Valentín v LUSH


LUSH pre nás pripravuje neustále rôzne zaujímavé novinky a ani na Valentína to nebude inak. Môžete sa nimi rozmaznávať od hlavy až po päty, prípadne vzájomne so svojou polovičkou. Balík od Lush cítim vždy na diaľku, stačí že vkročí kuriér do miestnosti. Tentokrát som mala možnosť vyskúšať valentínske novinky, ktoré sú veľmi nápadité a zábavné. Banán, jahoda, broskyňa, baklažán, 6tka, ale možno aj 9ina (69), jednoducho samé dvojzmyselné názvy. Po zverejnení u mňa na Instagrame v stories ste sa na tom aj vy veľmi pobavili, takže zrejme máme rovnakú predstavivosť. 

The big banana – veľmi vtipný popis nesie tento produkt v tvare a s výzorom banánu. ,, Na veľkosti nezáleží, aj malý gašparko dokáže spraviť veľké divadlo“. Je to produkt určený na masírovanie celého tela, počas ktorého sa maslo roztápa a hydratuje pokožku. Obsahuje plno kakaového a bambuckého masla. Má sladkú, opojnú kvetinovú vôňu vďaka ylang ylangovej a klinčekovej silici. Vonia naozaj prekrásne, no vedela by som si ho predstaviť aj s banánovou vôňou. Už po chytení do ruky sa začína jemne topiť a v ruke šmýkať, je potrebné ho hneď jemne trieť po pokožke, ktorá sa tak pekne leskne a prevonia. Ak nemáte radi mastný film na pokožke, tento produkt nebude určený pre vás, pretože práve spomínané maslá sa o to postarajú.

Six (žltá a červená) – jedná sa o opakovane použiteľnú penu do kúpeľa. Je rovnakej vône ako spomínaný masážny banán. Stačí podržať tento produkt v prúde tečúcej vody a o krásnu vôňu, radosť a množstvo bubliniek máte postarané. Penu od Lush som použila už viackrát a je skvelá, krásne vonia a doprajete si tak skvelý relax. A hlavne tá pena je tak bohatá, že sa v nej stratíte.

Strawberry Whip – ako dobiť šťavu po náročnom dni, týždni, či zimnom období? Jednoducho týmto novým šťavnatým, voňavým, jahodovým mydlom na telo a ruky. Prekrásne a intenzívne vonia. Po ovoňaní som bola v siedmom nebi. Obsahuje kokosový olej, kakaové maslo, geraniovú silicu a jasmínový extrakt. Je to veľmi vydarený produkt.

V prípade, že vás niektorý z produktov zaujme neváhajte si ho objednať, nakoľko vo veľa prípadoch sa jedná o limitovanú edíciu. Na Slovensku sa predajňa LUSH nenachádza, no majú e-shop, kde si môžete vybrať produkty, ktoré doručujú aj k nám. Ukážem vám tiež časť produktov z minuloročného Valentína.

Všetky tri produkty sú ,,nahé“, čo znamená, že nemajú žiadny obal. Okrem toho peniaze ušetrené za obalové materiály môžu byť investované do skvelých ingrediencií pre samotné produkty. Lush na svojich stránkach dokonca informuje jeho fanúšikov o tom, ako mnohé bary a reštaurácie prestali používať slamky, prípadne ich nahradili slamkami sklenými, ako sa predaj jednorázových tašiek prepadol o 89 % a poukazuje na to, že práve v našich silách je možná zmena. Dokonca v Miláne, Berlíne a Manchestri otvorili predajňu Lush, v ktorej dostanete kúpiť výlučne ,,nahé“ produkty.

Ďalšie články s LUSH produktami nájdeš tu:

Ktorý z valentínskych produktov ťa oslovil najviac? Máš nejakého celkového obľúbenca tejto značky?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

8 Comments

 1. 23. januára 2019 / 19:39

  Tie fotky sú urobila krásne!! Celkovo Lush ma veľmi láka a už dlho chcem niečo vyskúšať 🙂

 2. 23. januára 2019 / 21:22

  Ďakujem veľmi pekne za pochvalu, teším sa. Áno veľa ľudí sa mi ozýva a pýta sa či sa dá objednať aj k nám na SR. A áno, dá! 🙂

 3. 31. januára 2019 / 21:06

  Veru áno Neli! 🙂 Ale zase bola by škoda sa s nimi nepotešiť. 🙂

 4. 18. februára 2019 / 23:35

  Jéj, tak to nepoznám, už aj idem preskúmať, čo je to zač. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *