Tipy na zážitky, miesta, jedlo a iné

Tipy na zážitky, miesta, jedlo a iné

Môj mobil má neustále plnú pamäť. Najviac ju zahlcujú fotografie a videá, ktoré priebežne nemažem a uvedomujem si, že je to chyba. Veľký problém je vybrať tie najlepšie fotografie, videá a spraviť si tak v galérii poriadok. Okrem toho ďalšou mojou neresťou sú screenshoty. Akonáhle ma niečo zaujme, inšpiruje a jednoducho padne do oka, tak je screenshot na svete. Rozhodla som sa preto ukladať ich ku mne na blog prostredníctvom pravidelných článkov. Pomôže mi to odľahčiť pamäť v mojom mobile a možno sa inšpirujete rovnako ako ja. Nech sa páči tu sú Tipy na zážitky, miesta, jedlo a iné.

1. Vďaka blogerke Veronike som našla skvelý Tip na novú vyhliadku Devínska Kobyla.

2. U blogerky Janky som sa inšpirovala a objavila skvelý mexický street food Tres Tacos. Chodí tam pomerne často a mne sa vždy pri pohľade na stories zbiehajú slinky. Určite tam musím ísť!

3. Ivanka mi učarovala dokonalými raňajkami v panenskej kaviarni v Bratislave.

4. Dominika zase pridala chytľavú pieseň Hrvy Million Ways a tak som si ju pridala do svojho zoznamu obľúbených piesní.

5. Na nejrecept som našla neskutočne vyzerajúci maďarský tvarohový koláč s marhuľami. Je sezóna, takže sa ho chystám upiecť!

6. Miška mi ukázala svoj nové najobľúbenejšie miesto Café Telegraph vo Viedni. Na tanieri mala (dolko – lievance) s ovocím, jogurtom, javorovým sirupom a úžasne vyzerajúcim cappuccinom. Okrem toho mali perfektné ubytovanie v Banskej Štiavnici. Do Kotydžu musím určite ísť. Jedným slovom paráda.

7. Na profile kavickari som našla vitrínu plnú úžasných dobrôt v cukrárni Elizabeht v Piešťanoch. Musím sa tam zastaviť na zákusok, veď to mám tak blízko.

8. Vďaka Lukášovi som dostala tip na skvelé piesne, ktoré používa v stories a tak si ich tu musím odložiť: Rhys Lewis, Finneas, Ben Platt, Andy Grammer, Allen Stone, Matthew Mole, Gavin James, Plested.

9. Zulekoke zverejnila tip na najlepšiu kokosovú vodu 100 % Young coconut Water od Koh Libre. Nepila som, ale kupujem veľmi často, takže určite vyskúšam.

10. Zaži v Trnave ma ohúrilo piesňou v stories od Kristina Mihášová a Jakub Šedivý Skies.

11. Oslovila ma aj reklama na Clique Bratislava, kde si na víkend pripravili Gin tonic 4x inak. Foto mi učarovala a dostala som chuť hneď na drink.

12. Keďže rada zbieram bylinky dozvedela som sa tiež, že kamilku od margarétky rozpoznáte tak, že lupienky pri margarétke rastú smerom hore, kamilke dole. Kamilka je tiež po prekrojení dutá.

13. Na Facebooku som našla tip kde okrem bookingu a airbnb nájdem ubytovanie na Slovensku.

14. Momentálne užívam a mojím obľúbeným kolagénom je ten od Duo life. Okrem toho ste mi odporučili ďalšie a to: Oslo skin lab, Inca kolagén, My Protein, Powerlogy, Primal Collagen, Jana Earl a Fit4you.

15. Veronika odporučila dobrý film Official Secrets. Takéto tipy si veľmi rada ukladám. Na film sa určite pozriem. A ty sa pozri aj na ďalšie tipy na filmy, seriály a dokumenty na Netflixe.

16. Janka ukázala super stories so špeciálnym drinkom v bare Mirror.

17. Na marinamiracleslovakia na mňa vybehol citát od Audrey Hepburn a to že: ,,Šťastné ženy sú tie najkrajšie ženy!“

18. Pre všetkých, ktorý kváskujú odporúčalo veľa ľudí recept na zemiakovo – syrové pagáčiky od Nelky.

19. A zase jedlo! Marta dala skvelý tip na reštauráciu Rybársky dvor v Piešťanoch.

20. Veľmi pekné spodné prádlo som našla v elka underwear.

Čo oslovilo v poslednej dobe teba? Pridaj do komentára aj svoje tipy na zážitky, miesta, jedlo a iné.

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

4 Comments

 1. Adela
  4. októbra 2020 / 15:06

  Wauu; bod číslo 6 a ten Kotydz vyzerá fakt skvele. Tam by som išla hneď – snáď raz presvedčím manžela ☺️

  • Lenka
   Autor
   5. októbra 2020 / 20:48

   Ja som hľadala termín a je to beznádejne vypredané. 🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *