Mandľové novinky od Weledy


Produkty z Weledy nie sú testované na zvieratách, neobsahujú žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

Táto mandľová rada od Weledy je potešením pre oči. Krásna jemne ružová v kombinácii s bielou farbou. Vôňa mandlí mi pripomína cukrárenský marcipán, ktorý som používala pri výrobe tôrt, prípadne mandľovú arómu, ktorá sa používa pri pečení. Krém na ruky má menej výraznú vôňu, pripomína mi vôňu školského lepidla. Mandľový olej v BIO kvalite sa získava z družstva Manan v Španielsku. V nasledujúcom príspevku sa zameriam na tri produkty z tejto rady a to konkrétne: 

1. Mandľovú sprchovaciu emulziu na citlivú pokožku.
2. Mandľový krém na ruky na citlivú pokožku
3. Mandľové telové mlieko na citlivú pokožku

1. Mandľová sprchovacia emulzia na citlivú pokožku

Je špeciálne vyvinutá pre potreby citlivej pokožky.  Obsah bambuckého masla má pomôcť hydratovať pokožku. Konzistencia je redšia. Môžeme ju prirovnať k sprchovým krémom, nakoľko sa nejedná o klasický sprchovací gél.

Farba je biela.
Obsah balenia je 200 ml.
Odporúčaná cena: 7,96 €

Vôňa: mandľa

Môj názor na produkt: Intenzívna vôňa mandle sa pri používaní vytráca a pripomína skôr vôňu prírodného oleja. Sprchovacia emulzia jemne pení, krásne hydratuje pokožku a zanecháva ju vláčnu. Po nanesení sa emulzia vstrebávala do pokožky a vypúšťala zo seba olejové čiastočky. Zrejme sa jedná o bambusové maslo, ktoré takto reaguje. Bambucké maslo je úžasné. Všetky produkty obsahujúce bambucké maslo, ktoré som mala možnosť doteraz vyskúšať  boli vždy vynikajúce a výborne hydratovali pokožku. Po použití sa na pokožke vytvára jemný olejový film. Ako som spomínala v úvode príspevku na produkte sa mi veľmi páči balenie a jeho farebná kombinácia. Sprchovacia emuzlia sa ťažšie vytláča z tuby.

2. Mandľový krém na ruky na citlivú pokožku

Podľa popisu upokojuje pokožku rúk náchylnú k podráždeniu, hydratuje ju a znižuje pocit napätia. Pokožku chráni pred pôsobením vonkajších vplyvov. Konzistencia je krémová.

Farba je biela.
Obsah balenia je 50 ml.
Odporúčaná cena: 8,75 €

Vôňa: mandľa

Môj názor na produkt: Keď som ovoňala krém priamo z tuby mandľu som moc necítila. ňa mi pripomínala školský lep, ako za starých školských čias. Krém krásne hydratuje pokožku, nezanecháva mastný film. Je veľmi vydarený.

3. Mandľové telové mlieko na citlivú pokožku

Jedná sa o telové mlieko s jemnou mandľovou vôňou, upokojuje pokožku náchylnú k podráždeniu a pomáha redukovať jej začervenanie. Mlieko sa rýchlo vstrebáva, pokožka zostáva hodvábne jemná. Konzistencia je redšia.

Farba je biela.
Obsah balenia je 200 ml.
Odporúčaná cena: 14,95 €

Vôňa: mandľa

Môj názor na produkt: Všetky tri produkty sú veľmi podobné a sú zamerané na citlivú, jemnú pokožku, ktorú treba hydratovať. Vôňa je jemná, mandľová, po nanesení na pokožku sa vôňa vytráca, nakoľko telové mlieko sa výborne vstrebáva, zostáva hydratovaná bez mastného filmu. Súčasťou produktu je dávkovač, ktorý mám pri produktoch veľmi rada.

Poznáte značku Weleda? Ktorý produkt máte najradšej?
 Prípadne, ktorý zo spomínaných vás zaujal?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

4 Comments

  1. 12. júla 2016 / 21:16

    Z mandlovej rady od Weledy vyuzivam najma mandlove cistiace mlieko. Skvelo odstrani zvysky make – upu a pokozku upokoji :))

  2. 17. júla 2016 / 21:05

    odporúčam radu s granátovým jablkom, tá je ešte úžasnejšia 🙂

  3. 17. júla 2016 / 21:05

    Vy ste verná Welede 🙂 ale majú naozaj veľké výber a vydarené prírodné produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *