Kulma na vlasy REMINGTON PROtect a vlasové prípravky TONI&GUY

Dnes som si pre vás pripravila príspevok, v ktorom vám predstavím novinky (vlasové prípravky) od spoločnosti TONI&GUY. Okrem toho vám predstavím aj moju novú hračku od Remingtonu, s ktorou kúzlim čarovné vlny a veľmi ma to baví. Mám dokonca pocit, že božsky držia! A to mám jemné vlasy.

1. TONI&GUY Party ready volume lotion – tento prípravok sľubuje pre vlasy objem a lesk, ktorý vydrží celú noc. Použitie je jednoduché stačí sa predkloniť a naniesť 2-3 dávky ku korienkom a guľatou kefou treba rozčesať až po končeky vlasov. Vo vnútri sa nachádza gulička na pretrepanie produktu. S týmto som sa ešte u produktov s takouto konzistenciou nestretla, väčšinou len pri lakoch na nechty či sprejových produktoch. Okrem toho nádherne vonia. Vôňa je jemne parfémovaná. Po nanesení sú vlasy tvárne a lesknú sa. V poslednom čase sa rada hrám s vlasmi, skúšam niečo iné ako u mňa starú známu klasiku – ,,uhľadené, rozpustené vlasy.“ Tento produkt mi umožňuje sa jašiť s mojimi vlasmi. Ako malý mínus vidím, že po použití sa vlasy zamastia skôr ako obvykle. Moje vlasy sú jemné a veľmi háklivé na mastenie. Objem: 236 ml.

 
2. TONI&GUY Illuminating hair perfume – ak chcete dosiahnuť lesk vlasov a nádherne ich prevoňať, siahnite po tomto vlasovom spreji. Má krásne balenie s elegantným zlatým dávkovačom.  Vôňa je kombinácia zázvoru, hrušky, vanilky, jasmínu, muškátu, citrónu, korenia a ruže. Vonia príjemne, ale nemôžem potvrdiť, že tam cítim takéto rôznorodé vône. Objem: 125 ml.

3. Kulma na vlasy REMINGTON PROtect Tong – jednu kulmu od spoločnosti REMINGTON už doma mám, avšak je to tá, ktorá nemá úchyt/klipsňu na pramene vlasov. Samotný prameň sa musí obmotať a držať rukou. Teraz som si vybrala kulmu, takú tú ,,starú“ klasiku, ktorá sa používala v minulosti. A ešte je aj špeciálna. Že čím? Má v sebe zabudovanú nádobku na vodu, ktorá pri kulmovaní vlasov vypúšťa paru a tá zabraňuje zničeniu vlasov. Pri kulmovaní vlasov je počuť jemné syčanie ako pri naparovacej žehličke. Môžete si vybrať z piatich rôznych teplôt. Maximálna teplota je 200 stupňov. Najlepšie je však používať nižšiu teplotu, odporúča sa cca 170 stupňov. Kulma je vyrobená z keramiky, čo znamená, že vlasy sa jednoducho natáčajú. Je napustená kondicionérom s keratínovým, argánovým a makadamiovým olejom. Hrúbka kulmy je 25 mm, čo znamená že je vhodná na stredne veľké vlny. Kulma sa zahreje už do 30 sekúnd. Tak ako sa rýchlo zahreje, tak rýchlo sa dokáže aj ochladiť. Už žiadne dlhé čakanie! A viete čo je na nej ešte skvelé? Má režim samovypnutia po 60 minútach. Často sa mi stáva, že pri žehlení vlasov, alebo kulmovaní ma vonku prepadne panický strach, či som ju vytiahla zo zástrčky. Teraz môžem byť kľud. Ak zabudnem, vypne sa sama. Má digitálny display, tlačidlo na spustenie funkcie pary je podsvietené na modro a teplota sa zobrazuje v červenej farbe. Vlny sa natáčajú veľmi jednoducho, rýchlo a sú krásne na pohľad. Malým mínusom sú tlačidlá na pridávanie a uberanie teploty + na vypnutie/zapnutie kulmy, ktoré sú hlboko vsadené v tele kulmy, čo spôsobuje ťažšie stláčanie tlačidiel. 

Prikladám tiež video, na ktorom si môžete pozrieť spomínanú kulmu od Remingtonu v akcii.

Aké sú tvoje obľúbené vlasové produkty? Prípadne značka produktov? Aký účes máš najradšej?
(Ďakujem za všetky komentáre)
 
*Ďakujem značke Remington a TONI&GUY za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *