Naša svadba + svadobné inšpirácie


Keďže veľa z vás mi písalo a pýtalo sa rôzne otázky ohľadom našej svadby, ktorá sa konala minulý rok v júni, rozhodla som sa pripraviť  pre vás príspevok. Dúfam, že vás aspoň trochu inšpirujem. Všetkým vám budúcim mladomanželom želám, aby celá svadba vyšla podľa vašich predstáv. Ak by sa aj našli nejaké malé neočakávané chybičky, nerobte si vrásky a užívajte si svadbu plnými dúškami. Je len raz za život a verte mi, tak rýchlo ubehne, že po skončení by ste si želali zopakovať ju hneď niekoľkokrát. My sme chceli mať slnečné počasie a teda na koniec sme mali neskutočných 37 stupňov a to bol jún. Ani to nám však nebránilo v tom, aby sme si užili náš deň.

Svadobné šaty – Zoya wedding center Trnava. Milé a ochotné predávajúce.

Make up a vlasy – Boris Bordács – milý, priateľský a šikovný vizážista.


Kytica, pierko a kvetinová výzdoba – Hadzima Plant Trnava. Bola prekrásna. Maximálna spokojnosť, ochota, skvelé jednanie a super cena.

Miesto obradu – anglický park Budmerice. Prekrásne prostredie. Výzdobu obradu zabezpečovala Camellia Floral design. Výzdoba bola krásna, ako z rozprávky. Mínusom bolo neskoré postavenie a slabé upevnenie slavobrány. Taktiež miesto umiestnenia priamo na slnku.

Obrúčky: Kamea Trenčín, profesionalita, veľký výber, kvalita, doručenie kuriérom domov.

Náušnice – nádherné a jemné od Swarovski. Darček od mojich úžasných dievčat, ktoré mi podarovali na rozlúčke so slobodou.

Topánky – Tamaris, veľmi pohodlné a krásne.

Miesto a výzdoba – svadobný stan Penzión Rosenthal. Príjemná obsluha, chutné jedlo a krásna výzdoba. Podlaha v stane vyzerala úžasne, ale je postavená ,,z kopca“. V lete je tam veľmi horúco, hodilo by sa tam zabezpečiť chladenie. Ak si objednáte aj farebné osvetlenie stanu, večer to vyzerá krásne. V cene stanu sú len lustre a baldachíny. Ostatné je za príplatok.  Farebné (fialové) nasvietenie sme si  zabezpečili u DJ-a.

Fotograf – Jana Kuššová, šikovná a talentovaná fotografka. Fotila nám celú svadbu a tiež rande pred svadbou.

Svadobné oznámenie a doplnky – podľa predstáv navrhol kamarát Lukáš Záhorec.

Rozlúčka so slobodou – pripravili mi ju moje dobré kamarátky. Nikdy na ňu nezabudnem. Ako som ja prekvapila dievčatá nájdete v príspevku ,,Družičkovský špeciál“.


Svadobná torta – šikovná a obľúbená LULU´s bakery. Okrem toho, že krásne vyzerala aj výborne chutila. Živé kvety k nej boli dodané tiež z kvetinárstva odkiaľ som mala svadobnú kyticu.

Zákusky a torty – torta vpravo od kolegyni Lenka Ščepková a zákusky mix z Moravy a z Dream cakes bakery.

Tanec – základný kurz spoločenských tancov v tanečnej škole Dr. Balúnovej.


DJPeter, Finelis melody. Skvelá komunikácia pred aj počas svadby.

Ak máte nejaké otázky, kľudne sa pýtajte v komentári pod príspevkom, rada vám na ne odpoviem.

Všetky fotografie vyhotovila: Jana Kuššová fotograf
Share:

3 Comments

  1. 27. septembra 2017 / 13:06

    Obrad vonku je to najkrajšie, čo môže byť 🙂

  2. 28. septembra 2017 / 12:24

    Bola to fakt paráda! 🙂 až na tých 37 st. 🙂

  3. 6. novembra 2018 / 18:24

    Zdravim Lenka 🙂 mohla by som sa opytat ci stoly a stolicky boli uz v cene stanu alebo sa doplacali extra? aky pocet hosti ste mali a kolko to cele v Rodenthale vyslo ? A ako dopredu ste si zajednavali termin ? Dakujem za odpoved 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *