Slovenská prírodná kozmetika Dulcia – novinky február

Slovenskú prírodnú kozmetiku Dulcia som mala možnosť vyskúšať hneď po jej vzniku, kedy ma poprvýkrát oslovila jej zakladateľka Lucka. V tej dobe kedy vznikla Dulcia vznikol aj môj blog. Lucke sa veľmi páčil, oslovila ma a tak sme sa dohodli na spoločnej spolupráci.  Príspevky, ktoré som publikovala v tej dobe boli:

Ako si môžete všimnúť už vtedy som si našla hneď niekoľko obľúbencov a moja skúsenosť s produktami bola veľmi pozitívna. Teraz po dlhšej dobe sme sa s Luckou opäť skontaktovali a tak sa ku mne dostali ďalšie produkty tejto značky. Tak ako si Dulcia získala za tú dobu veľa stálych zákazníkov, tak som si ja získala vás mojich skvelých fanúšikov a čitateľov. Dulcia zmenila dizajn, logo a stále pribúdajú do ponuky nové a nové produkty. Ten nový dizajn obalov je úžasný! Mne zostalo rovnaké logo, tiež som blog prepracovala do nového dizajnu a pridávam nové a nové príspevky. Balíček mi prišiel zabalený v krabici, ktorá bola vystlaná slamou, boli tam vizitky a rôzne info o tejto značke a čakali ma tam tieto štyri mnou nepoznané produkty. Pred tým ako vždy začnem testovať produkty ich chcem najprv nafotiť, pretože potom by to už nebolo ono. Chcem vám predsa priniesť vždy kvalitné fotografie. Tu som to však nevydržala a tak som si užila kúpeľ ešte pred prvotným fotením. A po kúpeli nasledovala starostlivosť o pleť. Náramne som si to užívala a pri skúšaní som bola nadšená. Hneď po prvom vyskúšaní, no chápete? Sú neskutočné. Najviac ma očaril telový píling s magnéziovou soľou a čistiaca maska + píling na tvár v 1. Pokožka tváre aj tela zostáva po použití krásne hydratovaná, premastená a žiarivá. Pri každom kúpeli ich musím použiť a veľmi si to užívam. Očný krém na mimické vrásky a sérum sú pre moju pleť v 30-tke potrebné ako soľ. A tá vôňa produktov je neskutočná.

1. Denný očný krém Sedmokráska – pôsobí proti vráskam, je určená pre typ pleti, ktorá potrebuje vzpružiť a dodať potrebnú hydratáciu. Veľmi dobré sa znáša s korektorom či make-upom. Má špecifickú vôňu, ktorá nemusí každému sedieť. Mne však vôbec neprekáža. Predsa len prírodné produkty voňajú inak, ako tie chemické. Objem: 15 ml.

2. Hydratačné pleťové sérum kolagén – hydratuje pleť, kolagén vyživuje pokožku. Sérum má príjemnú konzistenciu a pekne sa vstrebáva. Kolagén, ktorý obsahuje má schopnosť podporovať rast a hojenie skoro všetkých telesných tkanív. V sére je spojený s vitamínom E a F, ktorý napomáha prirodzenej tvorbe kolagénu. Objem: 15 ml.

3. Čistiaca maska a píling na tvár v 1 – táto novinka ma milo prekvapila a očarila. Je úžasná! Podľa popisu je určená pre pleť, ktorá potrebuje povzbudiť, napnúť a obnoviť. Zjemňuje vrásky a regeneruje pokožku. Vitamín C, ktorý je obsiahnutý v tejto maske pôsobí ako antioxidant a potláča negatívne účinky voľných radikálov, ktoré spôsobujú starnutie pleti. Súhlasím! Presne takto skvele sa po jej použití cítim. Pleť je svieža, hydratovaná a žiari. Drobné zrniečka jojoby a jemná kvalitná arabská káva, ktoré maska obsahuje, pleť pekne premasírujú a prekrvia. Biely íl čistí, odstraňuje toxíny z kože a udržiava vlhkosť. Masku je potrebné aplikovať na čistú pleť na 20 minút. Neskracujte túto dobu pre čo najlepšie výsledky. Je odporúčané ju aplikovať maximálne 1 – 2 x do týždňa. Objem: 75 ml.

 4. Telový píling s magnéziovou soľou – opäť ,,bomba“! Zbožňujem keď niečo skúšam po prvýkrát a ihneď som z produktu nadšená. Je to neopísateľný pocit. Hlavne keď viem, že otestujem produkt, ktorý sa stane nielen mojím obľúbencom, ale keď vám ho všetkými desiatimi môžem vrelo odporučiť. Lebo viem že je to produkt, ktorý sadne každému. Nie ako make-up, nie ako rúž, nie ako šampón. Príroda väčšinou nesklame a je to tak. Už viackrát sa mi to potvrdilo. Dulcia popisuje tento telový píling ako luxusný a ja môžem len súhlasiť. Výživné oleje a magnézium ktorý obsahuje aktivujú hojivé mechanizmy tela. Pokožku jemne premastí, vráti jej pružnosť a obnoví jej prirodzené funkcie. Pílingové čiastočky, tak ako to bolo u masky premasírujú a prekrvia vaše telo. Magnézium sa najlepšie vstrebáva cez pokožku. Práve tento píling pomáha doplniť chýbajúce minerály v tele a detoxikuje ho. Objem: 175 ml.

Ak by som si mala vybrať jeden najlepší produkt zo spomínaných, bolo by to veľmi ťažké rozhodnutie. Musela by som kúpiť minimálne dva a to pleťovú masku a telový píling. Tie ma očarili najviac, aj keď priznám sa krém a sérum sú tiež skvelé.  Aby som nezabudla, ak máte nejaké kožné problémy, alebo potrebujete poradiť pri výbere produktu pre vás, na stránke Dulcia nájdete tiež poradňu, kde vám ochotne a radi poradia.
Aké máte skúsenosti s prírodnou kozmetikou vy? Poznáš Dulciu?
(Ďakujem za všetky komentáre) 

 *Ďakujem značke Dulcia za poskytnutie spomínaných produktov*

Share:

2 Comments

  1. 15. februára 2017 / 21:18

    Pleťová maska vyzerá super. Inak Dulcia sa mi svojím konceptom a produktmi tiež páči. Ako jedna z mála slovenských značiek vyrába aj dekoratívnu kozmetiku. Sama som raz bola na prednáške Lucky jej zakladateľky a bolo to úžasné, no v tom čase sa mi dizajn produktov veľmi nepáčil čiže som ani nemala chuť niečo skúšať. Do tej masky by som však určite šla a aj ostatné pleťové produkty sa mi páčia.

  2. 16. februára 2017 / 23:06

    Jani tá maska je jednoducho skvelá! Skúšam teraz viacero masiek, ale táto je bezkonkurenčná! 🙂 Dekoratívnu kozmetiku som ešte nemala možnosť vyskúšať, ale mám to v pláne. Áno na začiatku to bolo veľmi náročné s tými obalmi, dokonca niektoré produkty v plechových krabičkách tiekli a boli nepraktické, aj keď už vtedy samotné produkty boli úžasné! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *