Ako mať jemné a sexi nohy?

O naše chodidlá by sme sa mali starať počas celého roku a nielen v lete, kedy ich prezentujeme oveľa častejšie. Dôležitý je nielen výber kvalitnej a pohodlnej obuvi, ale aj starostlivosť o ne v podobe pedikúry. Väčšinou som vždy volila návštevu salónu, kde sa mi pedikérka o chodidlá postarala bez akéhokoľvek môjho pričinenia. Veľké prekvapenie prišlo, keď som vyskúšala tento vynikajúci prístroj od Remingtonu – Perfect Pedi REVEAL, ktorý je určený pre pedikúru v pohodlí domova. Veľmi ma potešilo, keď som vďaka portálu blogerkycz bola vybraná k jeho otestovaniu. Z Remingtonu mám aj žehličku a kulmu na vlasy, s ktorou som maximálne spokojná. Na základe toho som verila, že ma ani táto novinka na chodidlá nesklame, ale naopak ma milo prekvapí tak, ako ostatné produkty. Keď som prístroj prvýkrát spojazdnila, zaujal aj moju polovičku. Ani som sa nenazdala a prístroju sa chopil on a behom pár minút z mojich nôh vyčaroval jemné hladké krásavice. Na oplátku som sa postarala potom ja o tie jeho. Z prístroja sme nadšení. Je vynikajúci! Pedikúru sme spravili behom pár minút a výsledok je úžasný. Chodidlá zostávajú jemné a hladké. Dokonca nás zbavil aj čiernych a žltých miest, ktoré vznikajú pri chôdzi v sandáloch, či žabkách. Týchto nečistôt sa žiaľ nedá zbaviť ani umytím. Viete si predstaviť ako vyzerali naše chodidlá po absolvovaní trojdňového festivalu. Prístroj Perfect Pedi REVEAL si však s touto nečistotou poradil veľmi jednoducho a rýchlo. Nikdy by som neverila koľko suchej a zbytočnej kože sa môže na našich chodidlách nachádzať. Tá vo forme prášku postupne vypadávala z prístroja. Prístroj v akcii a naše nohy po absolvovaní festivalu žiaľ nemám zachytené, nakoľko sme pedikúru vykonávali až večer. Je to veľká škoda, lebo rozdiel pred a po bol naozaj viditeľný.

Občas naše chodidlá potrebujú obrúsiť len jemne, niekedy je zase potrebné väčšie úsilie. V balení sú práve preto dva valčeky, z ktorých si môžete vybrať. Na viac zhrubnutú kožu sa používa ten fialový, na menej ten modrý nádstavec. Okrem toho sa v balení nachádza aj kefka na čistenie valčekov po použití prístroju a tiež návod na používanie. Aby ste mohli svoju domácu pedikúru absolvovať hneď, v balení nájdete tiež 2 ks batérií, ktorými ho spojazdníte. Používajte ho tak, aby ste názov ,,Remington“ videli, pretože akonáhle ho chytíte chybne a názov bude so spodnej strany, prístroj nebude fungovať tak ako má. Pri používaní sa to stane asi každej z nás, je to vcelku zábavné, pretože prístroj začne jemne podskakovať.

Pedikúru som zakončila aj úpravou nechtov (pilníkovaním a lakovaním nechtov) a natretím chodidiel s úžasným levanduľovým krémom od Sally Hansen. Teším sa, že máme doma takého úžasného pomocníka. Práca s ním je veľká zábava.
 

Aké produkty, prístroje používaš pri pedikúre ty? Chodíš na pedikúru do salónu, alebo preferuješ domácu starostlivosť?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

2 Comments

  1. 11. júla 2016 / 23:27

    Ja som verna domacej pedikure a "komercnemu" pomocnikovi od Scholl.. ako sarostlivost po pedi volim kremik na nohy zo svajciarskej prirodnej kozmetiky Just, ktory striedam s dm-kovou penou na nozky zn. Balea, ktoru je pre mna doslova pozitok rozotierat 🙂

  2. 17. júla 2016 / 21:00

    Jani aj ten od Schollu mám na otestovanie, som zvedavá ako dopadne 🙂 si to tak popísala, normálne z toho cítiť relax 🙂 a človek má chuť si spraviť alebo ísť na pedikúru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *