MÁDARA novinky SOS+ sensitive denný a nočný krém pre citlivú pleť

Mádara SOS+ sensitive cream

Kozmetická značka MÁDARA prichádza na trh s novinkami v podobe denného a nočného krému pre citlivú pleť. Jedná sa o lotyšskú značku prírodnej kozmetiky, ktorá je typická pre jej bylinné zloženie. Produkty obsahujú organické certifikované extrakty z rastlín, ktoré sú mimoriadne bohaté na účinné látky.

Mádara SOS+ sensitive cream

MÁDARA SOS+ Sensitive moisturizer denný krém pre citlivú pleť

Je hydratačný krém s ľahkým zložením, ktorý upokojuje citlivú, alebo podráždenú pleť so sklonom k začervenaniu. Obsahuje extrakt z aloe, glycerín, jojobový olej, výťažok z červených morských rias, ktorý posilňuje ochrannú bariéru pleti, vyvažuje mikrobióm pokožky a vďaka kyseline hyalurónovej hĺbkovo hydratuje pleť. Minimalizuje pocit pálenia a nepohodlia. Aplikuje sa ráno na vyčistenú pleť. Vo svojej rannej rutine netreba zabúdať tiež na krk a dekolt.

Má príjemnú konzistenciu, je jemne cítiť jeho prírodnú vôňu, ale nie je to nič výrazné, čo by pôsobilo iritujúco. Pri jeho aplikácii ho treba dôkladne rozotrieť, pretože chvíľu trvá kým sa zapracuje do pokožky.  Pokožka po ňom zostáva príjemne hydratovaná. Tento denný krém má balenie s pumpičkou, čiže aplikácia krému je veľmi praktická. Obsah: 50 ml. Nie je testovaný na zvieratách, je vegánsky a bez parfumácie. Tento krém bol vyvinutý s Fínskou federáciou pre alergiu, pokožku a astmu.

Mádara SOS+ Sensitive moisturiserMádara SOS+ sensitive krém pre citlivú pleťtextúra Mádara denný krém pre citlivú pleťMádara denný krém pre citlivú pleť

MÁDARA SOS+ Sensitive nočný krém pre citlivú pleť

Je intenzívne hydratačný a upokojujúci krém určený pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu. Obsahuje výťažok z červených rias, kyseliny hyalurónovej, jojobového oleja, ktorý pokožku upokojuje, zjemňuje, hĺbkovo hydratuje, posilňuje lipidovú bariéru a jej prirodzenú obranyschopnosť proti škodlivým vplyvom okolitého prostredia. Má o niečo hutnejšiu konzistenciu ako denný krém, rovnako chvíľu po jeho nanesení trvá, kým sa zapracuje do pokožky a stratí sa biela vrstva. Pleť po nanesení zostáva pružná a šťavnatá. Aplikuje sa večer na vyčistenú pleť. Vo svojej večernej rutine netreba zabúdať tiež na krk a dekolt. Tento nočný krém je v tube, bez pumpičky. Má však veľmi tenkú špičku, cez ktorú prechádza spomínaný krém, vďaka ktorej je jeho aplikácia veľmi praktická. Obsah: 70 ml. Nie je testovaný na zvieratách, je vegánsky a bez parfumácie.

Mádara sensitive night creamMádara nočný krém

Značka MÁDARA má vo svojej ponuke veľa výborných produktov, ktoré stoja za vyskúšanie. Naposledy som spolu s vami skúšala napr. Hydratačný hyalurónový gél s ružovou vodou MÁDARA SOS Hydra Intense. Mimochodom jeden z mojich obľúbencov. V príspevku nájdeš tiež recenzie všetkých zapojených účastníkov spoločného testovania.

STOP začervenanej pokožke!

Ako sa ti páčia tieto novinky? Ktorý produkt značky MÁDARA je tvojím obľúbencom?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *