Byť ženou je úžasné

Ženy, žienky, ženušky! Už v stredu 8. marca máme svoj deň. Narcisy, tulipány alebo karafiáty to sú spomienky, ktoré sa mnohým spájajú práve so sviatkom Medzinárodného dňa žien. Tento sviatok sa však v poslednej dobe vytráca a viac oslavovaným sviatkom sa stáva práve deň matiek. Mamičky si predsa vážime a milujeme najviac na svete.

Tento deň je skvelou príležitosťou všetkým ženám v okolí dať najavo svoju lásku, sympatie a poďakovanie. Hovorí sa, že ženy musia byť milované ak majú zostať krásne. A ak nás chce niekto okrem krásnych, úprimných slov aj obdarovať, čo iné nás dokáže potešiť viac ako kvety?  Sú krásne, voňavé a nepriberieme z nich ani gram. Musím priznať, že aj keď to v živote nemáme jednoduché, byť ženou je úžasné a nemenila by som.

My ženy dokážeme z ničoho vykúzliť večeru, urobiť problém, ale aj vyvolať scénu. Vždy máme veľa práce, pravdu, matky tie najkrajšie deti, nikdy nemáme čas nazvyš a vždy si nemáme na seba čo obliecť. Áno, to sme my ženy! Pri tejto príležitosti som si pre vás pripravila sériu fotografií s úžasnou kyticou z nášho trnavského kvetinárstva Sophia. Dievčatá pripravujú prekrásne kytice a aranžmány. Ja som nechala výber kvetov v ich réžii a výsledok je úžasný. Kytica je prekrásna, čo poviete?

Ako inak, fotografie vznikli v mojej milovanej Trnave a fotila ma šikovná a talentovaná fotografka Janka, ktorá je tiež z Trnavy. Počasie bolo chladné, outfit odvážny. Na záver fotenia sa ukázalo slnko, ktorého lúče dodali fotografiám krásny romantický nádych. A o to mi presne išlo. Vniesť do nášho spoločného sviatku žien trošku romantiky.

Krásny sviatok žien dámy!

kabát a náušnice – Zara
kabelka – Michael Kors
šaty – Asos
  topánky – Ecco
najkrajšia kytica – kvetinárstvo Sophia

Share:

4 Comments

  1. 3. apríla 2017 / 20:59

    Luci ďakujem :-* tiež sa veľmi teším z týchto krásnych záberov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *