Weleda červená rada s granátovým jablkom

Pre tých čo značku Weleda nepoznajú jej cieľom je udržanie, podpora a obnova zdravia človeka. Vyrába niekoľko tisíc druhov liečiv, cez 100 prípravkov prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy. Až 83 % rastlinných surovín je vypestovaných v ekologickom poľnohospodárstve. Všetky prípravky sú vždy vyrábané z čisto prírodných surovín, vždy bez umelých konzervačných látok. Ak by ste si chceli produkty z Weledy fyzicky obzrieť môžete ich nájsť napr. aj v DM drogerie. Ďalšími úžasnými novinkami od Weledy, ktoré vám predstavím sú produkty s granátovým jablkom.


1. Regeneračný krém na ruky granátové jablko – tento produkt si u mňa zaslúžil označenie TOP produkt. Má nádhernú vôňu, relaxačnú, príjemnú, no jednoducho dostala ma. Krém je vysoko hydratačný, pekne sa vsiakne do pokožky. Má telovú farbu. Ruky zostávajú po použití veľmi jemné. Nezanecháva mastný filter. Objem: 50 ml. Cena: 9,16 €.

2. Vyživujúci olej na nechty a nechtovú kožičku v ceruzke – ďalší vydarený produkt. Olejček vychádza pootočením spodnej časti ,,ceruzky“ na štetec, je medovej farby. Hlavné zložky sú včelí vosk, bambucké maslo, výťažok z kvetov harmančeka a olej z granátového jablka. Olejček má príjemnú konzistenciu a veľmi som si ho obľúbila. Predtým som podobné
oleje vôbec nepoužívala, čo bola veľká škoda. Cena: 9,40 €

3. Olejová ceruzka na zjemnenie nechtovej kožičky prírodný produkt obsahujúci BIO olej z granátového jablka s extraktom z nechtíka lekárskeho. Úlohou ceruzky je zmäkčiť a pomáha odstrániť previsnuté kožičky. Tento produkt som žiaľ nedokázala otestovať, nakoľko z pre mňa neznámych dôvodov sa špička vysušila. Zrejme som produkt po fotení chybne uzavrela. V budúcnosti dám tomuto produktu určite opäť šancu a vyskúšam ho. Cena: 10,45 €

Ďalšie produkty, ktoré som mala možnosť otestovať nájdeš tu:

1. Mandľové novinky od Weledy
2. Prírodná kozmetika Weleda

Používaš prírodnú kozmetiku? Máš nejaký obľúbený produkt?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

4 Comments

 1. 1. júna 2016 / 12:43

  Vyskúšala by som ten krém na ruky. 🙂 Ja som testovala teraz mandľovú sadu a tiež som bola spokojná. 🙂

 2. 6. júna 2016 / 20:42

  Aj ja som bola spokojná s mandľovou radou, ale z tejto som ešte viac nadšená!

 3. 12. júla 2016 / 20:53

  Krem na ruky aj olejcek v ceruzke su skvele vyrobky. Aj podla mna patria medzi TOP produkty tejto znacky kvoli pozitivnym ucinkom a nadhernej voni, ktorej sa nemozem nabazit 🙂 ocenujem krasne fotky na Vasom blogu :))

 4. 17. júla 2016 / 21:03

  Ďakujem krásne za pochvalu fotiek, vždy sa veľmi snažím a niekedy som až moc sebakritická 🙂 a to čo ste napísala úplne sedí, pozitívne účinky a úžasná vôňa. Kto neskúsil, môže ľutovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *