Omorovicza Revitalising scalp mask z beautysecret

Omorovicza revitalising scalp mask

So značkou Omorovicza som sa prvýkrát zoznámila vďaka Katke z e-shopu BeautySecret. Tá si všimla môj problém s rýchlo mastiacimi sa vlasmi a odporučila mi produkt Revitalising scalp mask. Jedná sa o revitalizačnú masku určenú pre pokožku hlavy.

Okrem mastiacich sa vlasov som však mala oveľa vážnejší problém a to s mojou pokožkou hlavy. Tvorila sa mi na nej žlto – šedastá vrstva, ktorá bola viditeľná voľným okom a odlupovaním tejto vrstvy sa mi vo vlasoch tvorili lupiny vo veľkosti ovsených vločiek. Aj napriek tomu, že tento problém som Katke nespomínala, nemohla mi odporučiť lepší produkt.

Jedná sa o revitalizačnú masku určenú špeciálne pre pokožku hlavy. Táto maska obsahuje maďarské rašelinové bahno, ktoré je bohaté na vápnik a horčík. Ten detoxikuje a zbavuje pokožku nečistôt. Kyselina salicylová prečisťuje vlasové folikuly a vďaka jej exfoliačnému účinku predchádza hromadeniu šupiniek na pokožke hlavy. Po nanesení mám príjemný, chladivý pocit a to vďaka mentolu, ktorý maska obsahuje. Gáfor zase poskytuje okamžitú úľavu svrbiacej, podráždenej a olupujúcej sa pokožke. Marhuľový olej ju omladzuje, mandľový intenzívne hydratuje a redukuje zápaly.

Omorovicza revitalising scalp mask beautysecret

Masku je odporúčané používať 2x do týždňa. Tento produkt mi zachránil a ozdravil pokožku hlavy. Výsledky boli viditeľné už po spotrebovaní polovice balenia. Okrem toho môžem nahradiť hutné šampóny určené pre seboreu, (jediné mi ako tak v tej dobe pomáhali) šampónmi určenými pre normálne vlasy a začať požívať aj iné produkty pre vlasovú starostlivosť. Vlasy sa mi mastia často naďalej, ale to mi vôbec neprekáža. Teším sa, že produkt mi pomohol s oveľa závažnejším problémom.

Revitalizačná maska na pokožku hlavy Omorovicza

Základom pre krásne, silné a lesklé vlasy je práve zdravá pokožka. Teším sa na ďalší produkt z tohto skvelého slovenského e-shopu. Prezradím, že tentokrát skúšam Egyptian Magic All purpose skin cream. Viac sa dozviete už čoskoro u mňa na Instagrame, alebo Facebooku.

Máš skúsenosť so značkou Omorovicza? Ktorý je tvoj obľúbený produkt?

Share:

4 Comments

 1. 28. júla 2020 / 14:46

  Ja už našťastie nemávam lupiny a to už len zriedka, je to dosť nepríjemné keď ťa svrbí cela pokožka

  • Lenka
   Autor
   28. júla 2020 / 21:31

   Už ani ja nemám problém. 🙂

 2. Adela
  4. októbra 2020 / 15:33

  Škoda, že toto nie je dostupné u nás. Ale pri najbližšej návšteve SK si to musím objednať a vyskúšať. Ešte som nikdy nemala nič špeciálne na pokožky hlavy ☺️

  • Lenka
   Autor
   5. októbra 2020 / 20:47

   Odporúčam hlavne ak máš nejaký vlasový problém, je to drahší produkt. Mne veľmi pomohol. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *