Levanduľová telová starostlivosť od Lush

Lush telová starostlivosť sleepy levanduľa

Lush je dlhodobo mojou srdcovkou. Vyskúšala som mnoho produktov tejto značky, no až teraz sa mi do rúk prvýkrát dostal sprchový gél a telový krém. Vybrala som levanduľovú vôňu s názvom Sleepy pre pokojný spánok a sladké sny. Pretože presne to potrebujem. Sprcha s ukľudňujúcou silicou a nálevom z levandule vám pomôže odplávať do posilujúceho spánku. Ylang ylangová silica vás očistí od starostí, aby ste ľahali do postele s čistou hlavou a do nového dňa vkročili s oddýchnutou a kľudnou mysľou.

Lush sleepy telový krém a sprchový gél levanduľa

Najviac ma očarila konzistencia sprchového gélu, má úžasnú krémovú textúru. Okrem toho prekrásne vonia. Táto vôňa ma veľmi milo prekvapila a to som nikdy nebola veľký fanúšik levandule. Počas cvičenia sa vždy teším na to, ako pôjdem ,,po“ do sprchy, použijem tento sprchový gél a následne telový krém. Dokonalá kombinácia. Tieto dva produkty musíte určite vyskúšať. Ja musím skúsiť aj ďalšie vône, už teraz sa veľmi teším a mám z toho obrovskú radosť. Obsah: 250 ml.

Sprchový gél sleepy levanduľa

Telový krém Sleepy je zložený z ovsených vločiek, levanduľovej vody a bio kakaového masla. V kombinácii so spomínaným sprchovým gélom vás čaká prevoňaná noc a blažený spánok. Kvetinová vôňa opojí mysel, zatiaľ čo kakaové maslo s levanduľou sa postarajú o skľudnenie, hydratáciu a výživu pokožky. Nezabudnite ho po sprche, či kúpeli naniesť na celé telo. Obsah: 95 g.

Vďaka týmto dvom produktom som sa do levandule zamilovala. Zbožňujem tú krásnu voňavú stopu, ktorú zanechá na mojej pokožke. Sprchový gél a telový krém sú nerozlučnou a dokonalou dvojkou.

Aká je tvoja obľúbená vôňa telovej kozmetiky?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

2 Comments

  1. 21. februára 2021 / 18:20

    Vyzerá super táto rada s levanduľou, mňa zaujímajú ich bomby do kúpeľa…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *