Ako ušetriť pri nákupoch cez internet

Ako šetriť pri nákupoch cez internet? Úplne jednoducho! V prvom rade sa treba bezplatne zaregistrovať tu. Registrácia trvá len pár sekúnd. Až po nej môžete začať využívať všetky výhody, ktoré vám teraz predstavím. Je v niečom háčik? Nie! Funguje to tak na celom svete. Mám osobnú skúsenosť a tento spôsob využívam už zopár mesiacov. Naozaj sa nemáš čoho báť!


Po zaregistrovaní môžeš začať šetriť ihneď pri každom nákupe. Ako je to možné? Daný cashback portál Tipli má dohodnuté odmeňovanie a percentá späť za každého ,,odporučeného“ zákazníka. Toho, ktorý spraví nákup v danom obchode. Preto je dôležité nakupovať priamo cez daný cashback portál, nie tak ako to robíme bežne a to priamo cez e-shop. Ak by ste šli priamo cez e-shop, daný portál nedostane za vás zaplatené a preto vám nemá z čoho vyplatiť odmenu za nákup. Každý obchod má iné %, ktoré sa ti pripíšu na tipli účet z každého nákupu. 

Samotný portál popisuje jeho funkčnosť nasledovne: Obchodník získa vďaka cashback portálu nových zákazníkov a predá svoje produkty. Týchto zákazníkov odmení prostredníctvom cashback portálu za ich nákup a vernosť. Je lepšie dať peniaze priamo zákazníkom, než ich minúť za všetky tie billboardy a TV reklamu, nemyslíš?


Mňa oslovili najviac e-shopy: Aliexpress, Notino, Zoot, Booking, Bonprix, hej.sk, Baťa, ebay, deichmann, Tchibo, Tescoma, answear, Asos a veľa veľa ďalších. Určite tam nájdete veľa obchodov, v ktorých nakupujete. Dokonca som tam našla aj veľa zaujímavých obchodov, ktoré som predtým nepoznala. Nájdete takmer 200 e-shopov, s ktorými môžete začať šetriť ihneď. Za každý nákup sa vám vrátia % späť, ktoré budú pripísané na vás Tipli účet. Pri každom eshope máte uvedené %, ktoré vám bude vrátené z každého nákupu.

Dokonca aj príklad na stránke je spojený s mojím menom. (Celkom sranda, že?)
Ale veď nie je sa čo čudovať, jedná sa predsa o obľúbené slovenské meno.
,,Lenka“ – Pálenka, Milenka, Dovolenka 🙂 

Odmena, ktorú získaš pri prvotnom zaregistrovaní je 5 €. Ak odporučíš kamaráta k registrácii, ktorý sa zaregistruje cez tvoj špeciálny kód získaš 10 €. To je skvelé nie?

Aby ti neutiekla už žiadna cashback ponuka, je možnosť inštalácie špeciálneho prehliadača do tvojho PC, ktorý ťa vždy upozorní na dané ponuky. Stačí si ho nainštalovať, po jeho inštalácii dostaneš dokonca odmenu 1 € na svoj Tipli účet.


Tak čo ideš šetriť aj ty? Ja už mám našetrených vyše 30 €. 🙂 Hovorí sa, euríčko k euríčku.

Share:

6 Comments

 1. 9. mája 2017 / 10:16

  Tipli pouzivam uz od ich vzniku a musim povedat, ze som uplne prekvapena, ako super a rychlo to funguje! 🙂

 2. Marian Kollar
  3. septembra 2017 / 10:34

  Ked objednavate cez TIPLI treba si dávať pozor kde klikáte. Objednával som zo ZOOTU cez Tipli potom som si vygooglil kupon na https://zlavovekody.sk/ som našiel zlavu 24% tak som skopiroval ten kod objednal. Žiadne peniaze v Tipli nepripísali za nákup lebo sa vymazalo sa moje sledovacie číslo a nezaznamenal sa moj nakup. Maju to aj v podmienkach niekde napísane že medzi preklikom z tipli a nákupom nenavštevujte ine webstránky. Potom som napisal na podporu a pripísali peniaze za nakup. Inak tipli super môžem len odporučiť.

 3. 30. apríla 2018 / 12:40

  Super, rada vidím, že využívate Tipli. Tiež som cez ne začala v posledných mesiacoch nakupovať a milo ma prekvapilo, koľko sa dá za takú krátku dobu ušetriť. Hlavne to človeka nič nestojí, stačí urobiť len jeden extra krok 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *