Notino wishlist zima 2022

Často brázdim eshopom Notino, dávam si do obľúbených produkty, ktoré ma oslovili a rada by som ich v budúcnosti vyskúšala. Mojím výberom by som Vás rada inšpirovala a tak som vytvorila príspevok s názvom Notino wishlist zima 2022.

Notino Wishlist jeseň 20221. Souletto Lovely Time Green Tea & Lemon vonná sviečka s karuselom. Dokáže niečo vyčariť krajšiu atmosféru ako svetlo a vôňa sviečky počas dlhých jesenných a zimných večerov? Môže! Točiaci sa karusel.

2. Crystallove Quartz Beauty Set Amethyst Gua Sha Plate masážna pomôcka, roller masážny valček na tvár a roll on plniteľný s kryštálmi. Tieto pomôcky sa postarajú o to, aby bola vaša pleť krajšia, vypnutejšia a svieža.

3. Kneipp Goodbye Stress darčeková sada na ruky a telo. Kneipp je moja milovaná značka a celá ponuka produktov je skutočne vynikajúca. Vyskúšate jeden a pochopíte. Keďže nadchádzajúce obdobie je obdobie stresu, človek sa naháňa v práci, doma, do toho Vianoce, je preto potrebné vypnúť a zrelaxovať sa. Táto sada sa o to postará.

4. L’Oréal Professionnel Steampod 3.0 – parná žehlička na vlasy. Medzi časom vylepšená na verziu Steampod 4.0. Postará sa o dokonale hladký účes. Na žehlenie využíva vysoký tlak pary a tak účinne predchádza poškodeniu vlasov. Jednoducho dokonalosť!

Notino wishlist 2022

5. Crystallove Bottle Rose Quartz – sklenená fľaša na vodu má vo svojom vnútri ruženín, ktorý má podľa nekonvenčnej medicíny veľa priaznivých účinkov. Ruženín je kameň lásky a vzťahov. Posilňuje vernosť a pomáha nájsť šťastie v láske. Voda z ruženínu je považovaná za všeliek. Prehlbuje vnímavosť našich zmyslov a kreativitu. Podporuje tiež našu sebadôveru a sebalásku. Okrem toho mať flašu vody pri sebe je jednoducho ,,must have“. Piť treba, hydratácia je predsa veľmi dôležitá.

6. Millefiori ultrazvukový aróma difúzer – pomocou ultrazukových vĺn rozptyľuje do okolitého priestoru mikroskopické čiastočky vody v podobe studenej pary a rýchlo tak zvlhčuje okolitý vzduch. Pre prevonanie interiéru stačí nakvapkať pár kvapiek esenciálneho či vonného oleja a aróma difúzer tak prevonia celý priestor až na cca 8 hodín. Má elegantný a moderný dizajn.

7. Catrice hydratačný lesk na pery – hydratačný lesk na pery, ktorý im dodá krásny lesk. Okrem toho ich hydratuje, zvláčni a jemne zafarbí.

8. Rowenta For Elite Model Look Keratin & Shine Curl Forever CF3112F0 – kulma určená pre drobné kučery, takmer bez námahy. Má špeciálny povrch, ktorý sa rýchlo nahreje na šetrnú teplotu len za 10 sekúnd. Keratín a ionizačná funkcia zanechá veľmi lesklý a hebký povrch vlasových vlákien. Nakoľko kulma rozkladá teplo po celej svojej dĺžke, podporuje tak výdrž výsledného stylingu.

Notino Wishlist jeseň 2022

9. WoodWick akákoľvek vôňa – vonná sviečka s dreveným knotom. Vytvorí útulnú atmosféru, navodí príjemné pocity a prevonia celú miestnosť. K tomuto obdobiu sviečky jednoducho patria. Na výber sú aj iné značky sviečok. Určite si vyberiete tú svoju.

10. Beauty Relax Emslift Smart – masážny prístroj pre dokonalú pleť. Podporuje vitalitu a prirodzenú krásu pleti. Okrem toho spevňuje kontúry tváre a prispieva k lepšiemu prekrveniu pleti.

11. Baylis & Harding Mulberry Fizz – šumivé gule sú stvorené pre skvelý relax. Vďaka nim si vytvoríte jednoducho a rýchlo voňavý zážitok.

12. SatinShave Advanced BRL140 – dámsky holiaci strojček premení aj nepopúlarnu činnosť, ako je holenie nôh na príjemný zážitok. Je šetrný k pokožke, ľahko sa pohybuje a vďaka oblým hrotom zastrihávačov nehrozí porezanie.

A čo ty? Ktorý z uvedených produktov ťa oslovil?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

*Bartrová spolupráca s eshopom notinosk

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *