Žehlička Remington s technólógiou pohyblivých plôch

Remington je úžasná značka, ktorá pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Veľmi som si obľúbila jej produkty a každá novinka ma dokáže pozitívne prekvapiť. Či už dizajnom, novou technológiou, alebo samotným výsledkom po použití. Keďže mám rovné a jemné vlasy, mojím obľúbeným produktom je hlavne kulma. Vlny vyčarujem vďaka radám mojej kaderníčky v priebehu pár minút. Nakoľko sú moje vlasy jemné a riedke, tak práve vlny im pridajú na objeme. Aj keď si žehlím vlasy minimálne, veľmi som túžila vyskúšať novú žehličku na vlasy Air plates s technológiou pohyblivých plôch.  Mala som šťastie a vďaka portálu blogerky.cz sa mi to podarilo.

Na trhu je to vôbec prvá žehlička so spomínanou technológiou. Práve jej pohyblivé plochy zabezpečia maximálny kontakt s každým  prameňom vlasov. Má keramický, čierny povrch s možnosťou pridávania a uberania teploty priamo cez tlačidlo vypínania a zapínania. Teplotu dokážete navoliť od 150 do 230 st. Jej plochy nie sú upevnené na žehličke, tak ako je zvykom, ale sú prichytené len na jej začiatku a na konci sú spojené silikónovým úchytom.


Veľkým plusom je rýchlosť jej zahrievania. Možno neuveríte, ale trvá to len 15 sekúnd. Ako ste si mohli všimnúť z fotografií, má prekrásny dizajn. Okrem toho sa skvele drží a vďaka vylepšenému povrchu sa veľmi ľahko kĺže po vlasoch. A čo ešte naviac obsahuje? Technológiu Cool touch, čo znamená, že povrch žehličky zostáva pri žehlení chladný a vy sa môžete kľudne chytiť jej konca bez toho, aby ste sa popálili.

Ak ste boli zvedaví na vlny vytvorené pomocou tejto žehličky, tak to vás sklamem. Dôvod? Jednoducho to neviem. Chystám sa však na kurz ,,Hair style“, kde jednou z častí je tvorba vĺn pomocou žehličky. Dozviem a naučím sa tiež veľa ďalších vecí. Na tento kurz sa nesmierne teším. Neskôr budem ,,machrovať“ aj s vlnami vytvorenými pomocou žehličky.


Čo sa displaya týka, má pekné modré podsvietenie. Táto žehlička má tiež funkciu automatického bezpečnostného vypnutia. Je ľahká a skladná!  Bežne sa mi stáva, keď idem von a použijem predtým kulmu, žehličku (na vlasy, či prádlo), tak ma vonku chytá panický strach, či som mnou použitý spotrebič vypla. A stalo sa mi to už nejeden krát. Táto funkcia je práve preto jej veľkým plusom. Okrem toho v balení nájdete tiež silikónové ochranné púzdro, ktoré slúži k lepšiemu uskladneniu, či preprave žehličky.

A na záver fotografia mojich nevyžehlených (prirodzených) vlasov vs. tých vyžehlených.

Ako som spomínala, moje vlasy sú prirodzene rovné. Myslím si však, že žehlička ich vyžehlila a ucelila ešte viac. Mám dokonca pocit, že ich predĺžila. Zrejme to je spôsobené tým, že sa mi vyrovnali stočené končeky vlasov. Vysvetlíte mi, prečo ich nemám pekne zarovnané, ako niektoré dievčatá? Zdajú sa mi byť zubaté a to som nedávno navštívila kaderníčku. Žeby bol problém tam?

Zhrnutie:
(plusy vs. mínusy žehličky)

+

technológia pohyblivých plôch
krásny dizajn
veľmi dobré držanie žehličky
funkcia automatického bezpečnostného vypnutia
rýchlosť zahrievania 15 sekúnd
lepšia kĺzavosť po vlasoch
technológia Cool touch
ľahkosť a skladnosť
silikónové ochranné púzdro
dlhá výdrž po vyžehlení
má len jedno tlačidlo pre jej kompletné ovládanie


display neukazuje stupne teploty, ale guličky (nutnosť pamätať si rozsah stupňov k počtu guličiek)
cena

Ak by som vám mohla odporučiť ešte jeden produkt od Remingtonu, s ktorým som maximálne spokojná, bol by to Perfect Pedi REVEAL pre jemné chodidlá.

Aké sú tvoje obľúbené vlasové produkty, ktoré používaš? Akú máš skúsenosť so značkou Remington?
Share:

4 Comments

 1. 10. mája 2017 / 19:20

  Žehlička vyzerá super! Ja som pri žehličkách tiež verná Remingtonu, už veľa veľa rokov a mám od nich (tuším) už tretiu žehličku a som maximálne spokojná.

  Rovnako ako ty však neviem robiť vlny žehličkou, ale mám v pláne sa to naučiť, pretože kulmou sa taký typ vĺn proste spraviť nedá (aj keď som sa o to xy krát pokúšala, haha)

  Skvelý post!

  http://www.nasklee.com

 2. 17. mája 2017 / 4:45

  Čo sa týka žehličiek a kuliem, tiež som bola vždy verná Remingtonu. A za mňa rovnako maximálna spokojnosť. Haha som rada, že nie som jediná kto to nedokáže robiť so žehličkou vln. Ďakujem krásne. Pekný deň.

 3. 23. júna 2017 / 20:55

  Tiež mám rada túto značku čo sa týka žehličiek už v podstate od strednej 🙂 Táto vyzerá super 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *