Nákupy Outlet Parndorf – kabelka Michael Kors I.

Ak ma sledujete na Facebooku, prípadne na Instagrame určite vám neunikli moje nákupy v outlete Parndorf v Rakúsku. Asi tri týždne pred Vianocami sme sa sem vybrali spolu s manželom. Bolo veľmi problematické vôbec zaparkovať. Na koniec sa nám to však podarilo a mohli sme ísť veselo nakupovať. Ako prvé sme zavítali do predajne Michael Kors, kde ľudia čakalivonku pred vstupom do predajne a vytvárali tak dlhú radu. 


Keď sme sa dostali dnu ako prvé môjmu manželovi aj mne padla do oka krásna čierna crossbody kabelka. To, že je úžasná som vedela, rozhodujúca bola však cena. Tá bola veľmi priaznivá a neskôr mi pani predávajúca oznámila, že na outletové ceny je ešte 30 % zľava. Ihneď som pochopila prečo ,,praská predajňa vo švíkoch“. V tom momente som nevedela kam skôr pozerať, čo skôr chytiť a neskôr ani čo kúpiť.  Chytila som pravú nákupnú horúčku. Potom nasledoval nádych, výdych, racionálne uvažovanie a prísny pohľad manžela. 🙂
 

Ale aj tak to nepomohlo, pretože som si odniesla 3 kabelky a 1 okuliare. Dnes vám predstavím jeden z mojich úlovkov – čiernu crossbody kabelku Michael Kors. Fotky v závere vznikli v Budapešti, kde sme sa spolu s priateľmi vybrali minulú nedeľu. Vianočné trhy a celkovo Budapešť bola krásna. Narobili sme veľa zaujímavých fotiek, o ktoré sa s vami rada podelím v ďalšom príspevku. So značkou Michael Kors mám veľmi dobrú skúsenosť. Nie je to prvá kabelka tejto značky, ktorú vlastním. Investovať do kabeky sa naozaj oplatí. Radšej jedna a poriadna ako 10 nekvalitných. A dizajn? Ten je jednoducho úžasný. Čo poviete? Páči sa vám?
 

V budúcom príspevku sa môžete tešiť na moje ďalšie zaujímavé úlovky z nákupov v Parndorfe.

Zažili ste už niekedy výrazné predvianočné alebo povianočné zľavy?  Čo pekné a výhodné sa vám podarilo kúpiť?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

4 Comments

  1. 18. januára 2017 / 6:52

    Áno aj ja 🙂 zbožňujem dizajn MK, doma sa rodinka rozrástla 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *