Najkrajšie letné neónové laky na nechty Dermacol

Najkrajšie neónové laky na nechty Dermacol

Ak by ste si mali vybrať jednu jedinú obľúbenú farbu laku na nechty, aká by to bola? Ja by som si vybrala bez váhania červenú. Po tejto farbe siaham jednoznačne najčastejšie. Nedávno som však prekvapivo vybrala neónovú farbu, ktorú som nemala na nechtoch ani nepamätám. Mala som však chuť na zmenu. Chcela som skúsiť niečo iné ako to, na čo som zvyknutá nielen ja, ale aj moje okolie. Zvolila som mini neónový lak na nechty od Dermacolu v odtieni Neon Jelly 31 (neónovo – fialová). Priamo po aplikácii laku na nechty bol odtieň skôr fialový, no v priebehu chvíle sa výrazne zosvetlil a nechty mi začali doslova svietiť. Nevyzeralo to však vôbec zle, práve naopak. Bol to veľmi pekný odtieň, nie príliš výrazný a pritom do očí bijúci. Hneď po zverejnení u mňa na Instagrame som od vás dostala veľa pozitívnych správ a otázok o aký lak a odtieň sa jedná. Musím sa priznať, že aj mne sa veľmi páči a pristihla som sa, že som moje nechty veľmi často pozorovala.

Neónový lak na nechty s odtieňom Neon Jelly

No a keďže neónových odtieňov je v ponuke až 8, tak sa veľmi teším na to, ako ich postupne všetky vyskúšam. Možno medzi nimi nájdem ďalší zaujímavý odtieň.

Neónové laky na nechty Dermacol

V ponuke sú nasledujúce odtiene:

Neon Lemon 33 – žltý
Neon Green 32 – zelený

Neon Jelly 31 – fialový
Neon Sugar  26 – bledoružový
Neon Orange 28 – bledooranžový
Neon Obsession 29 – tmavooranžový
Neon Explosion 27 – tmavoružový
Neon Coral 30 – korálový

Cena cca 2 €, obsah: 5 ml

Neónová je prevažne jarná/letná farba a veľké balenie nedokážeme spotrebovať počas tohto obdobia. Veľmi sa mi preto páči toto malé, šikovné balenie.

Už dlhšiu dobu používam na nechty len laky značky Dermacol a to kvôli tomu, že som si ich veľmi obľúbila. Okrem spomínaných neónových vám vrelo odporúčam aj ich laky na nechty s označením Dermacol 5 day stay. Na výber majú veľa krásnych odtieňov, sú skvelo pigmentované (často stačí naniesť len 1 vrstvu) a na nechtoch dlho vydržia. Pre dlhšiu výdrž nezabudnite na úvod pred lakovaním použiť podkladový lak a vo finále už po nalakovaní nechtov TOP coat. Ponúka ho tiež značka Dermacol.

Ktorý neónový odtieň ťa zaujal najviac? Aká je tvoja obľúbená značka lakov na nechty?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

7 Comments

 1. 2. júna 2020 / 15:03

  Laky na nechty nepoužívam, fialová farbička je nádhernáá

  • Lenka
   Autor
   28. júla 2020 / 21:32

   Je aj mne sa veľmi páči. 🙂

 2. Adela
  4. októbra 2020 / 15:55

  Z týchto by som si vybrala tie 4 vpravo na fotke. Mám rada odtiene červenej a ružovej, ale tu skôr tmavšie. Používam LeMiniMacaron 🙂

  • Lenka
   Autor
   5. októbra 2020 / 20:43

   Ako s makarónom spokojná? Buď ho ľudia milujú alebo neznášajú.

   • Adela
    6. októbra 2020 / 19:41

    Spokojná, akurát s e-shopom nemám dobrú skúsenosť, ale nevadí 🙂 produkty sú ináč fajn – lak drží dlho a máš to raz dva urobene 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *