Moja prvá návšteva v kozmetickom salóne Quir


Už dlhšiu dobu som registrovala tento náš krásny trnavský kozmetický salón Quir. Akonáhle mi moja terajšia kozmetička oznámila jej odchod na materskú, tak mi nič nebránilo v tom navštíviť ho a vyskúšať vôbec moju prvú procedúru tu. Už predtým som veľmi dobre poznala celú jeho ponuku, keďže všetko pravidelne sledujem na Instagrame. Zvolila som klasiku vo forme čistenia obohatenú o masáž tváre. Masáž mi robili hneď na úvod. Bola tak príjemná, že sa mi podarilo počas nej zaspať. Po masáži nasledovalo:
 
1. Povrchové, ultrazvukové a manuálne čistenia pleti. Ultrazvukové čistenie sa robí pomocou Skinscrubberu. Bezbolestne očisťuje pokožku od nečistôt, uvoľňuje odumreté bunky, odstraňuje zbytok líčidiel a nečistôt usadených v mazových žľazách, posilňuje metabolizmus buniek, upravuje mikrocirkuláciu, pomáha liečiť akné, zosvetľuje pigmentové škvrny a rozžiari pokožku. Zlepšuje vstrebávanie masiek, sér a krémov. Používa sa ako doplnok, ale aj náhrada manuálneho čistenia pleti. Celý proces je bezbolestný, prístroj vydáva zvláštny zvuk, neviem ho ani popísať. Treba vyskúšať. Po tomto procese nasleduje spomínané manuálne čistenie. Mám rada, keď je manuálne čistenie dôkladné a nemusím doma nič dočisťovať. Áno pár dní síce vyzerám, ako keby ma niekto dostrieľal, ale stojí to za to.

2. Ozonizér. Jedná sa o vysokofrekvenčný prístroj, ktorý sa používa na hĺbkové čistenie pleti a jej regeneráciu. Bojuje tiež proti starnutiu pleti, akné a odstraňuje jazvy. Tento ozonizér má na konci sklenú trubicu, ktorá je naplnená vzácnym plynom. Pomocou striedavého priameho prúdu prístroj ovplyvňuje nervové zakončenie v tele, čím sa zlepšuje prekrvenie a vzniká ozón, ktorý ma dezinfekčné a liečivé účinky. Uzatvára póry, upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz a podporuje proces hojenia.

3. Svetelná terapia. Pri tejto terapii sa používa viditeľné svetlo, ktoré produkujú špeciálne diódy. Jedná sa o červené a modré svetlo. Modré zlepšuje aknóznu pleť, má antibakteriálne a čistiace účinky. Okrem toho redukuje tvorbu kožného mazu. Červené svetlo zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke, podporuje opätovné spustenie regeneračných mechanizmov. Bojuje proti zápalu spojeného s akné. Maska je trošku ťažšia, ukladá sa na tvár, oči sa prekrývajú, nakoľko musia byť chránené pred týmto svetlom.

V závere mi bola aplikovaná pleťová maska (nádherná, príjemná vôňa) a krém s vitamínom C.

Dievčatá, ktoré sa o mňa starali boli veľmi príjemné, usmiate a záležalo im na mojom pohodlí. Páčilo sa mi, že som mala súkromie, keďže každá miestnosť je oddelená a má záves. Okrem toho tu hrala príjemná a ukľudňujúca hudba. No a priestory? Nádhera, čo poviete? Inak pri prvej návšteve získate až 30 % zľavu. Tak ak sa chcete skurírovať, neváhajte. Je nejaká procedúra, o ktorej by si chcel/a vedieť viac? Rada ju skúsim a ukážem/popíšem ti jej priebeh.

Prečo som zvolila  aj masáž tváre? Okrem toho, že samotná masáž je neskutočne príjemná, má aj viaceré benefity. Prekrvuje sa ňou pleť, zvyšuje sa jej pevnosť a pružnosť, odstraňujú sa odumreté bunky, dokáže prijať lepšie výživné látky. Pri pravidelnej masáži sa aj vrásky tvoria oveľa pomalšie. Okrem samotnej tváre si prídu na svoje aj krk a dekolt. Nezabúdajte na ne, rovnako ako naša pleť aj oni potrebujú našu pozornosť a starostlivosť. Pri masáži tváre cítim, že sa mi postupne uvoľňujú svaly a teda všetko napätie, ktoré sa vo mne počas dňa nahromadí. Predsa len na tvári sú jasne poznať všetky emócie a to stres, radosť, smútok, či napätie.

Na mesiac november prebiehajú aktuálne akcie:

– IPL liečba akné,
– IPL pigment,
– IPL Fotoomladenie,
– chemický peeling, 
– relaxačný balíček thermoexlusive premium,
– elektroporácia,
– ošetrenie platinou Forlled.

Ktorá zo spomínaných procedúr ťa najviac zaujala?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *