Tip ako ušetriť pri nákupovaní cez internet

Ako ušetriť pri nákupovaní cez internet? Úplne jednoducho! Pred pár týždňami mi sestra s nadšením predstavila portál ,,Plná peňaženka“, kde som sa na jej odporučenie zaregistrovala. Registrácia vás nič nestojí, ale naopak ňou veľa získate. Stačí nakupovať priamo cez tento portál, nie cez štandardnú stránku.

Do projektu je zapojených veľa známych a obľúbených obchodov. Skvelé je, že neustále pribúdajú nové. Medzi tie najobľúbenejšie patria napr. ebay, aliexpress, booking, hej, notino, bonprix, zoot, answear, tescoma, deichmann, elnino, asos, baťa, orsay a veľa ďalších. 

Z každého uskutočneného nákupu dostanete späť sľúbené % a to úplne jednoducho a bezplatne. Ak sa zaregistrujete cez tento odkaz, získate vstupný bonus a to 2 € na váš účet. Ak pozvete na stránku svojho priateľa, ktorý sa následne na to zaregistruje a uskutoční prvý nákup dostanete bonus 10€. Viete takto získať až 200 € bonus. To je skvelé nie?

Okrem toho nájdete na stránke aj rôzne kupóny pre ďalšie zvýhodnené nákupy. A ešte jedna veľká pomôcka. Do Vášho prehliadača si viete nainštalovať lištu, ktorá vás pri návšteve e-shopu upozorní, aby ste svoj nákup vykonali cez portál plná peňaženka. Takto sa vám nestane, že by ste prehliadli obchod, ktorý je zaradený do tohto projektu. Prípadne budete upozornení, aby ste svoj nákup uskutočnili práve cez portál plná peňaženka, nie cez štandardnú stránku a neprišli tak o svoje zľavy.  Za stiahnutie spomínanej lišty získate 0,50 € na váš účet v plnej peňaženke. Takto vyzerá spomínaná lišta:

Používaním spomínanej plnej peňaženky sa vám jednoducho a rýchlo z každého nákupu vracajú eurá na Váš účet. Šetriť nikdy nebolo také jednoduché! Po Vašom nákupe príde mail, kde máte uvedenú získanú sumu a tiež informáciu, že bude pripísaná až po potvrdení predajcom, čo je obvykle 2 – 60 dní.  Tu máte veľmi  jednoducho znázornené ako to celé funguje:
 
Niekoľko obľúbených obchodov, kde môžete ušetriť pri nákupoch na internete:


Okrem toho som objavila ďalší obdobný portál, kde získavate rovnakým princípom ešte väčšie % z nákupov späť. Stačí sa zaregistrovať na Tipli.sk. Nový príspevok nájdeš tu:

O tomto portáli vám prezradím viac už čoskoro. Nakoľko je lepší ako spomínaná plná peňaženka. Každopádne nemusíte sa báť, nakupovanie je rýchle, praktické a bezpečné. Mám to overené! Na účte mám už vyše 30 €.

Share:

5 Comments

 1. Anonymný
  5. apríla 2017 / 13:11

  Pekný článok 🙂 Tiež cashback používam. Lepší mi ale príde portál Tipli.sk, lebo majú vyššie odmeny…

 2. 6. apríla 2017 / 23:40

  Áno Kati počula som o tom a chystám ,,upgrade" príspevku + príspevok nový 🙂

 3. Anonymný
  11. apríla 2017 / 7:16

  tiež používam Tipli a všetko funguje super 🙂 môžem len odporučiť

 4. 27. apríla 2018 / 19:39

  Pekne napísané, taky používam tipli.sk a musím uznať, že sa to síce nezdá, ale za pár mesiacov sa tam dá ušetriť celkom dosť. Keď si vezmem, že za tovar platím úplne rovnako, ako keby som cashback nevyužila, a mám za to odmenu v podstate zadarmo, tak sa to fakt oplatí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *