Lúčna víla a súťaž o surférsky zájazd do Španielska

Hneď v úvode by som sa vám chcela poďakovať za to, že ste ma vašimi hlasmi posunuli do finále Bloger roka. Je to pre mňa veľká odmena za moju celoročnú prácu. Veľmi sa z toho teším! Mám veľmi rada svoj blog, rada tvorím, vymýšľam a často rozmýšľam nad tým, aká téma by bola pre vás zaujímavá a inšpiratívna. Ďakujem všetkým, ktorí ma pravidelne podporujete svojím like, komentárom, či správou. Tým, že ma čítate a sledujete, ma posúvate vpred. Mám vždy veľa nápadov a ešte sa mi nestalo, aby som nemala o čom písať. Popri zamestnaní to však nie je jednoduché, nakoľko čas je mojím hlavným nepriateľom. Keď však cítim vašu podporu je to ako hnacia sila, ktorá ma ženie vpred. Ďakujem za to, že vás mám. Každým dňom je vás viac a ja sa teším z každého jedného fanúšika.

Kto ma pozná vie, že som veľmi súťaživá. Mám to jednoducho v krvi. Samozrejme jedná sa o súťaže, v ktorých treba použiť svoju šikovnosť, rozum alebo kreativitu. Tentokrát máte možnosť zapojiť sa do súťaže aj vy a môžete v nej vyhrať úžasný 4 dňový surférsky zájazd do Španielska. Tento zájazd sa uskutoční už čoskoro a to v termíne od 15. – 18. júna. No nie je to super? 

Aké sú podmienky súťaže?

1. Vytvoríš čo najoriginálnejší outfit, v ktorom použiješ biely kúsok (šaty, tričko, nohavice, sukňu, čokoľvek…) a doladíš ho inými zaujímavými prvkami. Na fotografiu je potrebné zakomponovať aj akýkoľvek prací prostriedok Surf.

2. Tvoj výsledok a teda fotografie zverejníš na tvojom Facebooku, či Instagrame s hashtagmi #surf a #vunecistehopradla. Pri zverejnení na Facebooku aktívne označíš @Surf. Nezabudni, že na Facebooku treba fotku zdieľať verejne, nielen pre priateľov. 

3. Súťaž trvá v období od 15. – 31. mája 2017 a už 2. júna o 14-tej bude známa víťazka, ktorá pocestuje do slnečného, úžasného Španielska. Spoločnosť jej budú robiť ďalšie dievčatá, a preto o zábavu a zážitky bude postarané. A okrem slnenia a užívania si krásnej krajiny absolvuje tiež kurz surfovania. 

Myslím, že do takýchto súťaží sa nezapája taký veľký počet ľudí, ako do jednoduchých ,,like-ovacích“ a ,,zdieľacích“ súťaží, preto šanca na výhru narastá. A ak náhodou nemáš po ruke prací prostriedok Surf, tak ho zbehni kúpiť. Prádlo pekne vyperie a nádherne vonia. Pri výbere outfitu, či miesta rozmýšľaj tak, aby si ,,ohúrila“ porotu. 

Ja a outfit:

Zvolila som to, čo je môjmu srdcu blízke a to jednoduchosť. Jednoduché biele šaty, som ozdobila širším opaskom žltej farby s ľudovým motívom. K výrobe tohto krásneho opasku potrebujete stuhu, ihlu, niť, trukle a šikovnú kolegyňu. Tá mi opasok vyrobila v priebehu pár minút. Celý outfit som doplnila vencom z púpavy. Fotky vznikli na lúke v krásnych Smoleniciach. Bolo úžasné prechádzať sa bosými nohami po tráve. Zo začiatku som sa síce bála, aby som si neublížila, no neskôr som to prestala nejako registrovať. Dokonca som si v nej poležala a aj po nej zaskákala. Presne ako za mladých čias. K tomu lodičky a bunda v ruke. Tie boli použité len ako doplnok. Tu ich veru nepotrebujete. Kocháte sa prírodou, prekrásnym výhľadom, tichom, štebotom vtákov, bzučaním hmyzu a dobíjate energiu. 

Keď vám na niečom veľmi záleží a chcete, aby to bolo dokonalé, tak ako ,,na potvoru“ sa niečo pokazí. Pozná to asi každý z nás. Aj v tomto prípade to nebolo inak. Zabudla som nabiť fotoaparát, na veniec sme mali nedostatok púpavy, slnko zapadlo a prišli mraky, začalo pršať. Ale aj napriek všetkému sme sa dobre zabavili a vôbec nám to neprekážalo. Všetko je tak, ako má byť. No nie? Čo hovoríte na výsledok? Za vznik fotografií a asistenciu veľmi pekne ďakujem dvom skvelým dievčatám (kolegyni Lenke a jej dcére Adelke).

Šaty zostali po mojom bláznení v tráve zelené, ale Surf si s nimi určite poradí. 🙂

Krásny slnečný víkend želám!
Share:

2 Comments

  1. 4. januára 2018 / 13:19

    Ten opasok je k tomu skvely! Ja mam podobny, ale uzsi, to az tak nevyzneje… A fotky vam aj napriek tomu zaveru vysli vyborne!

  2. 27. marca 2018 / 14:59

    Ďakujem pekne, vyrobila mi ho kolegyňka na rýchlo k šatom. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *