Obočie a pery

Ďalšia časť kurzu Image maker 7 v 1 bola zameraná na líčenie obočia a pier. V úvode nám Katka ukázala, ako veľmi dôležité je mať pekne nalíčené práve obočie. Na vlastné oči sme videli, ako dokáže zmeniť samotnú tvár, pohľad a celkový vzhľad. Samozrejme k lepšiemu! A môžem potvrdiť, že to nie je vôbec jednoduché, nalíčiť krásne a dokonalé obočie inej osobe. Katka nám predviedla na svojej modelke postup, ako nalíčiť správne pery aj obočie a tiež rôzne finty. Na kurze sme sa stretli veselá kôpka dievčat, preto máme vždy o zábavu postarané. Každú nedeľu sa teším na stretnutie s nimi.

Na nasledujúcej fotografii vidíte výrazný rozdiel, kde na ľavej strane je nenalíčené vs. na pravej strane nalíčené obočie. Poriadny rozdiel, čo poviete?


Nafotila som aj niektoré produkty, na ktoré nám dala Katka pozitívnu recenziu. Všetky sme si vždy ochytali, vyskúšali a odfotili. Mám rada, keď mi niekto odporučí niečo, čo má overené a je s tým spokojný. Nielen pri kozmetike. V tomto prípade to boli očné tiene od Makeup addiction cosmetics a jemné, trblietavé linky značky Nyx.


Pokračujeme v líčení očí, pier a ,,pleťovkou“ (líčenie tváre) sa blížime pomaly do finále.

Jasné, s Barboritkou musíme dať predsa selfie a rovno s Nikonom, mobil nestačí.

Dievčatá skúšajú produkty a nenápadne pózujú.

A teraz sme na rade my. Každá z nás má svoju modelku, ktorú nezačneme hneď líčiť, tak ako sme boli zvyknuté z predchádzajúcich častí kurzu. Začína najprv jedna z nás a ostatné sa pozeráme. Vyberáme vhodné produkty a Katka nám samozrejme pri každej modelke asistuje a vysvetľuje všetko potrebné. Je to z dôvodu, že každá žena má iný tvar, dĺžku, hustotu  aj sfarbenie obočia. Niektoré majú dokonca obočie vytetované. Aj takú sme tu mali modelku. V tomto prípade sme sa snažili obočie prekryť a namaľovať nové. Bola to naozaj zaujímavá skúsenosť. 
Moja modelka Miška mala výborne tvarované obočie, primeranej hustoty a tak som sa pri jeho líčení na rozdiel od mojich kolegýň moc nenarobila. Miška mala celkovo čistú pleť, no bolo ju jednoducho radosť líčiť. Okrem samotného líčenia sme svojim modelkám spravili aj účes. Miška mi prezradila, že sa líči minimálne.
Tu je Miška pred líčením:

A tu je Miška po líčení:

A pripravila som aj túto koláž, ktorú som Miške po kurze zaslala. Je krásna čo poviete? Veľmi jej to pristalo. 

Ďalšie časti kurzu nájdeš na odkazoch tu:

1. Prvý deň kurzu image maker vo famesk
2. Účesy, účesy, ach tie účesy
3. Základy manikúry a ayurvédska masáž tváre
4. Kurz maskérstva
5. Svadobné a večerné líčenie

A samozrejme týmto kurzom ešte nie je koniec. Postupne budem pridávať ďalšie jeho časti. 

A aby ti nič neuniklo sleduj ma aj na FB a IG!
 
Ktorá časť kurzu ťa zatiaľ najviac oslovila?
Share:

2 Comments

  1. 28. októbra 2017 / 23:00

    Ďakujem Luci. Áno skúšala som rúže, ale len minimálne. Skôr som siahala po iných produktoch. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *