Stylingový rad Taft FULLNESS + dva účesy (jemné kučery a mašľa)


K týmto dvom účesom mi dopomohli produkty taft od spoločnosti Schwarzkopf. Sú skvelé, voňavé a účes vďaka ním drží dlhé hodiny. Vlny som vytvorila za pomoci kulmy od Remingtonu a šikovných rúk mojej kolegyne. Finálny efekt som dotvorila už ja. Z čoho som veľmi prekvapená a zároveň pyšná je, že moje dve ľavé ruky zvládli vytvoriť na Halloween-a vydarenú vlasovú mašľu, ktorá držala celú noc a nestratila tvar. Kto ma sleduje vie, že najčastejšie nosím rovné vlasy, pretože nemám talent na tvorenie zložitejších účesov. Veľmi ma to však motivovalo a budem sa snažiť skúšať tvoriť ďalej. Návod na tvorbu mašle som našla tu:

Prvýkrát som tiež použila telový tekutý latex, s ktorým sa pracovalo výborne a vznikla tak vydarená rana na čele. Na oboch záberoch som použila rúž soft matte lip cream od Nyxu. Sú úžasné, hydratačné a majú krásnu sýtu farbu. Počas Eva hriešnych nákupov som sa zastavila v predajni Nyx, kde som dostala k nákupu nad 25 € práve ten fialový rúž. Čo všetko som si nakúpila a ako som spokojná nechám už pre ďalší príspevok. Poďme sa teraz pozrieť na spomínané vlasové produkty taft, ktoré som použila pri tvorbe daných účesov.
Prvý stylingový rad Taft vlasom dodá dlhotrvajúcu fixáciu, bohatý objem a tvar – s Biotin & Boost komplexom.
1. FULLNESS sprej pre objem- stupeň fixácie 4, dodáva vlasom objem bez pocitu zlepených vlasov, pre ľahké rozčesávanie. Obsah: 150 ml.
2. FULLNESS lak na vlasy – stupeň fixácie 4, celodenná fixácia bez pocitu zlepených vlasov, nádherná vôňa. Obsah: 250 ml.

Aké sú tvoje obľúbené vlasové produkty? Chodíš aj ty na halloween akcie?
(Ďakujem za všetky komentáre)

*Ďakujem značke Schwarzkopf za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

2 Comments

  1. 30. októbra 2016 / 17:16

    Tá mašla je uplne perfektna 🙂 a aj vlny su uzasne 🙂 velmi ti to pristane 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *