Marina Miracle kozmetika, ktorú musíš vyskúšať

Kozmetika Marina Miracle

Marina Miracle sa prezentuje ako 100 % prírodná starostlivosť o pokožku vyrobená v Nórsku. Je určená pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitnú, luxusnú a bezpečnú starostlivosť o pleť. Od iných prírodných značiek sa odlišuje hlavne zložením. Obsahuje zmes škandinávskych a exotických surovín. Niektoré z produktov obsahujú živé a aktívne probiotiká. Táto značka a jej produkty získali veľa medzinárodných ocenení a v mojom okolí sa stretávam tiež s veľkým množstvom pozitívnych recenzií.

Mala som možnosť vyskúšať dva konkrétne produkty a to:

1. Pleťová maska Rosehip peeling mask je hĺbkovo čistiaca, detoxikačná íľová maska. Má príjemnú levanduľovú vôňu a skvelú konzistenciu. Nanášala som ju pomocou špachtličky, ktorá bola v balení. So štetcom je však nanášanie oveľa príjemnejšie, priam relaxačné. Je plná antioxidantov a vitamínov zo šípok, rakytníka a nechtíka, ktoré pokožku nielen hydratujú, ale aj vyhladzujú. Biely íl má na starosti vytiahnuť nečistoty a škodliviny z pokožky. Organický cukor, ktorý maska tiež obsahuje má za úlohu odstrániť odumreté bunky. Odporúča sa používanie 1 až 2x týždenne, nechať pôsobiť cca 20 minút a posledné minúty venovať pílingu. Po použití mám pocit mierne stiahnutej pleti, no je jemná, čistá a vyhladená. Neobsahuje parabény, nie je testovaná na zvieratách. Obsah: 30 ml. Túto pleťovú masku mi odporúčalo viacero z vás a musím len súhlasiť. Je skvelá!

Pleťová maska Rosehip peeling mask

2. Sweet & Creamy Oil Cleanser je krémovo – olejový pleťový čistiaci produkt. Pri večernej rutine je po odličovači očí druhým produktom, ktorý používam. Veľmi sa mi páči, že si na suchú pleť nanesiem tento na pohľad gélový krém a on sa masírovaním zmení na olej, ktorý mi perfektne vyčistí pleť. Po dostatočnom masírovaní a vyčistení pleti ho jednoducho zmyjem vodou. Pri kontakte s ňou sa produkt zmení na mlieko a spolu s nečistotami ho jednoducho zotriem pomocou uteráčika z tváre. Pleť zostáva čistá, hydratovaná a je pripravená na použitie ďalších produktov, ktoré používam pri večernej rutine. Má nádhernú kokosovo – vanilkovú vôňu, ktorej sa neviem nabažiť. Neobsahuje parabény, je dermatologicky testovaný. Dostupné je 50 aj 110 ml balenie. Odporúčam kúpiť hneď to väčšie. Plánujem si síce kúpiť aj to menšie, no to len kvôli cestovaniu a pohodlnému prenášaniu produktu. Som z neho rovnako nadšená ako z íľovej masky a teším sa na skúšanie ďalších zaujímavých produktov tejto značky.

Sweet & Creamy Oil Cleanser

Na spomínané produkty bývajú rôzne akcie, zľavy a v ponuke sú aj štartovacie balíčky. Inak ak si fanúšikom zliav, tak mám pre teba skvelý tip kde nájdeš veľa rôznych zliav pod jednou strechou. Nájdeš tam viacero e-shopov a tak vieš ušetriť nejaké eurá naviac. Páči sa mi, že pri každej zľave je uvedený počet ľudí, ktorí ju využili a tak si viem nájsť tú najviac obľúbenú. Dokonca som podľa zľavy našla aj zaujímavé e-shopy, ktoré som predtým nepoznala.

Máš skúsenosť so značkou Marina Miracle? Čo ty a zľavy? Dokážu ťa prehovoriť ku kúpe?

Share:

5 Comments

 1. 29. júla 2020 / 12:44

  V rámci zliav si rada urobím radosť ale v mojom prípade aj keď niesu zľavy 😀

  • Lenka
   Autor
   4. októbra 2020 / 23:06

   Betka, keď vyskúšaš daj vedieť, ako sa ti produkty tejto značky páčili.

 2. Adela
  4. októbra 2020 / 15:16

  Tá maska má zaujala, aj keď už dlhšie používam jednu znackukozmetiky, asi tuto masku predsa vyskúšam 😄

  • Lenka
   Autor
   5. októbra 2020 / 20:47

   Je skvelá! Používaš ešte lush?

   • Adela
    6. októbra 2020 / 19:39

    Už veľmi nie. Teda masky už nie, ale mám ešte zopár tých krabičiek, ktoré môžem za masku vymeniť – tak to si vezmem tu ružovú. A občas si kúpim už ani nie bombu do kúpeľa, ale na sprchovanie 😊

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *