení jednej vrstvy. Obsah: 5,9 ml.


V ponuke nájdete 7 krásnych farieb, kde každá z vás si nájde tú svoju. Majú veľmi zaujímavé názvy čo poviete? Sú to:

1. HD Addiction
2. HD Devotion
3. HD Passion
4. HD Obsession
5. HD Seduction
6. HD Love
7. HD Flirtation

Všetky matné rúže kúpite tu – elnino.sk.

1. HD Flirtation

2. HD Love

3. HD Devotion


4. HD Obsession

5. HD Seduction

6. HD Passion

7. HD Addiction

Nestihla som vyskúšať a nafotiť všetky odtiene, ale nech sa páči aspoň malá ukážka:  

             1. HD Obsession                          2. HD Love                                    3. HD Devotion

Čo sa rúžov týka nie sú uvedené ako dlhotrvácne, ja som sa však o cca 8 hodín odfotila  ako vyzerajú pery s daným rúžom po absolvovaní raňajok, obeda a komunikácii v práci. A ako vyzerali? No úžasne! Čo však odporúčam je si preleskovať, prebalzamovať, prípadne predsa len miestami pretrieť pery rúžom. Pretože aj keď je hydratačný, po toľkých hodinách sa pery predsa len vysúšajú. Rúž sa nezotrel a držal, avšak po okrajoch pier, bližšie k jazyku sa vysúšal a tiež výdrž v týchto miestach bola nižšia. Farba je veľmi živá, intenzívna, žiarivá a pútavá. Mňa tieto rúže veľmi očarili. Bola mi položená aj otázka, či nemám nejaké špeciálne pery a rúže mi tak skvele na nich držia. Áno, niečo na tom naozaj bude. Viackrát si kamarátky požičali rúž a vôbec im nevydržal na perách tak dlho ako mne. Dôležité je pred nanášaním mať pery pekne hydratované a piť veľa vody. Rúž je potrebné si nanášať na suché pery, nie ich predtým oblizovať. Áno aj to robia niektoré z nás. Samozrejme ak mám pery suchšie, trošku si ich pretriem balzamom na pery, inak by výsledný efekt nebol vôbec pekný. Aby som nezabudla pri pití sa rúž dosť odtláča na pohár/šálku, aj napriek tomu, že farebnosť a živosť rúžu vydrží takto dlho. Týmto rúžom by som rada udelila status ,,Najlepšie matné rúže“.

Okrem spomínaných matných rúžov som od Revlonu skúšala aj Make-up v dvoch odtieňoch. V ponuke je dostupných až 8 odtieňov pre zmiešanú a mastnú pleť a 7 odtieňov pre normálnu až suchú pleť. Nezabudlo sa ani na ochranný faktor 15 a 20. Čiže je vhodný skôr na zimu. Na leto mám rada ochranný faktor 30. Obsah: 30 ml. Má praktický dávkovač, ktorý bezproblémovo funguje. Veľmi dobre sa nanáša, má príjemnú kryciu schopnosť. Využíva technológiu dlhotrvajúceho pôsobenia Colorstay. Obsahuje extrakty ľalie, orchidey a hodvábu pre ošetrenie a upokojenie pleti. Neobsahuje olej a tak neupcháva póry.


1. Revlon Colorstay make-up odtieň 200 Nude/ Nu

Make-up sa mi veľmi páči (viď na zábere hore), má výbornú konzistenciu, stredné krytie, pre mňa to znamená len jedno, že pôsobí pekne prirodzene. (Len pre info na perách na fotke už testujem rúž, špirálu a líčka inej značky (Dermacolu) a na obočie som použila moj obľúbený set pre dokonalé obočie značky Gosh). A inak táto fotka by sa dala nazvať ,,Dobré ráno“, pretože sa chystám a pózujem chvíľu pred odchodom do práce. Prezradím len, že tento rúž nevydržal tak ako ten od Revlonu, ale aj napriek tomu sa mi veľmi páči. O tom však až v ďalšom príspevku.


2. Revlon Colorstay Make-up odtieň 180 Sand beige/ beige sable

Všetky uvedené produkty a veľa ďalších nájdete dostupné v sietiach Fann parfumérií.
Aký je tvoj obľúbený make-up a rúž?
(Ďakujem za všetky komentáre)

 *Ďakujem značke Revlon za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

8 Comments

 1. 22. októbra 2016 / 9:39

  No tak ty rtěnky vypadají víc než dobře! 🙂 Jejich makeup bych také ráda vyzkoušela.
  Miska blog

 2. 30. októbra 2016 / 16:00

  ak je to ten rúž čo si mala na stretnutí Fabulous (myslím že ten Love 🙂 ), tak bol skvelý! 🙂 už som sa po nich minule pozerala vo Fann, alebo Marionnaud, tak si určite nejaký kúpim aj ja 🙂
  MakeUpByVeo

 3. 1. novembra 2016 / 23:08

  Veron áno 🙂 trefa do čierneho! Sú úžasné, zbožňujem ich.

 4. 11. novembra 2016 / 21:04

  Skvelý článok 🙂 už už utekám do Fann-ka pre Obsession 🙂 ďakujem za super recenziu, moc pomohla 🙂 len tak ďalej Lenulka

 5. 18. januára 2017 / 7:00

  Tuším aj Ježiško niečo priniesol Majuška :)?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *