Zelená je tráva

Ako by vyzeral váš outfit s témou povzbudzovanie na dedinskom futbale? Spoločne s Ninou, Drew a Mirkou sme sa popasovali s touto úlohou a výsledok môžete vidieť na nasledujúcich fotografiách. Krásny slnečný deň ako stvorený pre povzbudzovanie na futbalovom zápase a fotenie pre Budiš. K tomu osviežujúca minerálna voda tejto značky, štadión v Petržalke, skvelé dievčatá, fotograf, tím z PR agentúry a zábavný, zaujímavý deň je jednoducho zaručený. Vedeli ste, že Budiš je najpredávanejšou minerálnou vodou na trhu? Ja sa veru nečudujem! V práci nám spoločne s kolegyňou veľmi šmakuje a prišli sme jej na chuť. Ešte pár týždňov dozadu, kedy som netušila, že budem oslovená do tejto kampane, som kolegyni rozprávala, že chápem slogan v Budiš reklamách, kde sa hovorí: ,,Keď ju raz začnete piť, neviete s tým prestať!“ Neviem či ste to skúšali, ale je to tak! Teda u mňa určite. Priznám sa doma pijem skôr vodu z vodovodu, ale v práci zdolám tak jednu fľašu Budiš-ky denne. Najviac ma očarila neperlivá, ružová verzia a jej výrazná chuť. 

Keď som spomenula mojej sestre žijúcej v Čechách toto fotenie s Budišom, ihneď vyhlásila, že je to jej najobľúbenejšia minerálka. Takže status najpredávanejšia získala právom. Ak aj Vám šmakuje tak ako nám dvom, nemali by ste preto prehliadnuť súťaž, ktorú pripravil Budiš pre svojich fanúšikov a to až o 106 cien. Ja sa zapájam do danej súťaže hlavne cez internet, nakoľko je to jednoduché a rýchle. Som toho názoru, že šťastie nikdy nespí a kto nehrá, nevyhrá. Preto mi je právom udelený prívlastok – súťaživá, alebo vyhrá vždy všetko. Tu som zatiaľ žiaľ nevyhrala, ale Go pro kamera by sa mi veru hodila. Zrejme by ma to presvedčilo aj k natáčaniu videí. Podmienky sú jednoduché, stačí odoslať kód zo zadnej strany etikety minerálnej vody Budiš. Čím viac zaslaných kódov, tým máte väčšiu šancu na výhru. Okrem spomínanej Go pro kamery sa súťaží aj o mini karavany Bushcamp a hlavnou cenou je karavan Dethleffs. Tento rok sa Budiš zameral na futbalovú edíciu fliaš, v minulosti to bola úspešná kampaň s chodcom, cyklistom či hasičmi. Ktorú si pamätáš ty? Viac o súťaži nájdeš na stránke Budiš-u.
 

Trvá len do 31. augusta, preto nezabudni zaregistrovať všetky svoje súťažné etikety. Smerujú k nám tropické horúčavy, kde voda bude v priebehu najbližších dní našou veľmi potrebnou súčasťou. Pri tvorbe spomínaného outfitu som si spomenula na obdobie, kedy som mala sladkých -násť a chodila povzbudzovať našich chlapcov na ihrisko. Neverili by ste, ale vždy pekne upravená a vyfintená, tak ako ďalšie kamošky z dediny. Bola to taká naša nedeľná tradícia a kultúra. Dokonca sme chodili autobusom do iných dedín a silno povzbudzovali náš tím. Na toto obdobie mám len tie najlepšie spomienky, ktoré mi pri písaní tohto príspevky vyčarili úsmev na tvári.

top – H&M
kraťase – H&M 
topánky – Superga
hodinky – Michael Kors
náramok – Pandora
náušnice – Fossil
fotograf – Peter Brichta Photography

Aký outfit by si zvolila na futbalový zápas ty?
Share:

4 Comments

  1. 28. júla 2017 / 14:57

    Veľmi pekné a veselé fotky! 🙂 Budiš doma s obľubou pijeme, čiže som rada že do tejto kampane zapojili aj blogerky 😀

  2. 13. septembra 2017 / 23:02

    Jéj to sme radi Moni, bol to pekne strávený deň a Budiš vodu tiež veľmi obľubujem a pila som ju aj mimo tejto kampane. 🙂

  3. 4. januára 2018 / 13:17

    Stylove damy a krasne svieze fotografie a tie posledne dve su top!:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *