Tlačová konferencia a nové šperky od Blogerinas

Som veľmi rada, že som sa vďaka pozvaniu Lenky Leinerovičovej mohla zúčastniť tlačovej konferencie Blogerinas. Šperky sú moja slabosť a zároveň veľká radosť. Ako sa hovorí mám rada všetko čo sa blyští, preferujem jednoduché, elegantné, krásne šperky vyrobené z kvalitných materiálov. A tie, ktoré vám dnes predstavím jednoducho také sú! Na konferencii som najprv zamierila k stojanu so známou značkou QUDO, neskôr som si začala obzerať a zoznamovať sa s novinkami, ktoré sú mimochodom od dnes dostupné aj na eshope Blogerinas.

Prvou novinkou je značka MARIESY, ktorej ambasádorkou je Diana Hagerová. Jedná sa o mladistvú značku s ornamentom vážky. Stelesňuje jemnú, ženskú a tajuplnú módu v každom šperku. Materiály, ktoré sú použité pri týchto šperkoch sú nehrdzavejúca oceľ, mosadz, bavlna, sklo, perly, či prírodné kamene. V ponuke sú dostupné náramky, prstene, náušnice aj náhrdelníky. Náramky sú veľmi jemné a tenké. Jednou z hlavných myšlienok tejto značky je ponúkať kvalitné šperky za dostupné ceny, a preto v ponuke nájdete šperky už od 5 €. Ako sa hovorí v jednoduchosti je krása a pri týchto šperkoch sa to jednoznačne potvrdilo.  Zatiaľ nevlastním takéto jemné a jednoduché šperky a pristihla som sa, že na ženách si ich všímam čoraz viac. Je to spôsobené tým, že sa mi takýto štýl veľmi páči.

So značkou Qudo collection ste sa mohli stretnúť už dávnejšie. V ponuke sú dostupné prstene, náušnice, náramky, náhrdelníky, prívesky aj hodinky. Veľa produktov je vyrábaných ručne ,,Made in Germany“. Materiály, ktoré sú používané sú vysoko kvalitné. (koža, nerezová oceľ, striebro, perly, či Swarovski kryštál). Ja som sa zamilovala do všetkých náušníc na nasledujúcej fotografii. Môžu byť tak úžasné? Bude ťažké sa rozhodnúť, ktoré si z nich objednám, pretože sú všetky podľa môjho vkusu. Nevedela som sa na ne vynadívať a počas tlačovej konferencie som sa k nim vracala niekoľkokrát. Cena je veľmi prijateľná a porovnateľná napríklad s mojou obľúbenou značkou DYRBERG/KERN. Taktiež ma oslovili aj hodinky.

Druhou novinkou je značka LIZAS, ktorej ambasádorkou je Lenka Šóošová. LIZAS je hravá, farebná, spoznateľná na prvý pohľad. Šperky sú vyrábané s jedinečnou starostlivosťou a dôrazom na detail. Okrem šperkov sú v ponuke aj štýlové šály a módne doplnky. Najčastejšie používanými kameňmi sú Swarovski a český kryštál.


Treťou novinkou je značka Chrysalis. Ambasádorka Barbora Rakovská ju označila ako novodobý fenomén a ako značku, ktorá je známa a predávaná po celom svete. Taktiež aj pri týchto šperkoch sú použité kvalitné materiály a v ponuke sú náhrdelníky, náramky a prstene. Dostupné sú viaceré varianty ako napr. Mama a dcéra, Sestra, Karma. Všetky názvy sú uvádzané v angličtine. Ku každému náramku je popis, kde sú uvedené bližšie informácie o ňom.

Poslednou novinkou je značka Tangle Angel, ktorej ambasádorkami sú dievčatá Veronika a Daniela z Tweens. Zakladateľom tejto značky je celebritný kaderník Richard Ward. Jedná sa o unikátne kefy na vlasy s dlhými a krátkymi štetinami. Tie sľubujú bezproblémové rozmotanie a vyhľadenie vlasov. Ako jediné kefy na svete sú zároveň antibakteriálne a to až na 99,99 %. Sú odolné voči teplu a vode a majú výborné antistatické vlastnosti. Kefy sú dostupné pre dospelých, deti a dokonca štvornohých miláčikov. Táto kefa sa mi veľmi pozdáva, čo ma však neoslovilo je jej dizajn. Ako som spomínala už pri šperkoch som fanúšikom jednoduchosti. 

Nechýbalo ani milé občerstvenie, okrem toho káva a skvelé limonády.

Fotografia pred úvodným predstavením noviniek.

Dievčatá boli jedna krajšia ako druhá, preto som neváhala a poprosila ich o spoločnú fotografiu.

A na záver ďakujem tiež za krásne darčeky v podobe náramku i prsteňa značky Chrysalis a kefy na vlasy Tangle Angel.

Ktorá značka, prípadne šperk ťa najviac zaujal? 
Čo hovoríš na nové kefy na vlasy?
Share:

8 Comments

 1. Anonymný
  17. mája 2017 / 13:45

  Skutočne prekrásne šperky. 🙂 Mala som práve v pláne kúpiť si nový mobil, no po prečítaní a hlavne po tom, ako som šperky videla, začínam uvažovať, že budem ešte chvíľu šetriť práve na ne. :))

 2. 17. mája 2017 / 15:56

  wow, ten event vyzeral úúúúžasne!!! šperky sa mi veľmi páčia, najviac ma zaujala kolekcia Lizas a Mariesy 🙂
  Drew's Beauty

 3. 17. mája 2017 / 21:46

  Natali ďakujem za skvelý komentár 🙂 to sme jednoducho my ženy, sme také straky 🙂 máme radi všetko čo sa blyští. Šperky sú krásne a aj cenovo dostupné.

 4. 17. mája 2017 / 21:47

  Drew áno bol. Naozaj šperky sú veľmi krásne a ja si určite niektoré z nich postupne zadovážim. Len neviem ktoré skôr 🙂 nemôžem byť zase chamtivá 🙂

 5. 19. mája 2017 / 20:52

  Krásne šperky a sa mi veľmi všetky doplnky zapáčili a hlavne naušničky

 6. 5. júna 2017 / 22:55

  Alžbetka presne! Aj mne najviac náušničky, sú jemné a krásne!

 7. 27. septembra 2017 / 12:51

  Tie QUDO Famosa nie sú naušnice ale očká na prstene, nie? Ani jeden pár nie je rovnaký a dokonca aj na stránke ich majú, ale ako šrobovaci eočká na prstene.

 8. 28. septembra 2017 / 12:26

  Aháááá asi sú, celkom by to pasovalo aj k fotografii. To je silá! Ale inak pekné náušnice by to boli. 🙂 Ďakujem za upozornenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *