URBAN DECAY (Potešenie vs. sklamanie)

Priznám sa, veľmi ma potešil doručený balík s produktami značky URBAN DECAY, ktorú zbožňujem. Prvým produktom tejto značky, ktorý som si vôbec kúpila, bola paleta tieňov NAKED 3. Používala som ju denno – denne a aj keď som do nej investovala v tej dobe asi 50 €, nikdy som to neoľutovala. Je a bude perfektná! Produkty tejto značky sa dali v minulosti kúpiť najbližšie v Čechách, prípadne cez zahraničný e-shop. To je už minulosť! Zoženiete ich už aj u nás v bratislavskom Douglas-e. Škoda len, že Douglas nemá e-shop a tak si  zatiaľ prídu na svoje len návštevníci nášho hlavného mesta a okolia. Niektoré z produktov sa dajú zohnať aj cez iné slovenské e-shopy. Kamarát google mi to ukázal.


Ale vráťme sa k môjmu čarovnému balíku, ktorý mi dorazil. Nachádzali sa v ňom tri produkty. Jeden mnou vybraný a dva ďalšie boli prekvapenie. Jeden z produktov je vynikajúci, dva zvyšné (práve spomínané prekvapenie) sa podľa môjho názoru moc nevydarili. Ale poďme pekne po poriadku.

1. URBAN DECAY Vice Liquid lipstick TRYST comfort matte – podľa popisu dlhotrvácny, vodeodolný rúž s extrémnou výdržou. Moja skúsenosť: Má prekrásne balenie, je očarujúci, pôsobí luxusne. Odtieň ma tiež veľmi oslovil. Avšak po nanesení je až priveľmi matný, vysúša pery, mám po ňom na perách nepríjemný, sťahujúci pocit. V priebehu pár hodín sa stráca z vnútornej strany pier. Opätovné natretie, spôsobuje nepekný povrch pier. Jeho zotretie obyčajnou servítkou je nemožné. Doslova som si musela ňou drať pery, aj tak sa mi ho nepodarilo úplne zotrieť. Mám rada rúž, ktorý vydrží a pery zostávajú stále krásne. Prípadne ak nevydrží, som radšej keď sa dá zotrieť a pery si viem tak premaľovať. Poznám oveľa lacnejšie rúže iných značiek, ktoré sú priam dokonalé. Tento rúž za mňa určite nie! Pozrite sa na nasledujúce fotografie. Musím uznať, že aj napriek tomu je veľmi fotogenický. Čo poviete?

2. URBAN DECAY NAKED SKIN korektor Fair Neutral – podľa popisu maskuje nedokonalosti, až tak dobre, že na ne úplne zabudnete. Má len jednu chybu. Vybrala som si nesprávny odtieň. Ale samozrejme to je moja chyba, nakoľko som siahla po najbledšom odtieni. A predsa nie som až taká bleduľa! Potrebovala by som odtieň Light Warm, vybrala som odtieň Fair Neutral. Inak tento korektor nemá chybu, je dokonalý a veľmi rýchlo som si ho obľúbila. Je naozaj vynikajúci, má výborný aplikátor na nanášanie, výbornú konzistenciu a aj kryciu schopnosť. Budem ho používať a miniem ho aj keď to nie je zrovna môj odtieň. Bolo by mi ľúto odstaviť ho na vedľajšiu koľaj. Ak plánujete kúpu lepšieho korektoru, tak smelo do toho.

3. URBAN DECAY 24/7 Glide On Pencil kontúrovacia ceruzka na pery – bez tejto ceruzky by som sa kľudne zaobišla. Nijako ma neočarila. Odtieň Ozone, je vlastne ,,číra“, ,,priesvitná“ farba. Po nanesení na pery nevidím, či som si spravila rovnú kontúru. Ak kontúrovacia ceruzka, tak radšej farebná. Jedinou výhodou je, že obsahuje 50 % hydratačných látok (jojobový olej, vitamín E, bavlníkový olej).

Čo ty a produkty URBAN DECAY? Poznáš ich? Vlastníš nejaké? Ktorý produkt je tvoj obľúbenec?
Share:

6 Comments

 1. 29. júla 2017 / 7:55

  Ten rúž vyzerá veľmi pekne, ale je škoda že sa s ním zle pracuje 🙂 Ja z pier nikdy neviem dať dole Cosmic Metals rúž od NYX, je taký hnusný, lepivý.. 😀

 2. 13. septembra 2017 / 23:02

  Moni no veru, dizaj prekrásny, farba úžasná, ale inak bieda. Ďakujem za info k NYXU. 🙂 Takáto skúsenosť sa vždy zíde.

 3. 13. októbra 2017 / 14:22

  Tyjo tak u té rtěnky jsem si řekla woooow, nádhera a pak jsem četla ten text.. Škoda škoda.

 4. 28. októbra 2017 / 23:11

  Presne toto som si pomyslela aj ja, až pokým som nevyskúšala. Škoda veru. Potom som hľadala aj iné recenzie a nemýlila som sa.

 5. 18. novembra 2017 / 20:52

  Ja som z matných ruzov skúšala sephora – fajn a lancome – matný Shake – je super, ale vybrala som si moc ružový odtieň, tak zatiaľ nemam odvahu ho nosiť, ale s týmito Shake som spokojná – mam aj juice Shake a ten je mega na suché pery, skús 😉

 6. 18. novembra 2017 / 23:38

  Ďakujem za tip, ja milujem zase rúže od Revlonu, skús kuk. Ale celkovo ja a rúže sme veľmi za dobre.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *