Líčenie s paletkou NAKED 1 od Urban Decay

Keďže naše posledné spoločné vianočné líčenie  blogeriek zožalo veľký úspech (sledovanosť aj čítanosť), rozhodli sme sa priniesť opäť príspevok so spoločným líčením. Tentokrát bolo úlohou pri  líčení použiť niektorú z paletiek od Urban Decay. Po spoločnej dohode mi bola pridelená paletka NAKED 1. 

Je veľmi náročné, keď sa majú viaceré dievčatá (blogerky) dohodnúť na termíne a následnom zverejnení príspevkov.  Ani teraz tomu nebolo inak. Ich make-up dielka vám pridám postupne na záver tohto príspevku. Na koniec sme sa zapojili tri. Priznám sa, chcela som to najprv vzdať, pretože líčenie na živo vyzeralo lepšie ako na fotografiách. Na koniec som to však skúsila a na nasledujúcich záberoch môžete vidieť výsledok. Musím popracovať na fotení líčenia, pretože niektoré dievčatá fotia líčenie neskutočne krásne. Vždy ich obdivujem a rozmýšľam ako to robia. Rada by som absolvovala nejaký kurz zameraný na takýto tip fotenia a túžim tiež po kurze líčenia.

Z paletky URBAN DECAY NAKED 1 som použila na vnútorné viečko odtieň č. 2, do kútika odtieň č. 4, na očný oblúk č. 3, na vonkajšie viečko odtieň č. 5 a č. 6 som jemne zvýraznila líniu oka. Č. 1 som použila na zvyšnú plochu oka pod obočím. Aj keď si nalíčim moje oči výrazne,  ich výraznosť sa stráca v ich hĺbke. Nabudúce skúsim ešte pridať na výraznosti. Pri líčení očí som nezabudla na začiatku použiť očný primer tiež značky URBAN DECAY. Na pleť som použila hydratačný krém od Vichy,  tonizačný krém od Nars v kombinácii s make-upom od Revlonu. Nedokonalosti prekryla korektorom Nars. Prepudrovala púdrom od Loreal. Na líčka som použila paletku od Nars. Na pery som zvolila rúž od Nyx. Na mihalnice som použila moju momentálne obľúbenú špirálu od The Balm. Na obočie tiene od Gosh, ktoré už mám skoro celé spotrebované. Líčila som so štetcami od Zoevy. Bližšie informácie o spomínaných produktoch nájdete v závere príspevku.

A tu je spomínané líčenie. S úsmevom začínam každý deň, moje vrásky smiechu sú toho dôkazom. Alebo to bude vekom? (Ešte 3 mesiace si užívam 30tku). Rúž mi vybrala moja drahá Karinka (moje krsniatko). A že je tmavší? To vôbec nevadí! Pre mňa je to výrazná zmena. Najčastejšie totiž nosím červený alebo bledo ružový odtieň rúžu.

Dievčatá, ktoré vytvorili líčenie s inou paletkou od URBAN DECAY:
 
Produkty, ktoré som použila pri líčení:

podkladový krém – VICHY slow age
make up – NARS Terre – Neuve Light 0 a REVLON Colorstay 200
korektor -NARS LIGHT 2 Vanilla
púder – LOREAL Nude Magique 5 v 1
líčka – NARS Sarah Moon
rúž – NYX Matte lipstick MLS14 Maison
špirála -the Balm Mascara Noir
tiene – URBAN DECAY NAKED 1
Očný primer – URBAN DECAY potion original
štetce – ZOEVA

Používate tiež nejaký produkt od URBAN DECAY? 

Share:

6 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *