Telový olej Crystal series od renovality

Renovality telové oleje Crystal
Nedávno ma potešil balík mojej obľúbenej značky renovality a ich limitovaná novinka Crystal series v podobe telových sér. V ponuke je 5 druhov. Keďže sa jedná o limitovanú edíciu, z každého druhu je dostupných len 1000 ks.

1. Ylang telové sérum – argánový olej s jojobovým olejom poskytnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Ylang ylang je v aromaterapii doporučovaná pre uvoľnenie napätia, relaxáciu a ako afrodiziakum. Má silnú kvetinovú vôňu a intenzívne sladkú arómu. Podporuje vnútorný pokoj, radosť a zmyselnosť. Je súčasťou parfémov, luxusnej vlasovej a pleťovej kozmetiky. Obsah: 50 ml.

Telový olej Crystal ylang

2. Mätové telové sérum – argánový olej s jojobovým olejom poskytnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Je vhodný aj pre uvoľňujúcu masáž vďaka osviežujúcim a relaxačným účinkom mätového esenciálneho oleja. Zvyšuje prekrvenie pokožky, zlepšuje jej pružnosť a pevnosť. Mätová silica v úvode chladí a neskôr naopak prehrieva. Obsah: 50 ml.

Telový olej Crystal mäta

3. Mandarínka telové sérum – argánový olej s jojobovým olejom poskytnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Mandarínková silica navodzuje príjemné uvoľnenie, osviežuje a pozitívne pôsobí na pevnosť pokožky. Obsah 50 ml.

Telový olej Crystal mandarínka

4. Grep telové sérum – argánový olej s jojobovým olejom poskytnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Grepová silica osviežuje a tonizuje. Obsah: 50 ml.

Telový olej Crystal Grep
5. Fialka telové sérum – argánový olej s jojobovým olejom poskytnú starostlivosť pokožke celého tela, zvláčnia ju a vyživia. Extrakt z listov fialky so svojou osobitou zemitou vôňou navodzuje kľud a pohodu pri relaxačnej masáži. Obsah: 50 ml.

Telový olej Crystal Fialka

Dávkovanie: Je vhodné pre telo aj pleť. Produkt aplikujte pomocou dávkovača do dlane, ohrejte a potom votrite do pokožky.

Čo sa vône týka veľmi sa mi páči mandarinka a grep. Sú to príjemné, citrusové vône. Mäta vonia mentolovo. Fialka pripomína vôňu žihľavy a ylang má na môj vkus veľmi výraznú kvetinovú vôňu. Ak by som si mala vybrať, siahla by som po spomínaných troch vôňach (grep, mandarínka, mäta).

Telový olej sa do pokožky ľahko vpíja, zhydratuje ju, dobre sa rozotiera a zanechá krásnu voňavú stopu. Odporúčam ho nanášaň hneď po sprche/kúpeli na navhlčenú pokožku. Prípadne ho viete využiť aj do kúpeľa ako relaxačný olej. Stačí pár kvapiek (pumpičiek) a relaxačný kúpeľ je na svete.

V každom telovom oleji sa na jeho dne nachádzajú jemné kryštály. Jedná sa o číry, priesvitný, až priehľadný kameň, ktorý telo nabíja vitalitou, energiou, pohlcuje, uvoľňuje, reguluje a uvádza ju do harmónie. Odstraňuje negatívnu energiu a pôsobí na všetky neduhy. Prináša prečistenie duše, čistotu mysle, povzbudzuje psychiku a pokojný spánok. Položený pri posteli vnáša jasno do našich snov. Je najuniverzálnejším kameňom aký existuje, a preto ak by mal človek vlastniť iba jeden liečivý kameň, určite by zvolil tento minerál.  Astrologické znamenia: Kozorožec, Lev a Blíženci. V kombinácii s olejom udržuje čistotu a zvyšuje jeho účinnosť.

Značka renovality má okrem telových olejov aj veľa ďalších vydarených produktov. Kamarátke som na úvod odporučila dva.  Svoju zbierku už rozšírila a má asi 6 rôznych druhov tejto značky.

Ktorý telový olej renovality je tvoj favorit?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

*Bartrová spolupráca s eshopom notinosk

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *