Letné novinky od LUSH

Značka LUSH si ma získala všetkými desiatymi. Veľmi sa mi páči, že nádobky sú vyrobené zo 100 % recyklovaného plastu. Spoločnosť LUSH má politiku nadstavenú tak, že za 5 prázdnych nádobiek, ktoré vrátite na predajni, dostanete čerstvú masku zdarma. Keď sa pozriete na balenia daných produktov, na oko nie sú vôbec pútavé, tak ako býva väčšina iných produktov. Ale je to vôbec potrebné? Na stránke Lush som sa dozvedela zaujímavú informáciu, že jedna plastová fľaša sa rozkladá cca 450 rokov. To je strašné, čo poviete? Pritom každá ,,nóbl“ nádobka je zaúčtovaná aj v predajnej cene produktu. Ďalším veľkým plusom je, že značka LUSH nevykonáva testovanie na zvieratách a pracujú len s čerstvými surovinami. Ďalšie informácie o politike tejto značky nájdete tu:

1. Eau Roma Water – pleťová voda. Podľa popisu sa jedná o láskavú aromaterapeutickú vodu pre hýčkanie pleti. Jemná každodenná starostlivosť pomôže pleť hydratovať, bez toho aby ju podráždila. Podľa popisu je vhodná aj na odlíčenie zbytkov make-upu, to sa mi však nezdá vhodné, neodlíčila ho dobre. Napriek tomu osviežuje a čistí pleť výborne. Obsahuje ružovú a levanduľovú vodu. Odporúča sa striekať aj priamo na tvár, avšak overilo sa mi skôr použitie vatového tampónu, nakoľko rozprašovač daný obsah dávkuje s väčšou intenzitou. Má príjemnú, prírodnú vôňu.

2. Pan Galactic Gargle Blaster – ústna voda. Preč s nudnými ústnymi vodami. Je tu nová ústna voda v tabletkách. V minulosti som skúšala už túto parádnu ústnu vodu s príchuťou mentolu, teraz bola na rade táto citrónová nádhera. Očarila ma rovnako ako poprvýkrát. Cítiť na jazyku chuť citrónu bolo niečo nové a nepoznané, zato veľmi príjemné a osviežujúce. Na rozdiel od ústnej vody používam tieto pastilky pravidelne a veľmi ma to baví!

3. Tuhý šampón so škoricou, hrebíčkom a mätou. Počas písania ho mám blízko seba a jeho prenikavá vôňa prevoňala celú miestnosť. Použitie je jednoduché, stačí si zobrať šampón do ruky a prebehnúť ním po vlasoch. Má výbornú penivosť. Silica zo škorice, hrebíčku spolu s mätou posilňujú cirkuláciu krvi a stimulujú vlasové folikuly. Obsah mäty a žihľavy pomáha stimulovať vlasovú pokožku a zlepšovať zdravie vlasov. Rozmarín ukľudňuje vlasovú pokožku.

4. Sesame Sutan Lotion – mlieko na opaľovanie. Jedná sa o sezamové mlieko na opaľovanie s faktorom SPF 10. Má nádhernú vôňu, pripomínajúcu arašidové maslo a má veľmi dobrú konzistenciu. Na mňa má príliš nízky faktor k opaľovaniu, preto ho používam skôr ako telové mlieko, pred pobytom na slnku (napr. do mesta, do práce..) a teda nie na bežné opaľovanie. Prípadne ako mlieko po opaľovaní, či bežné telové mlieko. Po použití je pokožka hydratovaná, jemná a lesklá. Vydrží niekoľko hodín, nie ako u klasického mlieka, ktoré sa behom chvíli vstrebe do pokožky. Tento produkt je vynikajúci.

Ktorý je tvoj obľúbený prírodný produkt? Čo značka LUSH? Máš s ňou skúsenosť? Máš nejakého ,,obľúbenca“ tejto značky?
Nenechaj si újsť aj príspevok: Moje radosti od LUSH

Nájdeš ma aj na Facebooku a Instagrame.
 
 *Ďakujem spoločnosti LUSH za poskytnutie spomínaných produktov*

Share:

2 Comments

  1. 18. novembra 2017 / 20:49

    Tak LUSH som vyskúšala na základe tvojich príspevkov na IG – takze by ti mal LUSH poslať nejaký darček, lebo si im získala noveho zákazníka 😂😂😂 nie? 😉 no zatiaľ som vyskúšala len bombu do kúpeľa, ale ta vôňa je proste mega, tak určite vyskúšam tu ústnu vodu a šampón a ďalej uvidíme 😉 ďakujem za odporúčanie 😉

  2. 18. novembra 2017 / 23:41

    Jéééj tak to ma teší, že si si kúpila LUSH a určite budeš spokojná. Niet pochýb. Bombičky sú obzvlášť moja závislosť. Zajtra si jednu hneď vyskúšam. 🙂 Priamo z vianočnej edície. Áno ten šampón musíš aj ústnu vodu v pastilkách a tiež čerstvé masky majú úžasné. A uvidíme čo ďalej vyskúšam. LUSH mi posiela veľa noviniek na vyskúšanie za čo som veľmi vďačná. <3 Potom môžem dať tipy vám fanúšikom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *