Jarná prechádzka a rúže od Max Factor

Tento víkend bolo vonku nádherne, a preto by bolo hriech zostať doma. Spolu s mojou kamarátkou Jankou a jej Pedritou (tá krásna dalmatínka) sme sa vybrali na prechádzku. Pedrita ma stihla aj pokrstiť, keď som jej hádzala palicu. Ale vôbec mi to nevadilo, poriadne sme sa na tom zasmiali. Inak je to strašná beťárka, odfotiť ju bolo celkom náročné, ale nakoniec sa to podarilo. Túto prechádzku som využila osožne čo sa bloku týka a nafotila krásne, luxusné Max Factor Colour Elixir Lipstick rúže od Elninosk. Vďaka Janke ma môžete vidieť aj v akcii a taktiež uvidíte výsledné fotografie z fotenia.

Vybrala som si dva odtiene, ktoré ma zaujali na prvý pohľad a vôbec nesklamali. Sú nádherné, perám dodajú krásnu intenzívnu farbu a lesk, veľmi dobre hydratujú vďaka obsahu 60 % ošetrujúcich látok, olejov z maslovníka, aloe a avokáda ako aj antioxidačného výťažku bieleho čaju. Farba má vysokú pigmentáciu. Má jemnú vôňu a luxusný zlatý obal, na ktorom v spodnej časti sú viditeľné odtiene rúžov.

1. Max factor Elixir lipstick 825 Pink Brandy
2. Max factor Elixir lipstick 720 Scarlet Ghost
 
1. Max factor Elixir lipstick 825 Pink Brandy
2. Max factor Elixir lipstick 720 Scarlet Ghost  
A tu už pózuje Pedrita a naše orgovány, ktoré rozvoniavajú po celom byte. Viac ako hodinová prechádzka ma rozhodne nabila energiou. Veď keď pozriete na nasledujúce snímky, tak sa mi nebudete čudovať. Jar je jednoducho úžasná. Slnko, teplo, vône kvitnúcich stromov a kvetov, všade samá zeleň, pestré farby, štebot vtákov. No hotová romantika!
 
Ako ste víkendovali? Ktorý odtieň rúžu sa ti viac páči?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

 

Share:

4 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *