Novinky od Garnier leto 2016

Produkty od značky GARNIER ma veľmi milo prekvapili. Vždy som túto značku považovala skôr za priemernú. Všetky produkty, ktoré vám predstavím ma niečím zaujali, ale na plnej čiare to vyhrávajú opaľovacie produkty, ktoré sú úžasné!

1. Vodeodolný ochranný krém pre deti OF 50
2. Pure 3 v 1 gél, peeling a maska
3. Čistiaci ozdravujúci gél Pure
4. Opaľovacia pena v spreji OF 30
5. Sensitive Advance mlieko po opaľovaní


1. Vodeodolný ochranný krém pre deti s vysokou ochranou OF 50. Môže sa aplikovať na suchú aj mokrú pokožku. Pre dobrú ochranu detí používajte aj pokrývku hlavy, okuliare a tričko. Objem: 150 ml. Vôňa svieža a citrusová. Po nanesení nezanecháva biele stopy a pocit mastnoty, ľahko sa rozotiera, má veľmi príjemnú konzistenciu.Tento produkt som zatiaľ neskúšala v teréne, ale bolo to z dôvodu, že som sa snažila natierať faktorom 50 len na niektorých miestach a tam som používala produkt značky Bioderma.

2. Sensitive Advance mlieko po opaľovaní – osviežuje, hydratuje a pomáha viditeľne regenerovať slnkom poškodenú citlivú pokožku. Príjemná svieža vôňa. Po nanesení sa ľahko vstrebe, nelepí sa a je cítiť pocit chladu. Mlieko je vhodné nielen na telo, ale aj tvár. Hydratuje až 24 hod. Objem: 200 ml. Bolo úžasné! Má veľmi krásnu vôňu, je jemné a príjemné. Nezanecháva mastný filter, mám veľmi príjemný pocit po použití, jemne chladí. GARNIER ma veľmi milo prekvapil, oba opaľovacie produkty hodnotím známkou 1.

3. Čistiaci ozdravujúci gél Pure – vhodný pre zmiešanú a mastnú pleť so špecifickými problémami ako lesk, maz či nedokonalosti. Použitie je jednoduché, na navlhčenú tvár je potrebné naniesť  prípravok, jemne vmasírovať hlavne v oblasti T-zóny, nechať chvíľu pôsobiť a potom opláchnuť. Objem: 200 ml.

4. Opaľovacia emulzia v spreji OF 30 – chráni proti UVA/UVB. Je vytvorený pre športové aktivity. Je odolný voči potu a vode obohatený o absorpčný komplex. Je bez alkoholu a aplikácia je veľmi rýchla. Podľa odporúčania je vhodné sa nastriekať prvou vrstvou a potom po zaschnutí druhou vrstvou. Objem: 200 ml. Je to veľmi príjemná, svieža, citrusová vôňa. Používala a aj spotrebovala som ho na dovolenke na Korfu. Bol vynikajúci. Vôbec nemastil, príjemne voňal. Čoho sa však obávam pri sprejoch je, či taký jemný závoj krému v spreji ma dokonale ochráni pred slnkom. Odpoveď je však jasná, ÁNO ochráni. Nebola som vôbec spálená a pri používaní sa nedostavila ani moja alergia.

5. Pure 3 v 1 – gél, peeling a maska – gél je obohatený o extrakt z eukalyptu, derivát zinku a kyselinu salicylovú, ktoré čistia a redukujú nečistoty. Peeling obsahuje pemzu na uvoľnenie pórov. Maska je obohatená o biely íl a redukuje lesk pleti. Podobný prípravok som už používala a musím uznať, že pekne vyčistí pleť a zrnká, ktoré obsahuje mi príjemne premasírujú pleť. Vôňa je príjemná, pripomína mi uhorky. Objem: 150 ml.

Ktorá je tvoja najobľúbenejšia značka opaľovacích produktov?
(Ďakujem za všetky komentáre) 
*Ďakujem značke Garnier za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *