Nacomi, kozmetika ktorá ma baví


V momente keď som otvorila balík obsahujúci kozmetiku Nacomi ma v prvom rade zaujalo jednoduché balenie produktov, po otvorení zase ich neskutočne príjemná a intenzívna vôňa a v závere ich účinok a zloženie. Na e-shope nájdete nespočetné množstvo zaujímavých produktov tejto značky a ja som si vybrala na skúšku nasledujúce tri.
Telový broskyňový jogurt –  má prekrásnu broskyňovú vôňu, ktorá po nanesení na pokožku vonia intenzívne ešte niekoľko hodín. Pokožku hydratuje a nezanecháva na nej mastný film. Má ultra ľahkú textúru a veľmi dobre sa nanáša. Tento telový jogurt je vegánsky a podporuje ochrannú funkciu pokožky. Ak nie je zrovna vôňa broskyne váš obľúbenec, v ponuke sú aj vône ako slaný karamel, alebo ananásový džús. Obsah: 180 g.
Dúhová telová pena – jej sympatické sfarbenie mi učarovalo na prvý pohľad. Vôňa melónu je určená pre milovníkov sladkých vôní. Pokožku krásne premastí, zanecháva mastný film, no keďže jedna z hlavných zložiek, ktorú obsahuje je bambucké maslo + iné ďalšie prírodné oleje, tak sa to od nej očakáva. Táto telová pena je našľahaná a jemná ako pierko. Akonáhle ucíti kontakt s pokožkou, tak sa začne meniť jej konzistencia. Najlepšie je ju použiť a nanášať na vlhkú pokožku. Obsah: 200 g.
Mlieko do kúpeľa – Vôňa maliny, tú ja môžem. Toto mlieko vyzerá na prvý pohľad prudko jedlo. Zbožňujem takéto relaxačné produkty. Pred použitím je potrebné mlieko pretrepať. Všetky zložky produktu sa tak spoja a krásne sa rozložia na pokožke. Zostáva tak jemná, hydratovaná, premastená a voňavá. Pre zábudlivcov krémovania ako ja je to skvelá voľba. Obsah: 300 g

Teším sa na ďalšie produkty, ktoré vyskúšam, nakoľko značka Nacomi má v ponuke naozaj široký sortiment.

Vybavila som pre vás aj kód ,,Lenka“, vďaka ktorému získate 20 % zľavu na celý nákup v eshope Nacomi.

Ktorý produkt ťa oslovil najviac?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

6 Comments

  1. 3. novembra 2018 / 12:50

    Produkty vypadajú lákavo, zaujalo ma telové mlieko

  2. 4. novembra 2018 / 0:46

    Betka bola som veľmi spokojná so všetkými tromi a tá vôňa wow! 🙂

  3. 5. novembra 2018 / 23:34

    A na stránke toho majú oveľa viac, naozaj som si nevedela vybrať. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *