Svadobné a večerné líčenie

Je tu opäť nedeľa, ktorá je ako inak venovaná ďalšej časti kurzu Image maker 7 v 1 vo Fame.sk. Tentokrát sme sa zamerali na svadobné a večerné líčenie. A keďže sme my aj naša lektorka Katka šikuľky, stihli sme si v závere ukázať aj dymové líčenie na Dáške a líčenie hlbokých očí na mne. Ale poďme späť k svadobnému líčeniu. Našu modelku Karin ste mali možnosť vidieť aj v prechádzajúcich príspevkoch, keďže nám robí v priebehu tohto kurzu modelku už tretíkrát. To značí len jediné, že je s našou prácou spokojná a baví ju byť zakaždým inou ženou! (dievčinou). A veru zakaždým jej to veľmi pristalo. Dnes z nej Katka spravila nevestu a predviedla nám na nej postup ako na svadobné líčenie.

Fotografia pred nemôže chýbať a môžeme ísť na to! Karin mi pri fotení pózuje už ako profesionálka. Nemusím jej nič hovoriť, len ,,cvakám“. Usmieva sa, je vážna, zavrie oči, otvorí oči, opäť  zavrie oči, otočí sa z predu, z boku, no jednoducho paráda.

Katka nám opäť krok za krokom ukázala a komentovala spomínané svadobné líčenie. Priznám sa každou ďalšou lekciou si túto postupnosť začínam viac a viac pamätať. Vždy sa však nájde niečo nové, čo sa naučím a som z toho veľmi šťastná. Bez tohto kurzu a bez rád Katky som robila v líčení toľko chýb, nepoznala som veľa zaujímavých produktov, správnu techniku líčenia, postupnosť pri líčení a nelíčila som nikoho len seba. Teraz po každej absolvovanej lekcii mám väčšiu chuť a viac odvahy líčiť nielen seba, ale hlavne ďalších ľudí, nepoznané tváre, skúšať farby, nové produkty…

 Nemôžeme zabúdnúť ani na kontúry.

Dôležité je spraviť peknú pleťovku. Inak tie oči vyzerali v skutočnosti ešte 100 x lepšie ako na fotografii. Nevedeli sme sa na ne vynadívať.
 


A ako by to bolo, keby nám Katka neukázala opäť nejaké zaujímavé a overené produkty. Hneď mám chuť nakupovať. V pozadí Janka skúša tieň od Urban Decay – Liquid Moondust. Keby ho vidím v obchode, tak môj pohľad určite neupúta. Keď som ho však uvidela použitý pri líčení, mala som chuť utekať do najbližšieho obchodu a kúpiť si ho. Veď uvážte sami, uvidíte ho na nasledujúcich fotografiách. Katka ho použila pri líčení.


Tipy na zaujímavé produkty od Katky – tu sú spomínané Urban Decay, Liquid Moondust – tekuté trblietavé očné tieňe. . Veľmi uvažujem o ich kúpe. ,,Kati ďakujem! (irónia).

Rozjasňujúci krém značky Revolution.

Ďalej nám Katka predviedla baking na začistenie kontúr, viď na fotografii nižšie.

Ešte rúž a máme hotovo.

A tu máme finálne líčenie. Krásna nevesta, čo poviete?


A teraz som na rade ja a moja pekná modelka Vivien. Keďže som pracovala ako pilná včielka, ukážem Vám len výsledné líčenie.
A tu je finálne líčenie. Vivien veľmi svedčalo a myslím, že fotografia ho opäť nezachytila tak, ako vyzeralo v skutočnosti. Svadobný účes pripravovala modelka z kurzu Hair style. Veľmi sa mi moje finálne líčenie na Vivien páčilo a to som pritom vždy veľmi sebakritická!
Dievčatá si vyskúšali aj večerné líčenie, mne nezostala na jeho vyskúšanie modelka. Ale to nevadí, aspoň som si mohla spraviť nejaké zábery a pozorovať dievčatá v akcii. A ako bonus ma Katka nalíčila.

A keďže treba využiť všetok voľný čas, Katka nám ukázala dymové líčenie na našej Dáške. Finálne líčenie je úžasné a strašne sme sa pri ňom zabavili. Skutočne sme sa nasmiali a súvisia s tým aj novovzniknuté hashtagy ako #falosnalenka #bulva #falosnabulva #sladkanektarinka #nektarinkyzvypredaju #katkajedusan… proste kto nebol nepochopí, ale musím si to tu poznačiť, lebo určite sa o pár týždňov, mesiacov či rokov k tomu rada vrátim a pobavím sa.

Tu je dôkaz našej radosti a veselosti.

Ale pokračujme v líčení. Nie sú dymáky ako dymáky. Katka hovorí, že každý má inú predstavu o dymovom líčení. Väčšinou je skreslená. Ale ak dymáky, tak na očiach Dášky doslova dymia.

 Čo poviete na finálne Katkine dymové líčenie na Dáške? Podľa mňa perfektné!


Táto momentka aj Miškine líčenie sa mi veľmi páči. Dievčina, ktorej meno nepoznám (je z druhého kurzu) jej spravila prekrásny účes. A nielen jej, ale aj našej Janke. Neskutočný talent! A inak ak si všimnete sama má spravený veľmi zaujímavý účes. Tento rok som sa určite zbláznila do ,,zapletancov.“ Veľmi sa mi to páči. Je to také svieže a mladistvé.

A tu je výsledné dymové líčenie od pani z Workshopu svadobného a spoločenského líčenia. Myslím, že sa jej veľmi podarilo. Modelke veľmi svedčalo a dokonca jej ho zladila k oblečeniu.


A tu je záverečné upratovanie, pózovanie, bláznenie sa. Vznikli pri ňom perfektné zábery. Fotografie so mnou doplním neskôr, keď mi budú dodané.


 

Ako sa vám páčila táto časť kurzu? Fame.sk totiž organizuje aj jednodňový Workshop zameraný len na spomínané spoločenské a svadobné líčenie.

Fotografie vyhotovila: Lenka Ďureje, FromLenka
Share:

7 Comments

  1. 14. augusta 2017 / 21:57

    Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:)

  2. 13. septembra 2017 / 23:00

    Helenka ešte ťa čakajú 4 ďalšie série pokračovaní, som veľmi rada, že sa páčia. Priznám sa, že aj mňa ich baví tvoriť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *