Náušnice od Eppi

Pred časom mi dorazilo do práce takéto prekvapenie a tak som mala hneď krajší deň. Ak ma sledujete na facebooku mali ste možnosť vidieť túto záhadnú krabičku, ktorej obsah vám odhalím v tomto príspevku. Prezradím vám, že sa jedná o šperk. Dorazil v oveľa väčšej krabici, ako rozmery samotnej krabičky. Čo sa nachádzalo v balení?

Okrem samotnej krabičky so šperkom sa v balení nachádzali dve handričky na leštenie šperku, mydlo v tvare srdca, cukríky, certifikát a nádherný ručne písaný odkaz. V dnešnej dobe si ručne písané odkazy vážim a tešia ma oveľa viac, nakoľko sú skôr raritou ako pravidlom. Krabica bola vystlaná cyklaménovým papierom. Veľmi som sa tešila na obsah krabičky, avšak musela som ju najprv nafotiť a tak sa moja zvedavosť zväčšovala. A je to tu prichádza odviazanie mašle a rozbalenie baliaceho papiera.


Pod baliacim papierom sa nachádza pekná biela krabička s logom Eppi. Pripraviť sa, pozór, otvárame! Ďalším prekvapením bolo osvetlenie šperku diódami, malo to šmrnc! Áno sú to oni moje krásne pozlátené strieborné náušnice v tvare pier. Sú minimalistické, krásne a nadčasové. Na nasledujúcich fotografiách si ich môžete obzrieť viac.
Páčia sa ti? Prípadne zaujal ťa iný z skvost z Eppi?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

3 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *